תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    יש לי המון בעייות יש לי 800 ms וכל שניה די סי ושאני עושה שאדו בולט (shadow bolt) זה בימקום להוריד 51-60 זה מוריד 13 למיפלצת רמה 12 שהבריחה אותי על המקום לא ברור לי למה זה קורה לי אני וורלוק רמה 16 ומיפלצת רמה 12 מחסלת אותי כימעט אני מעד מתוסקל מהעניין ואני חייב אבל חייב עזרה! אני כבר מיואש ניסיתי להחליף כבל וזה לא עזר יכול ליהיות שזה רק לאגים? ושזה יעבור? או שאני צריך לעשות דמות חדשה? מה אני צרך לעשות?
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני שומע את מה שאתה אומר, וזה נשמע לי כמו אוי אוי אוי יש לי המון בעייות יש לי 800 ms וכל שניה די סי ושאני עושה שאדו בולט (shadow bolt) זה בימקום להוריד 51-60 זה מוריד 13 למיפלצת רמה 12 שהבריחה אותי על המקום לא ברור לי למה זה קורה לי אני וורלוק רמה 16 ומיפלצת רמה 12 מחסלת אותי כימעט אני מעד מתוסקל מהעניין ואני חייב אבל חייב עזרה! אני כבר מיואש ניסיתי להחליף כבל וזה לא עזר יכול ליהיות שזה רק לאגים? ושזה יעבור? או שאני צריך לעשות דמות חדשה? מה אני צרך לעשות?

סליחה, הייתי חייב. מניסיון שלי הפינג מסתדר אחרי כמה ימי משחק. בקשר לוורלוק- תשלח את ה-Voidwalker, וכשהוא מושך את האגרו תשים על המפלצת את כל ה-DOT ותירה בה עם שרביט. אל תשתמש באימפ. ברמה 16 הצלחתי לחסל מפלצת ברמה 22 בלי הרבה בעיות. תתאמן הרבה ואתה כבר תבין את שיטת העבודה של הקלאס שלך.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    תודה רבה לך על העזרה

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עשיו לא בציניות באמת תודה אולי עכשיו זה יסתדר נורא אהבתי את הקסם ההוא יהי זיכרו ברוך

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    לא לעשות קסמים התקפיים?

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    איזה קסם נורא אהבת שיהי זכרו ברוך? התפקיד של הוורלוק הוא DOT (Damage Over Time(, לכן אתה חייב להשתמש בהם. תשלח את ה-VW, תעשה Curse of Agony, Immolate, Corruption, ואז תהיה לך בחירה בין לירות על המפלצת בשרביט, לשאוב ממנו את הנשמה (בשביל הקריסטלים) או לעשות Shadow Bolt. אני בוחר בשרביט כי הוא לא לוקח מאנה, ולכן המאנה מתחדשת בזמן הקרב, ואני מסיים את הקרב עם מאנה מלאה. בקרבות נגד אליט זה קצת יותר קשה, כי צריך גם להעביר חיים ל-VW ואז עדיף לירות SADOW BOLT כי יש לו יותר נזק.

אני מציע שתעבור טוב טוב על כל היכולות של הקלאס שלך (בספר היכולות) ותנסה לתכנן את סדר ההתקפות שלך. וורלוק הוא קלאס מאוד מורכב וזקוק לתכנון ותרגול כדי לשחק בו בצורה הטובה ביותר.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אלוהיםםם מה שלא תעשה אל תקשיב לנירו הוא בחיים לא שיחק וורלוק

כן הVW הוא טוב יותר ברמה שלך בגלל הטנקינג המצויין שלו שמאפשר לך להרוג הרבה מובים בו זמנית אבל ברמה 40 אתה תחזור לאימפ זה השד הכי טוב נקודה

להשתמש בWAND בוורלוק זה פשוט חטא.. יש לך מאנא אינסופית בזכות LIFETAP ומאוחר יותר DARK PACT תשתמש בזה וDRAIN LIFE\BANDAGE\CANIB ואין לך שום סיבה שבעולם לא להשתמש בקסמים הטובים שלך

נקודה הבאה.. כרגע אתה רמה נמוכה ויש לך מעט סקילים אז כשאתה נלחם במשהו תשתמש בכל הDOTS שלך ואז SHADOWBOLTS עד שהמטרה מתה..אבל עוד מעט תשיג עוד DOTS וכבר לא תצתרך להשתמש בSB.. וברמות גבוהות בכלל תצתרך רק איזה 3-4 DOTS בשביל להרוג את המטרות שלך

