תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    אז הגיע ה-8800 שהזמנתי, וכשאני מריץ ET QW על הגדרות הכי גבוהות בהתחלה הרחתי קצת ריח של שרוף (למרות שעכשיו אין ממש) אבל הקטע הוא שהFPS עדיין מקרטע קצת (הוא לא חלק).

הזכרון שלי הוא 1GB והמעבד הוא AMD 3800+ X2

אבא שלי אומר שאם אני ישפר תזיכרון זה יפתור את הבעיה. מישהו חושב אחרת?

אה אגב מה קורה, חזרנו מהגדנ"ע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    ואני עכשיו קניתי לאפטופ.
    acer aspire 5920g
    ג'יפה 8600 ג'יטי, 2 ג'יגה זיכרון, קור 2 דואו 2 ג'יגה.... משהו בנז!!!!!
    תתחדש גם אתה ו... נתראה בשרת של QW? :ם
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    תום,
    תעלה את הזיכרון ל2 גיגה, למרות שהמפרט שלך דווקא מעולה ביחס למפרט שנבנה בבלאגן ולא באותו הזמן, הייתי מעלה ל-2 גיגה, וגם חושב על מארז חדש וקירור.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    אתה היחיד שאבא שלו מסביר לו משהו על המחשב ולא ההפך

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    אבא שלי עובד במקצוע אז כן, הוא מבין בהרבה יותר ממני :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    יש בעיות עם ה dual core בחלק מהמשחקים...
    גם לי זה קרטע כשהחלפתי ל dual core (האנריל)
    ולגבי ביצוע של כרטיס מסך תעשה banchmark זה דבר שמביא לך תוצאה לכרטיס שלך (מריץ כל מיני בדיקות) ואתה יודע כל כרטיס בערך מה אמור לקבל...
    ככה תידע מה הבעיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    רמלה
    כנס לאתר של AMD , יש שם משהו שנקרא Dual Core Optimizer , תתקין אותו זה יפתור לך את הקירטועים.. [XP כן?] לפני שאתה מתקין אותו אני חושב שצריך להתקין גם את הfix של מייקרוסופט.. אני במסן אם אתה צריך עזרה..
    הזיכרון לא גורם לקירטועים מסיבה פשוטה שהכרטיס מסך לא משתמש לך בזיכרון הפנימי בכלל יש לו אחד משלו... [מובנה עליו]. כרגע מה שיוצר לך את הקירטועים זה הבעיות דואל קור. XP בלי כל הפאטצ'ים מזהה שיש לך שתי מעבדים אבל לא ידוע להשתמש בשתיהם ולכן אתה עובד על 2GHZ עם כרטיס מסך שצריך הרבה יותר ומכאן הצוואר בקבוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    נכתב במקור על ידי t1k
    כנס לאתר של AMD , יש שם משהו שנקרא Dual Core Optimizer , תתקין אותו זה יפתור לך את הקירטועים.. [XP כן?] לפני שאתה מתקין אותו אני חושב שצריך להתקין גם את הfix של מייקרוסופט.. אני במסן אם אתה צריך עזרה..
    הזיכרון לא גורם לקירטועים מסיבה פשוטה שהכרטיס מסך לא משתמש לך בזיכרון הפנימי בכלל יש לו אחד משלו... [מובנה עליו]. כרגע מה שיוצר לך את הקירטועים זה הבעיות דואל קור. XP בלי כל הפאטצ'ים מזהה שיש לך שתי מעבדים אבל לא ידוע להשתמש בשתיהם ולכן אתה עובד על 2GHZ עם כרטיס מסך שצריך הרבה יותר ומכאן הצוואר בקבוק.
    בדיוק מה שאמרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    לדעתי קנית את הכרטיס בתזמון גרוע.. עוד חודש וחצי נבידיה צפויה להשיק סדרה חדשה... והמחירים של 8800 צפויים ליפול...

אגב הGTX בסדרה החדשה צפוי להיות מהיר פי 2 מאשר האולטרה של 8800

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נכתב במקור על ידי [email protected]
    לדעתי קנית את הכרטיס בתזמון גרוע.. עוד חודש וחצי נבידיה צפויה להשיק סדרה חדשה... והמחירים של 8800 צפויים ליפול...

אגב הGTX בסדרה החדשה צפוי להיות מהיר פי 2 מאשר האולטרה של 8800

ה-8800 אולטרה בכלל לא שווה את המחיר שלו, ובמילא אני חושב שאתה מתכוון לסדרת 92 של NVIDEA שזה 9800.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    כן, כי סדרה 9 יוצאת בקרוב והמחירים הולכים לרדת משמעותית.
    אבל שוב, לקחת הכל בפרופורציות, זה לא כאילו אתה לא הולך להריץ UT3 - כי אתה הולך להריץ אותו וגם על הגדרות די גבוהות, אז זה לא משנה ואת הנעשה אין להשיב, גם אני הולך לקנות סדרה 8 ולא סדרה 9, שום משחק לא דורש כרגע את סדרה 9 כשאפילו את קרייסיס אפשר להריץ על אולטרה-היי עם 8800GTX.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Shookies
    ה-8800 אולטרה בכלל לא שווה את המחיר שלו, ובמילא אני חושב שאתה מתכוון לסדרת 92 של NVIDEA שזה 9800.
    כן הסדרה החדשה זה 9XXX

בכל מקרה ULTRA זה פשוט GTX + OC. :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    מעניין אם הסדרה החדשה באמת תהיה 9800, כי יש את 9800 של ATI (שבמקרה יש לי כזה במחשב), ומצד שני אם זה אכן השם אזי זוהי אירוניה במיטבה, כי בזמנו ATI רמסה את NVIDIA עם הסדרה הזאת, ועכשיו התהפכה הקערה על פיה, ונראה שNVIDIA תזיין את הכרטיסים החלשים של ATI עם 9800 משלה.

חחחח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    ממש אירוניה.. פשוט כאילו יוציאו עכשיו ATI כרטיס חדש שיהיה כמו 8800 ויקראו לו VOODOO3

פשוט כרטיסים באותה רמה פשוט מקור להשוואה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    רמלה
    Razor תפסיק לחשוב נובלים לי הפרחים.
    9800 זאת סדרה שנותנת תשובה ל2XXX של ATI , זאת אומרת שאחרי ש9800 יצא ATI יחזירו עם משהו משלהם , הקרב הגדול של החברות הוא בMID-HI שם הם צריכות לספק כרטיסים טובים ותקציביים , עוד משהו , אתה לא יכול להגיד למישהו שהוא עשה טעות שהוא קנה עכשיו כי זה לא נגמר לעולם , הוא היה מחכה עכשיו ואז כשהיה מגיע הזמן עוד פעם היה יוצא איזה פלוץ ששווה לחכות לו.. בקטנות נכון תמיד שווה לחכות עוד קצת אבל באמת שאתה סתם מציק לבנאדם שהוציא את כל הכסף שלו על משהו ש"לא שווה כי עוד מעט יוצא פלוץ גדול יותר".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    נכתב במקור על ידי t1k
    Razor תפסיק לחשוב נובלים לי הפרחים.
    9800 זאת סדרה שנותנת תשובה ל2XXX של ATI , זאת אומרת שאחרי ש9800 יצא ATI יחזירו עם משהו משלהם , הקרב הגדול של החברות הוא בMID-HI שם הם צריכות לספק כרטיסים טובים ותקציביים , עוד משהו , אתה לא יכול להגיד למישהו שהוא עשה טעות שהוא קנה עכשיו כי זה לא נגמר לעולם , הוא היה מחכה עכשיו ואז כשהיה מגיע הזמן עוד פעם היה יוצא איזה פלוץ ששווה לחכות לו.. בקטנות נכון תמיד שווה לחכות עוד קצת אבל באמת שאתה סתם מציק לבנאדם שהוציא את כל הכסף שלו על משהו ש"לא שווה כי עוד מעט יוצא פלוץ גדול יותר".
    אם אתה חושב ש9800 באה לתת תשובה ל2XXX של ATI, אז אני פשוט לא מבין איפה אתה חי.
    נכון להיום צריך 2 כרטיסי 2900XT במערך XFIRE כדי להגיע לביצועים של 8800 אולטרה יחיד. (אגב מישהו פה אמר שאולטרה זה OC של GTX גם זה ממש לא נכון)
    AMD-ATI ממש מפגרת בביצועים לעומת הכרטיסים של NVIDIA, ונכון להיום אין לATI תשובה הולמת ל8800 של NVIDIA ואתה עוד אומר ש9800 בא לתת מענה ל2XXX? זה ממש מגוחך.
    כעת כשNVIDIA עומדת להוציא את 9800, AMD-ATI תצטרך לקרוע את התחת כדי להגיע לרמת הביצועים שלהם, וזו צפויה רק כאשר הם יוציאו את שבבי הRV שלהם, שנכון להיום עוד רחוקים למדי מלצאת לשוק, בעוד שה-G92 של NVIDIA (ה-9800) יהיה זמין בעוד פחות מחודשיים... (ושוב להזכירך ביצועיו צפויים להיו מהירים פי 2 מהאולטרה של 8800)

בקשר לקנייה של הכרטיס בתזמון הזה - זה נכון שכל הזמן יש המתנה ל"פלוץ הגדול הבא" אבל גם פה יש מרווחי זמנים בהם הכדאיות של קנייה מסויימת יורדת, כמו עכשיו למשל, רגע לפני יציאתו של דור חדש.

ולOP עמך הסליחה אם אתה רואה בזה הצקה.

שתף ב-Google+

הרשמה