תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    שלו אני וורלוק לבל 16 ואני ישמח לבליד טוב בינתיים יש לי 5 נקודות בהתקפי 2 בשדי ו0 בדבר האחרון שאין לי מושג מה הוא עם יהיה לי בליד אני סוף סוף ידע מה לעשות עם טאלנטס תודה לעוזרים מראש
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    http://www.wowhead.com/?talent=IEMrVRfkqtbooL
    זה המאסט

מפה אתה יכול להמשיך ל SHADOW BURN ב דסטרקשן בשביל קצת BURST
    או כמוני להמשיך בDEMO עד ל DEMONIC AEGIS ולקחת IMP VW בדרך בשביל SAC טוב יותר..
    וכמובן IMP STONES ולא IMP IMP

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    אוקיי אני משחק Warlock כבר כמעט שנתיים ולדעתי בכדי לעלות בדרגות מהר אין כמו AFFLICTION ואפילו אחרי שאת עולה ל-70 הנזק ב-AFFLICTION אדיר עם מינימום מאמץ.
    זה הבילד שאני מציע :

http://www.wowhead.com/?talent=IEMrVRfkqtbooL

אתה תשים בהתחלה 5 נקודות ל-IMP CORRUPTION ואז שניים ל- SOUL SIPHONE ו-3 ל-SUPPRESSION עד שתגיע ל-UNSTABLE AFFLICTION ואז תמלא את SUPRESSION ואת השאר תשים ב-DESTRUCTION TREE כדי שה-SHADOW BOLTS שלך מה-NIGHTFALL ובכלל יתנו לך אפקט מקסימאלי.

אתה תמיד תוכל לעלות עם שני העצים האחרים של ה-TALENTS יחד עם זאת זה יהיה לך תהליך מייגע וארוך כי הרי תמיד אתה תוכל לאסוף ציוד עבורם בדרך ל-70.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    אבל כבר הוספתי לגברים אחרים תוכלו לארגן לי משהוא שאני יכול לעשות ממה שיש לי וכתבתי למעלה אני עם באמת באמת צריך יבטל את כל הטאלנט שלי (למרות שזה יקר)

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    זה כולה גולד אחד...ברמה 16 שזה לא צריך להיות כזה סיפור...

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    יש לי רק 2 גולד אצלי זה דיי הרבה אבל לא משנה אני ישלם
    אבל למה בבלידים האלה לא מוסיפים להתקפי?

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    AFF זה הבילד ההתקפי שמיועד לנזק וחרישה
    DEMO זה ההגנתי
    DESTRU זה לBURST (כמו מייגים הרבה נזק מהר אבל פחות נזק בכלליות)

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    לא demo זה לאימפ לכל שאר השדים

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי sleepy orc
    לא demo זה לאימפ לכל שאר השדים
    זה נחשב הגנתי חבוב ;)
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    מממ צודק אבל אני לא יודע במה להשקיע זה נורא מעצבן ובבלידים שלהם אין DESTRU ואני לא בטוח כמה זה טוב

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    אני ממליץ על הבילד הזה עד שתגיע למצב שאתה רק חורש end game.

בילד ממש כיפי.

עריכה,חחח שכחתי את הבילד ><: http://www.wowhead.com/?talent=IEMrVRbzqtbo0xcZxx0z

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    אני ממליץ על הבילד הזה עד שתגיע למצב שאתה רק חורש end game.

בילד ממש כיפי.

עריכה,חחח שכחתי את הבילד ><: http://www.wowhead.com/?talent=IEMrVRbzqtbo0xcZxx0z
    איך בדיוק 3% אינטלקט טובים יותר מ12% בונוס נזק לCORRU מחפצים?
    ולמה דילגת על SE? :| נקודה אחת בשביל 5% יעילות ל DRAIN וCOVER DEBUFF הרבבהה יותר משתלם מ3% לחיים.
    וחוץ מאלה זה הבילד שכבר הבאנו

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    טוב אתם יודעים לבלבל אני ניראה לי יקח בילד שאני יכול להבין
    וomagad ההודע שלך מאד מבלבלת וניראה לי אני ילך על מה שהיציאובתחילת הדיון

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    איך בדיוק 3% אינטלקט טובים יותר מ12% בונוס נזק לCORRU מחפצים?
    ולמה דילגת על SE? :| נקודה אחת בשביל 5% יעילות ל DRAIN וCOVER DEBUFF הרבבהה יותר משתלם מ3% לחיים.
    וחוץ מאלה זה הבילד שכבר הבאנו
    אוח,רואים שלא שיחקת יותר מדי עם וורלוק אם אלה התגובות שלך...
    שים לב שזה לא 3% אינטלקט,אלא 3% למאנה,ועוד תשים לב שזה מוסיף 15% אינטלקט לpet שממנו אתה "דופק" מאנות,בעזרת המאנה המוספת אפשר לעשות יותר נזק מאשר עם הבונוס לקוראפט.
    SE זה דבר מעפן לחלוטין,ועוד נקודה אחת בזה?! תקרא מה זה עושה: מוריד את הmelee dmg של היריב ב 1% לכל נקודה שאתה דוחף בזה.
    וחוץ מזה זה לא הבילד שהבאתם.