דבר אחרון. כוורלוק אתה יכול להרוג -כל- דבר עד רמה אדומה כולל אליטס
    (וכולל רוב הבוסים שחסינים לFEAR באוטלנד בזכות ENSLAVE)
    הטקטיקה פשוטה מאוד תשמור אותם תחת FEAR וכמה שיותר DOTS ואם יש צורך במאנא נוספת תשתמש ב LIFE TAP\DARK PACT ואז תשאב חיים או תשתמש בתחבושת

-כל הנאמר למעלה נכון אם היית חכם מספיק לבחור AFFLICTION אם לא לך תעשה ריספק-

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי omagad
    אלוהיםםם מה שלא תעשה אל תקשיב לנירו הוא בחיים לא שיחק וורלוק

כן הVW הוא טוב יותר ברמה שלך בגלל הטנקינג המצויין שלו שמאפשר לך להרוג הרבה מובים בו זמנית אבל ברמה 40 אתה תחזור לאימפ זה השד הכי טוב נקודה

להשתמש בWAND בוורלוק זה פשוט חטא.. יש לך מאנא אינסופית בזכות LIFETAP ומאוחר יותר DARK PACT תשתמש בזה וDRAIN LIFE\BANDAGE\CANIB ואין לך שום סיבה שבעולם לא להשתמש בקסמים הטובים שלך

נקודה הבאה.. כרגע אתה רמה נמוכה ויש לך מעט סקילים אז כשאתה נלחם במשהו תשתמש בכל הDOTS שלך ואז SHADOWBOLTS עד שהמטרה מתה..אבל עוד מעט תשיג עוד DOTS וכבר לא תצתרך להשתמש בSB.. וברמות גבוהות בכלל תצתרך רק איזה 3-4 DOTS בשביל להרוג את המטרות שלך

דבר אחרון. כוורלוק אתה יכול להרוג -כל- דבר עד רמה אדומה כולל אליטס
    (וכולל רוב הבוסים שחסינים לFEAR באוטלנד בזכות ENSLAVE)
    הטקטיקה פשוטה מאוד תשמור אותם תחת FEAR וכמה שיותר DOTS ואם יש צורך במאנא נוספת תשתמש ב LIFE TAP\DARK PACT ואז תשאב חיים או תשתמש בתחבושת

-כל הנאמר למעלה נכון אם היית חכם מספיק לבחור AFFLICTION אם לא לך תעשה ריספק-
    אני לא שיחקתי וורלוק עד רמה 40, והעצות שהבאתי לו הן בשביל הרמות הנמוכות. אני אף-פעם לא מתיימר לעזור למישהו בקלאס שלא שיחקתי וברמות שלא שיחקתי. בקשר ל-Life Tap - לא יודע איך הוא ברמות הגבוהות, אבל ברמות הנמוכות אני צריך איזה 5 Life Tap כדי למלא את המאנה. לא הייתי צריך להוציא את כל המאנה שלי על כל מפלצת, כי כמו שאמרת וורלוק יכול לנצח גם אדומים. וציינתי שכשנלחמים באליט הטקטיקה היא שונה. ווקלוק מתמחה ב-Damage Over Time, לכן עדיף להרוג מפלצת ב-15 שניות עם WAND, לנצל את ה-DOT כמעט במלואו ולהישאר עם מאנה מלאה מאשר להרוג אותה ב-10 שניות עם Shadow Bolt ואחרי זה להתעסק עם LIFE TAP (שאגב יש לו COOLDOWN של כשנייה) ולשבת לאכול.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    אני לא שיחקתי וורלוק עד רמה 40, והעצות שהבאתי לו הן בשביל הרמות הנמוכות. אני אף-פעם לא מתיימר לעזור למישהו בקלאס שלא שיחקתי וברמות שלא שיחקתי. בקשר ל-Life Tap - לא יודע איך הוא ברמות הגבוהות, אבל ברמות הנמוכות אני צריך איזה 5 Life Tap כדי למלא את המאנה. לא הייתי צריך להוציא את כל המאנה שלי על כל מפלצת, כי כמו שאמרת וורלוק יכול לנצח גם אדומים. וציינתי שכשנלחמים באליט הטקטיקה היא שונה. ווקלוק מתמחה ב-Damage Over Time, לכן עדיף להרוג מפלצת ב-15 שניות עם WAND, לנצל את ה-DOT כמעט במלואו ולהישאר עם מאנה מלאה מאשר להרוג אותה ב-10 שניות עם Shadow Bolt ואחרי זה להתעסק עם LIFE TAP (שאגב יש לו COOLDOWN של כשנייה) ולשבת לאכול.
    שיחקת עד רמה 4 אוליי
    1-זה בהחלט יותר יעיל ברמות גבוהות אבל זה בסדר גמור גם בנמוכות
    2-עדיף להוציא את כל המאנא על מפלצת (דבר שלא קורה) ואז להשתמש בלייף טאפ בזמן ריצה למפלצת הבאה מלבזבז פי 2 יותר זמן על WANDING אתה לא פריסט אין לך שום סיבה לשחק כמו אחד
    3-לייף טאפ אין שום CD אבל רוב הסקילים מפעילים GLOBAL CD של שניה וחצי וזה לא אומר כלום כי זה עדיין סקיל מיידי שניתן לשימוש בזמן תנועה בין מטרות
    4-אם אתה AFF כמו שאתה אמור להיות אז אתה מקבל 90% מהמאנא שבזבזת על ההריגה מכל מפלצת שאתה הורג פשוט עלידי שימוש בRANK1 SD לפני שהיא מתה וגם הלייט טאפ שלך יעיל יותר

