תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    יש לי שאלה למנהלים כאן:

מה היתה הבעיה עם זה שהיה לנו פורום נינטנדו שכל הנושאים היו מרוכזים בו? בשביל מה פתחתם פורום WII עם "תת פורום" נינטנדו שהוא פי 10 יותר פעיל מהפורום-אב שלו. תקראו לי מפגר, אבל אני בשבוע האחרון נכנס לפורום WII ולא מבין מה נסגר, איפה כל הת'רדים, ורק אתמול גיליתי שהפורום הישן הוא עכשיו תת פורום של WII. חוץ מזה שכל העסק לא הגיוני מבחינה לוגית, הרי נינטנדו עשו את ה-WII, ולא ה-WII עשה את נינטנדו, אז איך בדיוק פורום נינטנדו זה תת פורום של פורום WII? איך ההיירארכיה החדשה מועילה לפעילות של הפורום? גם ככה לא היתה כזאת פעילות מטורפת שהיה צריך לעשות חלוקה.

אני היחיד שחושב ככה? כולם חושבים שהשינוי היה הגיוני? מי שכן חושב כך, יכול להסביר?
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    כבר היה דיון בנושא: אפשר להפסיק בבקשה לשגע?!!?
    אם אתה רוצה סיכום של הדברים אז הפיצול הזה נועד לגרום לפורום Wii להיות יותר נגיש לחברים חדשים בקהילה (חלקם לא יודעים אפילו שהם קנו מוצר של נינטנדו אבל הם יודעים מה זה Wii). ככה לכל 3 הקונסולות יש פורום משלה בלי שהחברים החדשים יצתרכו לראות את כל הויכוחים פה. אני אישית חושב שזה לא רעיון כזה טוב כי מה שקורה זה שפורום נינטנדו יותר פעיל ולא מגיעים אליו בכלל חברים חדשים, ולעומת זאת פורום Wii ריק מתוכן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני חושב שזה די חבל שמנהלי הפורום הדגולים, לא מקשיבים לקהילה שיש להם כאן. אבל מצד שני, גם ראש הממשלה לא קשוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני מסכים אתך בהחלט. אני מקווה שהנהלת הקהילות תפעל בהקדם כדי לתקן את הטעות.

רונן.
    שתף ב-Google+

מושחת.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הרשמה