תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    אחרי 3 חודשים של עבודה והתחננות להורים יש לי 5000 שקל !!! ועכשיו שיש לי ברוך השם אני סוף סוף יכול לקנות XboX 360 רציתי לבקש ממכם בבקשה שתגידו לי מה הכי טוב לקנות ומה הכי טוב לעשות כדי לשמור על האקסבוקס כאילו אני מתכוון מאווררים וכל זה או שיטות שאתם מכירים לשמור עליו קר וכו'... או שכדי לי לחכות עד שייצא ה 65nm? מה אומרים? קיצר מתחנןןןןןןן אני מתרגש מתתתתת תודה רבה רבה רבה רבה רבה לכל העוזריםםםםםםםםםםםם

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    קנה intercoler הכי טוב..

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    קנה PREMIUM PACK עם HALO 3 + עוד שלט אחד יוצא בערך.. אממ.. 3800-4000 תלוי מאיפה אתה קונה, את העודף תן להורים שלך בשביל להתחנף
    בהצלחה (בהתחנפות) !
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    נכתב במקור על ידי NoNaMe2007
    קנה PREMIUM PACK עם HALO 3 + עוד שלט אחד יוצא בערך.. אממ.. 3800-4000 תלוי מאיפה אתה קונה, את העודף תן להורים שלך בשביל להתחנף
    בהצלחה (בהתחנפות) !
    3800-4000??!?!?!?!?! תגיד אתה חולם או מה?
    בסכום כזה הייתי מביא 360 פרימיום + 10 משחקים מקוריים+2 שלטים+הסבה ו+חשבון לייב לשנה
    אתה חי בסרט אחי 2400 עולה באנג'וי סטיק הנה הוכחה
    http://www1.zap.co.il/model.asp?mode...rby=totalprice
    לא שאלתי בנוגע לבוקס שאלתי מה כדי לי לקנות בנוסף איתו שים לב נשמה

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    א. לא מדברים פה "הסבות" (או כל שם מעניין לצרובים וצ'פים, כן גם לא "גיבויים")
    ב. המלצתי היא פרימיום חדש (עם HDMI)
    ג. לגבי עוד שלט - לדעתי אם תשחק עם חבר שיבוא (נניח פיפא/PES) שווה, בכל מקרה יש גם באופיס דיפו ואין הבדל גדול במחיר.
    ד. משחקים: גירס - חובה, מרוצים - פורצה 2, RPG - אובלביון (עד שמאס אפקט יגיע).

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    א. לא מדברים פה "הסבות" (או כל שם מעניין לצרובים וצ'פים, כן גם לא "גיבויים")
    ב. המלצתי היא פרימיום חדש (עם HDMI)
    ג. לגבי עוד שלט - לדעתי אם תשחק עם חבר שיבוא (נניח פיפא/PES) שווה, בכל מקרה יש גם באופיס דיפו ואין הבדל גדול במחיר.
    ד. משחקים: גירס - חובה, מרוצים - פורצה 2, RPG - אובלביון (עד שמאס אפקט יגיע).
    אמממ.... ביושוק!!!
    אני מאוד ממליץ על ביו שוק ו-CRACKDOWN שהוא מאוד מהנה לבד ועוד יותר מהנה יחד עם חבר דרך LIVE.

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    ואי תודה רבה..
    רק רציתי לדעת איפה קונים פרימיום עם HDMI??? לא משנה איפה אני חייב לקנות אמרו שזה מפחית את הסיכויים לקבל את הטבעת...ולא משנה כמה היא עולה כסף זה לא הבעיה כפי שראיתם יש לי תקציב גדול =] אתם יודעים מאיפה קונים?

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    יש בבאג . שזה בא גם עם אחריות שבמקרה אתה מקבל טבעת המוות אתה מקבל בוקס חדש
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    נכתב במקור על ידי The Boss
    יש בבאג . שזה בא גם עם אחריות שבמקרה אתה מקבל טבעת המוות אתה מקבל בוקס חדש
    נכנסתי לאתר שלהם אבל לא ראיתי שם 360 למכירה יעני מכישר כנראה יש רק בחנות אבל לא משנה כבר מצאתי בוקס גירסת פרימום החדשה של האלו 3!!! אתה יודע הירוקה הזאת זה בא עם HDMI והיטסינק ועוד מערכת קירור חדשה שאמרו ליי שמפחיתה את הטבעת ב 70 %
    מקווה לטוב =]

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    לחץ כאן על מנת לגשת לאקסבוקס באתר של באג . יש שם אפשרות לרכוש כרטיס לייב גולד ב 300שקל ל 12 חודשים פלוס חודש אחד חינם
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הרשמה