תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    Tecmo has been silent about Fatal Frame for some time now, but that doesn't mean the horror franchise has been forgotten. To the contrary, 1UP learned at Tokyo Game Show that Tecmo's enlisted the help of Grasshopper Interactive to produce the next Fatal Frame game. And here's the kicker: it's for Wii.

Grasshopper will start on Fatal Frame when work on No More Heroes, recently announced for a US release via Ubisoft, has finished. Given that No More Heroes was developed on Wii, Grasshopper seems content on Nintendo's console.

Taking photographs of ghouls has been a part of Fatal Frame since day one, so motion controls certainly make sense for the series, but the last we heard about the next Fatal Frame seemed to have Microsoft and Sony's consoles in mind. "I already have some ideas that I'd like to do if I had more development time and a more powerful system," said Fatal Frame 3 Producer Keisuke Kikuchi all the way back in July 2005.

Then again, in 2005, no one knew Wii was going to blow up, either.
    http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3163198

לא שנראה לי שלמישהו ממש יזיז. אבל זה עדיין נחמד לראות שמשחקים נוספים מגיעים.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    למה לא יזיז? Fatal Frame היא סדרה מצוינת. לא שיחקתי בשלישי, אבל את השניים הראשונים מאוד אהבתי. בין המשחקים היותר מפחידים שנתקלתי בהם.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    איזה כיף D: הסדרת אימה שהכי רציתי לשחק בה, אפילו יותר מסיילנט היל
    תודה על הידיעה, בהחלט משמח, מקווה שיצא טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לא שיחקתי בקודמים, אז אני אחכה לפרטים ורשמים כדי לדעת מה דעתי בעניין.

אבל אני חושב שזה יפה שיש חברות שיודעות להתפשר על עצמת החמרה, ולהעז לפתח דווקא לקונסולה החלשה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    המשחק בלעדי? מישהו יכול להסביר קצת על הסדרה? אלה משחקים בסגנון סיילנט היל? טוב שיש קצת הכרזות בזמן האחרון, הלוח של 2008 צריך להתמלא כי בינתיים הוא נראה די ריק.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    זה משחק אימה, שמה שמייחד אותו מהשאר הוא ש"הורגים" רוחות בעזרת מצלמה, וכמה שמצלמים אותם יותר מקרוב ההשפעה יותר חזקה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Spitted
    זה משחק אימה, שמה שמייחד אותו מהשאר הוא ש"הורגים" רוחות בעזרת מצלמה, וכמה שמצלמים אותם יותר מקרוב ההשפעה יותר חזקה
    האאא, זה המשחק הזה. וואי, דווקא הוא יכול להיות אחלה בווי.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אגב FATAL FRAME זה השם היפני שלו, אני לא זוכר כרגע את השם המערבי אבל אם הייתי זוכר בטח חלק מכם היו מזהים אותו ישר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יש סרטונים למשחקים הקודמים? נבדוק אותו. הרעיון נשמע מעניין.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי Spitted
    אווו, שמעתי על המשחק וגם שמעתי שהוא טוב מאוד. מקווה שהשלישי טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה