תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    אשדוד
    טוב יש לא מעט סיבות לזה.
    סיבה ראשונה היא שהתקבלתי לאוניברסיטאת ת"א ואני מתחיל ללמוד ב - 21 לאוקטובר. הסיבה השנייה היא מה שראיתי בשבועיים האחרונות עם שחקני הנבחרת. זה פשוט לא יאומן, הזלזול, הראש קטן שאתם עושים האדישות והאי הערכה כלפי העובדה שאתה לובשים את תג הנבחרת ועל ההשקעה שאני עושה בשבילכם - אימונים, משחקי חימום ועוד הרבה עבודה מאחורי הקלעים.
    היום התקיים משחק נגד טורקיה, זאת הייתה פשוט בושה, לא הצלחתי להשיג אפילו 4 שחקנים למשחק, הייתי צריך לקחת מישהו שלא מהנבחרת כדי שיהיה לי 4 שחקנים - אני לא מאמין איך הגעתי למצב הזה אחרי שהיו לי כל כך הרבה שחקנים. אני פשוט לא מבין אותכם, שנה שעברה כשהייתי בנבחרת הייתי גאה בזה, חרשתי על המפות, התעניינתי בכל מה שקשור, דיברתי עם שחקנים מהעולם, השנה אני רואה רק זילזול. איך יכול להיות שטורקיה, שאותה ניצחנו בכזאת קלות שנה שעברה, ניצחה אותנו היום 19-0? זילזול!
    מובן מעליו שאני יורד מעמדת הקפטן.
    הקפטן אחרי יהיה Galox - בהצלחה! אתה תצטרך את זה.
    ובכן, כאמור אני פורש, התחלתי לשחק בדיוק ב - 19 לאפריל ב - 2006 - מה שאומר ששיחקתי קצת פחות משנה וחצי. הייתה תקופה יפה בהתחלה, הייתי נוב ^^ התפעלתי מכל הסוסים, התחלתי להשתפר לאט לאט ואז קם הקלאן ISR ע"י Offir ו - Nicko.
    Nicko היה אחלה שחקן ואחלה בן אדם, הוא זה שצירף אותי. הכל היה ורוד, היינו כולנו משחקים בשרתים, עושים נקודות, כשעוד הייתה להם משמעות, שיקחנו משחקים נגד קלאנים אחרים, היה נורא כיף! במיוחד עם Nicko! אני, Patron ו - Nicko היינו שלישייה מאוד כיפית
    היו עוד הרבה שחקנים שאני מתגעגע אליהם, Lubian, 911, Raven, ואז Nicko פרש, זה היה מאוד עצוב. Offir התחיל להיות Booster הקלאן התחיל להתפרק, אני עזבתי כי הבנתי מהר מאוד שנקודות זה לא הדרך הנכונה אלא היכולת במשחק, כך גם Patron ועוד כמה. Patron פתח קלאן MER התחיל לצרף שחקנים, פתחתי משתמש חדש gunko2 ועבדתי עליו
    ואז Patron פתח קלאן חדש שוב פעם, UT, צץ לו משום מקום שחקן סוס חדש Matthew שלמד מהר מאוד לשחק טוב והפתיע מאוד. היו אחלה שחקנים אז שמאוד נהניתם לשחק לצידם: Skiller, Talos, nVidia, Matt וכמובן Patron!!!
    Blast, Stinger, Sagiii אני מקווה שלא שכחתי אף אחד, אם כן אני מצטער.
    ואז הגיע התחרות NC2.
    Stinger עשה מבחנים לכולם, שמחתי שהתקבלתי היה אחלה אבל לא היינו מלוכדים. הפסדנו בגלל חוסר אימונים וחוסר רצינות, קיוויתי שאני אוכל לשנות את זה השנה, למרות מאמציי הרבים לא הצלחתי, מאחל הצלחה ב - NC4 לדור השחקנים החדש.
    Offir הפסיק עם ה - Boosting, מקווה שלא מאוחר מדי כדי להציל את השם שלך
    בכל אופן Patron פתח קלאן חדש Blitz, התחיל טוב ואני מקווה שימשיך כך, בהצלחה איתו!
    תודה לכל השחקנים ששיחקתי לצידם בעבר, היה כיף:
    Patron
    Stinger
    ti*
    BurnOut
    911
    Nicko
    Talos
    Offir
    Raven
    Crazy
    Fresh
    Sqetox
    Galox
    DarkNooB
    Yanih
    Destz
    Skiller
    Sagiii
    Matthew
    nVidia
    Lubian
    Blast
    idanp
    ועוד רבים אחרים!

אני לא חושב שאני אוכל להתקדם עוד במשחק, התחלתי כנוב הגעתי להיות קפטן נבחרת ישראל, הגעתי לגבול היכולת שלי.
    אני מצטער מאוד שאני צריך לפרוש ככה, במשחק האחרון שלי אנחנו מפסידים נגד טורקיה, מנסה לגרד שחקנים ומתדרדרים לקללות, אבל אין מה לעשות.
    אני עדיין ימשיך לשחק עד ה - 21 באוקטובר אבל הרבה פחות.
    *Alex

Patron אומר/ת (16:17):
    BurnOut הוא בנאדם כמונו...
    Patron אומר/ת (16:17):
    רק פחות אנושי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    מרגש...
    חבל מאד שאתה פורש אלכס...
    נהנתי להכיר אותך, הייתה תקופה שדיברתי איתך באייסיקיו אבל הפסקנו.

בהצלחה בלימודים באוניברסיטה, בהצלחה בהכל!
    ושוב חבל על הפרישה.

להתראות אלכס!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    ירושלים
    מצטער שלא הגעתי אלכס..לפני שבוע בערך נחמק לי המשחק מהמחשב וזה עושה לי בעיות עכשיו
    אבל בכל זאת..אתה צודק כולם זילזלו ומגיע לנו להפסיד.
    היינו חברים טובים בתקופה של ISR וד"א אני זה שהבאתי אותך ל-ISR לא ניקו אני זוכר ששיחקת באיזה סרבר , אני נכנסתי ושאלתי אותך אם אתה רוצה להצטרף אני בחיים לא אשכח את זה , אבל אני מבין אותך אתה עצבני עליי כי אחרי התקופה של ISR לא היינו החברים הכי טובים בעולם וטוב שהשלמנו.
    מבאס אותי שרשמת שאתה ניקו ופטרון הייתם "שלישייה"..
    כי אתה יודע טוב מאוד שהיינו "רביעייה" , ואתה היית יותר חבר שלי מאשר של ניקו אני חושב..חבל שאתה זוכר אותי כמישהו רע , דיברנו כל יום במסנג'ר הייתה תקופה טובה..אתה לא מבין איך אני מתגעגע
    רשמת שאתה מקווה שזה לא מאוחר מידי כדי "להציל את השם שלי" , אני גאה במה שעשיתי , לא מתחרט ושם זין על כולם ויש עוד אלפים כמוני , בינינו המטרה העיקרית זה להנות..וזה מה שעשיתי והדבר הכי גדול שאני לוקח לחיים מהמשחק הזה זה ה-א-נ-ג-ל-י-ת זה הצד הטוב היחידי של הבוסט(אין מה לעשות שם חוץ מלהתכתב ולהכיר חברים חדשים)..ואחרי זה לדבר איתם במסנג'ר,לפני שהתחלתי לשחק הייתי ברמה של 3 יחידות עכשיו אני ב-5 יחידות ואחד הטובים בכיתה.
    אני לא מודאג מזה שאמרת שאתה "פורש" - זה לא יקרה כל כך מהר..אתה יודע כמה פעמים כבר "פרשתי" מהמשחק הזה וחזרתי?
    זה בדם שלנו אלכס אי אפשר לעזוב את זה כל כך מהר , אני מקווה שתעזור לנו ב-NC3 לפחות..
    ומילה שלי..בחצי שנה הקרובה אתה לא תפרוש.
    בהצלחה באוניברסיטה שמור על קשר , אופיר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אין לי ממש מה להגיד האמת.
    אני ממש מופתע מכל העניין.
    זה נראה ממש מוזר שפתאום אחד כמוך פורש...
    מי עכשיו יפתח שרת כמו inc Time Atacck ואני יחפור לו כנוב D: ?
    מעניין אם אתה זוכר את אותה התקופה..
    בכל אופן, בהצלחה בהכל ומקווים שתיהיה כמו קופאטצ' שתחזור אלינו בגיל 20+
    להתראות ובהצלחה אלכס !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    אתם מדברים על תקופות כאילו שזה היה לפני 15 שנה זה היה לפני חודשים מקסימום שלוש.
    אלכס כמו שאופיר אמר אם אתה אוהב משחק אתה לא יכול לעזוב אותו וזה לא משנה כמה אתה טוב בוא.
    האמתי שחבל שאתה הולך אבל כמו תמיד יש את החופש הגדול שבוא כל מי שבין גיל 11-18 ניכנסים לאי סי קיו/מסנגר ומדברים אם חברים.
    קיצר חבל שאתה עוזב.
    ולפי איך שאמרתה את זה זה נישמע כאילו היום משחקים רק 10.000 איש ופעם היו כמה מיליונים.
    ובסופו של דבר אנחנו יודעים שכולם יחזרו מתי שהוא וגם אם זה יקח 10 או 20 שנה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    מה?! קודם כל זה היה לפני שנה... שנית בעוד 20 שנה יהיו משחקים פי 10 יותר טובים למה נראה לך מישהו ישאר ב-TMN?
    BlitZ#Patron
    תמיד יהיה מישהו יותר טוב מההכי טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    דבר ראשון בהצלחה באוניברסטה
    עכשיו אני יודע שזה היה המשחק האחרון שלכם ואני יודע שהייתם עצבניים ממהמצב אבל היינו צריכים להתאמץ יותר זה לא משנה כבר .
    אני עוד צעיר יחסית (15) אז אני עדיין ימשיך לשחק ועדיין אני יכול להשתפר כי אין לי סלייד שמאלה
    (השבוע אני קונה מקלדת).
    תודה שנתתה לי להיות קפטין השאלה אם יש נבחרת בכלל שיש להנהיג.
    אני מקווה ששחקנים יתחילו לנסות ולהגיע לרמה גבוהה יותר ואלכס ופאטרון אני יודע שפרשתם אבל קצת בשביל כבוד הנבחרת תשחקו בNC
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    עיר
    אור עקיבא
    פורש? למה? בגללת הסיבות האלה? מילא האוניברסיטה, אבל בגלל הנבחרת?
    נו באמת אלכס שחקן טוב כמוך לא יכול לפרוש בשנייה! תחשוב עוד טיפה באמת.
    בכל מקרה אחי אני ממש לא מבין אותך אבל בהצלחה בהכל!
    לימודים,בחיים ובכלל! תבוא לבקר בפורום ומקווים מאוד שתחזור לפעילות במשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    חבל שאתה פורש...
    בהצלחה באוניברסיטה
    ואתה יודע שהרבה לא יכלו להגיע למשחק נגד טורקיה בגלל שזה היה ערב חג
    סליחה על הבעיות בנבחרת ותודה על ההשקעה.

darknoob היה כבר תפוס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    עיר
    ירושלים
    אחד השחקנים ההכי טובים שהכרתי...אחלה גבר!!
    בהצלחה שיהיה לך באוניברסיטה ושתצליח בהכל!!
    אסף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    אהה.. אלכס זה שלא שיחקתי איתך בזמן האחרון זה אומר שאתה לא רושם אותי.. ]= ..
    טוב חבל שאתה פורש דווקא היית טוב... לא נורא
    תצלליח בלימודים
    בברכה, סתיו !
    מנהל קהילות TrackMania
    בעלים VgamesToolBar
    עורך ראשי מגזין Gamers-Magazine לשעבר IsraGame

סרגל הכלים של ויגימס - Vgames ToolBar
    http://www.vgames.co.il/article/3070.html
    i Built it

TrackMania Player

קהילת TM - המרוץ להצלחה מתחיל כאן !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    נכתב במקור על ידי Stavv
    אהה.. אלכס זה שלא שיחקתי איתך בזמן האחרון זה אומר שאתה לא רושם אותי.. ]= ..
    טוב חבל שאתה פורש דווקא היית טוב... לא נורא
    תצלליח בלימודים
    גם אותי הוא לא רשם ואני לא אמרתי כלום אז אל תיתבכיין.

שתף ב-Google+

הרשמה