תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    לפי מה ששמעתי זה יחסית קרוב אבל אני לא בדיוק יודע את התאריך- יש לי 4000 נקודות ואני רוצה לדעת אם להשיג את החלקים שחסרים לי או לשמור ל- s3. אם למישהו יש מידע על התאריך וגם איך- אם בכלל- הריטונג יהיה מעורב בקניית הפרסים?
    (האם צריך rating כך וכך בשביל לקנות- במחשבה שניה זה נראה הכי לא הגיוני בעולם כי אז אני אצטרף לצוות עם rating של 1900 אקנה מה שאני צריך ואעזוב..)

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    היו כאן עשרות נושאים על זה ^^ וגם עידכנתי. גם אני התלבטתי כמוך, יש לי 4\5 מרסילס ו-1 גלאדיאטור עם 3700 נקודות. הכתפיים זה הדבר היחיד שחסר לי(1500 נקודות), אך אין לי טעם בהם כי ההבדל בין הכתפיים של S1 לאלה של S2 קטן מאד.
    אז קודם כל, כדי לשרוד טוב ב-Arena, אני מציע שיהיו חמישה חלקים של Gladiator, לא משנה אם זה S1 או S2.
    תביא לינק ל-Armory שלך, כמה נקודות אתה מקבל בכל סוף שבוע, וכך אוכל להציע לך מה לעשות.

Season 3 יגיע כנראה בעוד ארבעה שבועות. על מנת לקנות Armor לא ידרש Rating, אך כדי לקנות נשקים נצטרך 1900 Rating, אם לדוגמא אתה קונה את הנשק ואז יורד מ-1900 Rating, אתה יכול עדיין לשים אותו, אך לא תוכל לקנות נשקים חדשים.

חג שמח,
    איציק.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    יש לי שלושה חלקים וחסרים לי שניים- בגלל שאני לא BS אני רוצה את הנשק שתי ידיים של s2 כדי שאני אוכל לקחת את החלקים החסרים - chest legs ב- s3

http://eu.wowarmory.com/character-sh...edar&n=Oridion זה הלינק (אני יודע שאני צריך להחליף את החלקים האחרים ל- pvp epics )

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    S3 יצא בערך עוד כ-3 שבועות לפני דברי בליזארד (הם בעצמם לא סגורים על זה) ובשביל לקנות נשק תצטרך rating של 1800 או 1900 גם את זה עוד לא סגרו בשביל כל ציוד אחר אתה עדיין משלם בנקודות אבל אתה לא מגובל בלהיות ברף מסוים בשביל לקנות
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    יש לך קבוצה 2 על 2 עם 1656 Rating, זאת אומרת 390 נקודות בשבוע, עד אז יהיו לך יותר מ-5 אלף.
    אם אתה לא הולך להחליף את המקצועות ואם אתה לא הולך להשיג קבוצה עם 1900 Rating, אז כדי לך לקנות את הנשק של S2, אז מה שאני מציע לך זה לקנות עכשיו Chest או Pants, לחסוך עד Season 3 ובאותו יום שהוא מגיע לקנות את הנשק של S2 שיעלה 15% פחות(3150 אני חושב).

תהנה!

הרשמה