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי omagad
    שיחקת עד רמה 4 אוליי
    1-זה בהחלט יותר יעיל ברמות גבוהות אבל זה בסדר גמור גם בנמוכות
    2-עדיף להוציא את כל המאנא על מפלצת (דבר שלא קורה) ואז להשתמש בלייף טאפ בזמן ריצה למפלצת הבאה מלבזבז פי 2 יותר זמן על WANDING אתה לא פריסט אין לך שום סיבה לשחק כמו אחד
    3-לייף טאפ אין שום CD אבל רוב הסקילים מפעילים GLOBAL CD של שניה וחצי וזה לא אומר כלום כי זה עדיין סקיל מיידי שניתן לשימוש בזמן תנועה בין מטרות
    4-אם אתה AFF כמו שאתה אמור להיות אז אתה מקבל 90% מהמאנא שבזבזת על ההריגה מכל מפלצת שאתה הורג פשוט עלידי שימוש בRANK1 SD לפני שהיא מתה וגם הלייט טאפ שלך יעיל יותר
    מאנה כן מתחדשת בזמן קרב - Health לא. לוורלוק יש פי שתיים יותר מאנה מבריאות. ככה שאם תבזבז חצי מאנה על מפלצת אחת תצטרך לעשות המון LIFE TAP כדי למלא אותה, ובסוף תשאר בלי בריאות. ושוב פעם - בריאות לא מתחדשת בזמן קרב (חוץ מהבאף, אבל זה זניח).

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    מאנא (בצורה טבעית) לא מתחדשת בזמן הטלת קסמים או 5 שניות לאחר מכן ובמילא לוורלוקים אין שום SPIRIT בריאות לעומת זאת כן מתחדשת בעזרת דריינינג ולכן הטיעון שלך שגוי בבסיסו

בנוסף לכך אלא אם אתה עושה סולואינג לאיזה אליט אדום אין שום מצב שתגמר לך כל המאנא מהקרב ולמעשה בממוצע אתה תבזבז עד 30% מהמאנא ותחדש כמעט הכל אם תזכור להשתמש בSD ואת הפער אפשר בקלות למלא עם טאפ או 2

THEORYCRAFT עובד רק אם לאדם יש מושג על מה הוא מדבר ולך אין
    אז אני מבקש שבפעם הבאה שתרגיש צורך לתת למישהו עצה בנוגע לקלאס מסויים לפחות תשחק מעבר לרמה 4 עם אותו קלאס

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    שיחקתי עד רמה 20 וכל מה שכתבתי עבד בצורה מושלמת. כשהתלהבתי יותר מדי מה-LIFE TAP ביזבזתי המון זמן. השתמשתי בו רק בשביל לאזן בין החיים למאנה. לפי השיטה שלי המאנה מתחדשת 5 שניות אחרי הטלת כל ה-DOT. וחוץ מזה הוא נשמע לא ממש מנוסה בוורלוקים, אז אני מעדיף לא להשאיר אותו עם מינימום בריאות בזמן הקרב.
    אם אתה משוכנע שהשיטה שלך עובדת תפרט אותה שלב אחר שלב ואולי אני אשתכנע. לפי מה שאני רואה הוויכוח הוא רק לגבי החלק האחרון בשיטה שלי (בחירת שרביט או Shadow Bolt).

הרשמה