דרך אגב,הבילד שהבאת הוא לרמה 60,אז וואלה לא יודע מה יש הלאה בכלל - קיצר,לך תתאמן.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    אז מה הכי מישתלם לי בסוף?

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אוח,רואים שלא שיחקת יותר מדי עם וורלוק אם אלה התגובות שלך...
    שים לב שזה לא 3% אינטלקט,אלא 3% למאנה,ועוד תשים לב שזה מוסיף 15% אינטלקט לpet שממנו אתה "דופק" מאנות,בעזרת המאנה המוספת אפשר לעשות יותר נזק מאשר עם הבונוס לקוראפט.
    SE זה דבר מעפן לחלוטין,ועוד נקודה אחת בזה?! תקרא מה זה עושה: מוריד את הmelee dmg של היריב ב 1% לכל נקודה שאתה דוחף בזה.
    וחוץ מזה זה לא הבילד שהבאתם.

דרך אגב,הבילד שהבאת הוא לרמה 60,אז וואלה לא יודע מה יש הלאה בכלל - קיצר,לך תתאמן.
    אחחחח למה נותנים לאנשים מטומטמים להמליץ לאחרים ועוד לשחק הורד למהההה ; - ;
    בוא אני אסביר לך לאט לאט וויקינג

הטלנט לאינטלקט זה טלנט בסדר גמור אם יש לך נקודות לבזבז עליו (לי היו ואני לקחתי אותו בבילד שלי) אבל בבילד העקום שלך בזבזת עליו נקודות שאפשר היה לשים בטלנטים יותר טובים
    לדוגמא : IMP CORRUPTION שאליו התייחסתי בהודעה שלי -טלנט שמוסיף לא מעט נזק לאחד הסקילים אם לא הסקיל הכי טוב שיש לך ובקלות תורם הרבה יותר למשחק מאשר כמה נקודות של מאנא לאימפ

SE כשלעצמו זה טלנט מעפן אבל אם היית יודע לקרוא אנגלית ולא רק מעתיק בילדים מפורומים היית שם לב לעובדה שזה AFFLICTION EFFECT נוסף שתורם לאפקטיביות של DRAIN LIFE מה ש-שוב- מוסיף נזק וריפוי עצמי שלא לדבר על מכסה ומגן על ה DOTS שלך מדיספלים למיניהם

דבר שלישי הבילד שהבאתי לא מלא ואני מצטט את עצמי:
    "מפה אתה יכול להמשיך ל SHADOW BURN ב דסטרקשן בשביל קצת BURST
    או כמוני להמשיך בDEMO עד ל DEMONIC AEGIS "

מזה (אם היתה לך הבנה בסיסית של השפה העברית) יכלת להסיק שרק ציינתי את הסקילים החשובים והשארתי לו מספיק נקודות להמשיך לעצים האחרים ולבחור מה שמתאים לו יותר

איך רואים שהעתקת את הבילד שלך מפורום\בחרת דברים לפי הטקסט בלי טיפה מחשבה.
    (ולרקורד המיין שלי הוא וורלוק עם וותק של יותר משנתיים משחק אז אל תחשוב שאתה יכול ללמד אותי משהו עם היומיים וחצי ניסיון שיש לך)

ולSLEEPY ההודעה שלי לא היתה מכוונת אליך (אם לא ניחשת מזה שציטטתי אדם אחר)
    אם אתה רוצה בילד טוב תקח את זה שכתבתי בהודעה הראשונה שלי
    אם אתה רוצה בילד עקום קח את שלו
    אם אתה רוצה לקחת DESTRU אז קח את זה ותהנה מהמשחק זה בילד פחות יעיל אבל בסופו של דבר מה שהכי חשוב זה שתהנה מהדמות שלך ובקלות אפשר לעלות רמות עם דסטרו.
    ההחלטה שלך

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    תודה רבה אני ילך על שלך ניראה שאתה מאד מבין בעיניין

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    אחחחח למה נותנים לאנשים מטומטמים להמליץ לאחרים ועוד לשחק הורד למהההה ; - ;
    בוא אני אסביר לך לאט לאט וויקינג

הטלנט לאינטלקט זה טלנט בסדר גמור אם יש לך נקודות לבזבז עליו (לי היו ואני לקחתי אותו בבילד שלי) אבל בבילד העקום שלך בזבזת עליו נקודות שאפשר היה לשים בטלנטים יותר טובים
    לדוגמא : IMP CORRUPTION שאליו התייחסתי בהודעה שלי -טלנט שמוסיף לא מעט נזק לאחד הסקילים אם לא הסקיל הכי טוב שיש לך ובקלות תורם הרבה יותר למשחק מאשר כמה נקודות של מאנא לאימפ

SE כשלעצמו זה טלנט מעפן אבל אם היית יודע לקרוא אנגלית ולא רק מעתיק בילדים מפורומים היית שם לב לעובדה שזה AFFLICTION EFFECT נוסף שתורם לאפקטיביות של DRAIN LIFE מה ש-שוב- מוסיף נזק וריפוי עצמי שלא לדבר על מכסה ומגן על ה DOTS שלך מדיספלים למיניהם

