תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    קבלו סיטואציה היפוטתי מעניינת- מה יקרה אם רסיס נשמה של השמש הבלתי מנוצח, יטמע באדם ממש ממש מתאים לו, כולכך מתאים לו עד שהשמש הבלתי מנוצח עצמו יכוון את הרסיס הזה, באותו זמן בדיוק,ף רסיס נשמה של הלבנה, יטמע באותו אדם, ושב, הוא יהיה כולכך מתאים עד שהלבנה עצמה תפקח ותכוון את הרסיס, חשבתי לבנות על זה הרפתקאה לאיזה כנס, מה דעתכם?

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    זה נראה לי מוגזם, כאילו יכול להיות שהוא יתפוצץ מרוב כוח,זה יותר מדי כוח לבן תמותה, אפילו לנשגב...
    כמובן שזה אפשרי אבל זה יהיה אויב פשוט בלתי מנוצח אחרי שהוא ילמד לשלוט בכוחות שלו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    זה באמת יכול להיות נבל מעולה.
    או שתעשה שילובשל נשגב שמש ולבנה! זה יכול להיות ממש מגניב, וגם יש לך את הידע לעשות את זה,
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

ממש לא נבל, אני לא יודע מה תהיה הדעה של השחקנים בנוגע אליו בהתחלה (למרות שהיא מן הסתם לא תישמר הרבה), אבל הוא בטוח הולך להיות דמות מיוסרת למדיי, חצי מטורפת שהגוף האנושי שלה מחזיק בקושי את רסיסי העוצמה המטורפים שנמאים בו, בעודו נשטף במבול בלתי פוסק של חזיונות, הבאים מגלגולים קודמים ומשני האלים המעניקים לו כוח.

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אישית, אם אני הייתי עושה משהו כזה. ויצא לי לחשוב על זה קצת, הגעתי רק לדרך אחת אפשרית. הדרך הזו הייתה נשגב כוכבים חזק וממורמר מאוד שרוצה ליצור את חייל העל. כן כן, חצי סולאר וחצי לונאר. הוא עושה עסקה עם מכשפי תאובה שמכינים בשבילו בדרך שאי אפשר לתארה במילים חיבור עלוב של גופות. אדם שנועד להיות סולאר ואדם שנועד להיות לונאר באותו הזמן, שאותם חטף הסידריאל הממורמר. אך בזמן שמבצעים עליהם את הניסוי המזוויע עושים ככל מכשפי התאובה עושים ככל יכולתם שלא לפגוע בתפקוד של שום חלק גוף או היבט פסיכולוגי של בני התמותה. כמובן שבני אדם לא יכולים לשרוד במצב המזוויע הזה. אך כששני הרסיסים מגיעים אליהם בדיוק באותו זמן הם נותנים להם את הכוח לשרוד. מה שיוצר אדם מזוויע, מכוער ורקוב המורכב משני גופים תפורים יחדיו, חציו נשגב שמש וחציו נשגב לבנה. מה עובר על התפלץ הרצחני? כל זאת ועוד בפרק הבא של המצאות מופלצות ודוחות.

אני לא רואה דרך אחרת לעשות משהו דומה. פשוט כי קנונית נשגבי שמש ולבנה שונים מאוד באופיים.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אם מישהו יעשה את זה, חייב להיות לנשגב המסכן איזשהו תסביך
    שתף ב-Google+

מן התם הוא יהיה דפוק קשות בשכל, אבל לא משנה..., אפשר שפשוט יהיה לו פיצול אישיות.... או שהוא יהיה סופר הירואי אפילו לפני זה ויתאים מאד גם לקריטריונים של שמשון, וגם של לונה

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אפשר לעשות שהוא היה הירואי נורא כבר לפני ואז שני האלים התחרו עליו ושני הרסיסים הגיעו אליו באותה מיליונית שניה, ואז מזה הוא נהיה ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לא, מצב טיבעי לא יכול לגרום לתוצאה הזאת. לפחות לא כשרוצים שהמשחק יהיה נכון קאנונית. בנוסף אם הוא יהיה מאוד הירואי וכו' הוא יהיה נשגב שמש, פשוט מפני שהם יותר חשובים ומקבלים עדיפות. אני נתתי את המצב שחשבתי עליו אחרי שעות של תהייה והנחתי שהוא איכשהו קביל רק מפני שהוא לא טבעי אלא מלאכותי. דבר כזה לא יכול להווצר בבריאה, מישהו חייב ליצור אותו.

עריכה: לא קסלדין זה לא יכול לקרות. משום שהאלים לא שולטים ברסיסים. הם הכינו אותם כך שהם לא יוכלו לשלוט בהם בשביל שהקדמונים לא יוכלו לצוות עליהם להפסיק.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אולי הלבנה והשמש הבלתי מנוצח רוצים לשים קץ למצב הנוכחי שבו דמי הדרקון שולטים ולהחזיר את נשגבי הלבנה והשמש לשלטון משום שמפללים אליהם פחות והם ניסו ליצור את הנשגב שיגרום לזה לקרות...
    סתם משהו שעלה לי בראש עכשיו, זה הגיוני?
    שתף ב-Google+

או שסתם יהיה לו פיצול אישיות

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הרשמה