תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    יש לי שאלה, ואני ממש לא מבין, למה ארמא נחשב סימולטור? במה הוא שונה מ-CS, מבאטלפילד ומכל השאר? במה?
    מה מבדיל בינהם? אותה מטרה, אותן אפשרויות, הכל אותו דבר כמעט.

אז מה שונה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    כותרת*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Fantom
    כותרת*
    תגיד אתה בסדר או מה?
    אני שואל למה זה סימולטור.
    מי שעוד מדבר על ספאמרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    שמעון דיברתי איתך עכשיו על הכותרת מקווה שיהיה בסדר פעם הבאה.
    למה ארמא נחשב סימולטור? כי הוא נחשב סימולצית לוחמה טקטית שהכי קרובה למציאות, מבחינת הכל, וזה מה שעושה אותו לסימולטור, כנ"ל OFP.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    YOU CAN ASK ABOUT IT IN THE ARMA TOPIC, WHY SPAM THE FORUM!?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Death Spirit
    YOU CAN ASK ABOUT IT IN THE ARMA TOPIC, WHY SPAM THE FORUM!?
    SPAM?!
    ya blondy you call it spam?

אם תיזכר בימים שרצו לפתוח פורום ארמא, אז אסף אמר שאין לו שום התנגדות או בעיה שכל נושא שקשור לארמא יפתח לפורום, אני לא מבין מה זאת הקמצנות הזאת, שהכל לדחוס לנושא אחד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי gigamer
    SPAM?!
    ya blondy you call it spam?

אם תיזכר בימים שרצו לפתוח פורום ארמא, אז אסף אמר שאין לו שום התנגדות או בעיה שכל נושא שקשור לארמא יפתח לפורום, אני לא מבין מה זאת הקמצנות הזאת, שהכל לדחוס לנושא אחד.

When we said that you can freely open topics about ArmA we meant good topics of Tactics, Pics, Game scedueling and beginners questions.
    this topic is not in any of this categories
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.02.2007
    מה הבעיות שלך?זה פורום תמיכה בסימולטורם, זה לא פורום שמדבר על דוג אחד של סימולטור, זה לא ספאם, בסך הכל הוא בא לשאול שאלה, ואם אתה כלכך מתעקש זה ספאם, בוא תאמר לכולנו, מה ספאם בזה, וגם אז מה שיש שמה דיום של כבר עשרות דפי שאלות, זה כבר מבולגן, איאפשר לפתוח תת פורום?
    ואני מחכה לתשובה שלך מה ספאם במה שהוא שאל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי gigamer
    יש לי שאלה, ואני ממש לא מבין, למה ארמא נחשב סימולטור? במה הוא שונה מ-CS, מבאטלפילד ומכל השאר? במה?
    מה מבדיל בינהם? אותה מטרה, אותן אפשרויות, הכל אותו דבר כמעט.

אז מה שונה?
    האם אי פעם שיחקת בארמא או בפלאשפוינט?
    ראשית המטרה היא לא אותה מטרה, האפשרויות הן לא אותן אפשרויות והכל ממש לא אותו הדבר. שנית, זה כמו לנסות להשוות סימולטור קרבי למשחק טיסה ארקיידי: אם תבין את הניגודים בהשוואה הזאת, אתה גם תבין את ההבדל בין ארמא למשחקי FPS אחרים.

המשחק משתדל לחקות את המציאות, לעומת CS שנראה כמו חבורת ליצנים שקופצים ויורים אחד בשני. המטרה ב-CS וב-BF היא לנצח את הקבוצה היריבה, לעומת המטרה בארמא שהיא להוציא לפועל פעולה צבאית כזו או אחרת (עם האפשרות לשחק בקבוצה נגד קבוצה). האפשרויות בארמא הן כמעט ולא מוגבלות כי המשחק נותן לנו את הכלים לעשות מה שאנחנו רוצים ולגשת לכל משימה איך שאנחנו רוצים. הוא משלב בתוכו כלי נשק ותחבורה צבאיים עדכניים, ואף משחק לא יחזור על עצמו, משום שמספר המשימות שקיימות לא מוגבל, ואף ממשיך לגדול.

מקווה שהתנסחתי באופן מובן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Pizza-Man
    האם אי פעם שיחקת בארמא או בפלאשפוינט?
    ראשית המטרה היא לא אותה מטרה, האפשרויות הן לא אותן אפשרויות והכל ממש לא אותו הדבר. שנית, זה כמו לנסות להשוות סימולטור קרבי למשחק טיסה ארקיידי: אם תבין את הניגודים בהשוואה הזאת, אתה גם תבין את ההבדל בין ארמא למשחקי FPS אחרים.

המשחק משתדל לחקות את המציאות, לעומת CS שנראה כמו חבורת ליצנים שקופצים ויורים אחד בשני. המטרה ב-CS וב-BF היא לנצח את הקבוצה היריבה, לעומת המטרה בארמא שהיא להוציא לפועל פעולה צבאית כזו או אחרת (עם האפשרות לשחק בקבוצה נגד קבוצה). האפשרויות בארמא הן כמעט ולא מוגבלות כי המשחק נותן לנו את הכלים לעשות מה שאנחנו רוצים ולגשת לכל משימה איך שאנחנו רוצים. הוא משלב בתוכו כלי נשק ותחבורה צבאיים עדכניים, ואף משחק לא יחזור על עצמו, משום שמספר המשימות שקיימות לא מוגבל, ואף ממשיך לגדול.

מקווה שהתנסחתי באופן מובן.

אוקיי, אתה היחיד שהסברת לי באמת מה ההבדל.

וד"א, גרמת לך סוף סוף להגיב בדיון אחר חוץ מהדיון הראשי של ארמא!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה