תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    אולי תפתחו משהו שהוא כמו אירגון של אנשי עסקים ולכל אחד יהיה את העסק שלו יעני אחד יהיה לו את הבאר ואחד יהיה לו את המועדון ראר אחד יהיה לו מועדון חשפניות אחד יהיה לו קזינו אחד יעשה חניונים בתשלום או כמו בערים אצלנו שצריך כזה תג בששביל לחנות ואם אין לך אז בא פקח ושם לך דוח או שגורר לך תאוטו ולא יהיו סתם ככה מכוניות זרוקות אתה מקבל אוטו והוא תמיד ישאר לך איך שאתה נרשם סתם נגיד (פקח לא של המשטרה פקח שבעל העסק מארגן) זה לדוגמא אבל זה לא יהיה כמו אירגון זה יהיה חופשי כזה לא יהיה בוס גדול וכד' יהיה אחד שהעסק שלו ויהיה לו עובדים ואז יהיה עוד אחד שיש לו עסק ויש לו עובדים והם בניהם שני בעלי העסקים עושים עסקים בניהם אבל צריך להתקבל לזה דרך הפורום לא סתם ככה..

מה אתם אומרים ? והעסקים שהבאתי זה דוגמא תעשו מה בראש שלכם

או שעלה לי רעיון מתוך הרעיון הזה
    לכל איש עסקים יהיה אזור משלו (עיירה) ואז כל חנייה תהיה בתשלום בוא נגיד סתם אני החניה בבלוברי שייכת לי אני מארגן פקחים וכד' והם מסתובבים בבלו ברי ואם הם רואים אוטו חונה בלי תג כזה אז הם גוררים לו תאוטו ואז יהיה חניון גדול כזה והוא צריך לשלם קנס בשביל לקבל את האוטו חזרה וככה יהיה בכל עיירה וכמובן שיהיו אזורים שאפשר לחנות חינם מבלי לשלם..

תגידו מה דעתכם ואולי תפתחו תרעיון הזה אני רוצה שתקדמו תקטע של האנשי עסקים בשרת כאלו מליונרים לא מאפיונרים אבל שיש להם שם וקשרים עם העולם התחתון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2007
    לא נריאה לי שהם יכולים לעשות מדו אבל עם הם יכולים שיעשו את המוד של השוטרים של הימ''מ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    למה לא יכולים ?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2007
    יבוא בהמשך.. אבל זה יהיה עסקים שאנשים יקנו..
    כרגע לא.. חוץ מזה יש אשכול הצעות ובקשות..

Mr. Vincent Brooks - Mayor
    "אישה יכולה להפוך גבר למליונר...
    אם הוא היה פעם מליארדר..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    למה לעשות ארגון כזה, מישהו שרוצה לקנות משהו פשוט קונה את זה, הוא לא צריך להיות בשום ארגון, בשביל לקנות נכס בחיים אתה לא צריך להצטרף לקבוצה מסויימת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    גם רעיון טוב..
    אבל אני רוצה שיהיו את האנשים האלו שבאמת משקיעים ולא סתם איזה אחד
    אני רוצה תאנשים האלה עם הכסף הכבוד והקשרים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    הכל הוא עניין של כסף, קשרים זה גם כסף, אם למישהו יש מספיק כסף הוא יכול לקנות הכול, אני לא רואה סיבה למה צריך להיות ארגון מיוחד בשביל זה, זה סתם עוד תרוץ לפתיחת ארגון..
    Everytime I close my eyes! I wake up feeling so horny!
    שתף ב-Google+

הרשמה