דבר שלישי הבילד שהבאתי לא מלא ואני מצטט את עצמי:
    "מפה אתה יכול להמשיך ל SHADOW BURN ב דסטרקשן בשביל קצת BURST
    או כמוני להמשיך בDEMO עד ל DEMONIC AEGIS "

מזה (אם היתה לך הבנה בסיסית של השפה העברית) יכלת להסיק שרק ציינתי את הסקילים החשובים והשארתי לו מספיק נקודות להמשיך לעצים האחרים ולבחור מה שמתאים לו יותר

איך רואים שהעתקת את הבילד שלך מפורום\בחרת דברים לפי הטקסט בלי טיפה מחשבה.
    (ולרקורד המיין שלי הוא וורלוק עם וותק של יותר משנתיים משחק אז אל תחשוב שאתה יכול ללמד אותי משהו עם היומיים וחצי ניסיון שיש לך)

ולSLEEPY ההודעה שלי לא היתה מכוונת אליך (אם לא ניחשת מזה שציטטתי אדם אחר)
    אם אתה רוצה בילד טוב תקח את זה שכתבתי בהודעה הראשונה שלי
    אם אתה רוצה בילד עקום קח את שלו
    אם אתה רוצה לקחת DESTRU אז קח את זה ותהנה מהמשחק זה בילד פחות יעיל אבל בסופו של דבר מה שהכי חשוב זה שתהנה מהדמות שלך ובקלות אפשר לעלות רמות עם דסטרו.
    ההחלטה שלך
    פי יה,אז אני מטומטם ולא מבין עברית...יפה יפה...אני רואה שאתה חכם, ובעל תבונה עליאית. אני גם יכול להסיק שאתה יפה ויש לך כמה דוקטורטים,מר חכם בלילה.
    לפני שתתחיל לדבר איתי על עברית,תלמד לכתוב עם סימני פיסוק.קפיש?

נמשיך בזה,שאת הבילד שלי לא העתקתי,אלא בניתי אותו בטסט ראלם וגם בדקתי אותו,כך שבלי ידע מוקדם בשימוש בוורלוק הגעתי לתוצאות מאוד טובות ולכן אני יכול להמליץ עליו.

שאלה לי אליך,הרצת מתישהו בדיקות על ה-imp corruption? אני מניח שלא,כי אז היית רואה שהוא לא כ"כ טוב כמו שאתה אומר.
    ועוד משהו בקשר לטאלאנט הזה,גוש נזלת שכמוך, אם אין לך כמות הגיונית של +דמג' אז זה בכלל לא עוזר...
    ככה שהוא יתבזבז עם הטאלאנט הזה במשך כמה חודשים,and then some.

בקשר ל SE,וואלה מודה בטעות שלי,לא חשבתי על זה.

ולסיכום,אל תתחיל במשחק כינויי הגנאי,כי וואלה,זה האינטרנט ואתה יכול לדבר כמה שטויות שבא לך,אבל השאלה היא האם תוכל לגבות אותן?
    כי את שלי אני אוכל...

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אחח, אני רואה שהבחירה שלי לדבר בצורה שלא מעליבה אף אחד משתלמת בסוף...

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    פי יה,אז אני מטומטם ולא מבין עברית...יפה יפה...אני רואה שאתה חכם, ובעל תבונה עליאית. אני גם יכול להסיק שאתה יפה ויש לך כמה דוקטורטים,מר חכם בלילה.
    לפני שתתחיל לדבר איתי על עברית,תלמד לכתוב עם סימני פיסוק.קפיש?

נמשיך בזה,שאת הבילד שלי לא העתקתי,אלא בניתי אותו בטסט ראלם וגם בדקתי אותו,כך שבלי ידע מוקדם בשימוש בוורלוק הגעתי לתוצאות מאוד טובות ולכן אני יכול להמליץ עליו.

שאלה לי אליך,הרצת מתישהו בדיקות על ה-imp corruption? אני מניח שלא,כי אז היית רואה שהוא לא כ"כ טוב כמו שאתה אומר.
    ועוד משהו בקשר לטאלאנט הזה,גוש נזלת שכמוך, אם אין לך כמות הגיונית של +דמג' אז זה בכלל לא עוזר...
    ככה שהוא יתבזבז עם הטאלאנט הזה במשך כמה חודשים,and then some.

בקשר ל SE,וואלה מודה בטעות שלי,לא חשבתי על זה.

ולסיכום,אל תתחיל במשחק כינויי הגנאי,כי וואלה,זה האינטרנט ואתה יכול לדבר כמה שטויות שבא לך,אבל השאלה היא האם תוכל לגבות אותן?
    כי את שלי אני אוכל...
    מזמן לא צחקתי כך : )
    ובקשר לIC אני רשמתי איזה טלנטים לקחת לא באיזה סדר מן הסתם שIC לוקחים בסוף

הרשמה