תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    כתבתי את זה במספר אתרים כי אני נואש:

אוקיי זה הולך להיות קצת ארוך. מי שיכול לעזור לי אפילו עם חלק מהשאלות אודה לו מאוד!
    1. יש לי מחשב חדש INTEL6750,X1950PRO 256MB,2GB RAM לוח אם GIGABYTE GA-P35-DS3 ועוד פירוט עם תצטרכו. מערכת הפעלה XP.
    המחשב מתרסק הרבה. ז"א FIREFOX וIE7 מתרסקים כל הזמן. סתם תוכנות מתרסקות,משחקים לא עובדים כמו שצריך וכו'.
    2. שאני מדליק את המחשב לפעמים לא מופיע כלום על המסך ואני צריך לעשות RESET הרבה פעמים...
    3. פתאום עכשיו מדי פעם שהוא מתרסק מופיע גם מסך כחול, שאומר לי לבדוק אם יש לי מספיק מקום בHARDDISK ואחרת לעדכן BIOS וכו'... (יש לי 500GB WD)
    אח שלי שם כל מיני עדכונים של כרטיס מסך וBIOS וכו' (אני לא בטוח בדיוק מה וגם הוא לא....) ראיתי שהיה פעם עידכון חשוב לCORE 2 אך עכשיו אני לא מוצא אותו.
    אני די נואש.. תודה לכל העוזרים!
    עידכון: אני כותב עכשיו ממחשב אחר כי כל פעם שאני מדליק את החדש תוך כמה שניות-דקות אפילו אם אני לא עושה כלום(אפילו לא מזיז את העכבר)זה עושה אתהמסך הכחול הנ"ל.
    אני נואש בבקשה עזרו לי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יכול להיות בעיה בRAM או בHARD DISK
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    איך זו בעיה בRAM אם יש לו 2GB? תבדוק אם יש ספייוואר או משו... זה לא הגיוני שמשחקים מתרסקים עם 2GB...

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    RAM פגום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    בד"כ זו בעיה בחיבורים של החומרה. פתח את המחשב אם אתה יודע להתעסק עם זה, ותנסה לסדר את כל המגעים - תוציא ותכניס כרטיסים, תחבר את הכוננים מחדש וכו'
    אם אתה לא יודע להתעסק עם זה, עדיף שתתן למישהו אחר לטפל בזה.
    אם אחרי חיבור מחדש זה לא עובד, יכול להיות שמשהו נדפק במערכת ההפעלה או בboot sector. במקרה כזה פירמוט יכול לעזור.
    ואם כלום לא עובד, כנראה מדובר בחומרה מקולקלת. תצטרך לעבוד קשה בשביל לגלות מה בדיוק מקולקל (נסה להוציא כל פעם משהו אחר: פעם סטיק אחד של זיכרון, פעם את הכונן CD, פעם לנתק את כל חיבורי האודיו הפנימיים, וכו'). כדי לגלות אם הבעיה היא בכונן הקשיח, נסה לנתק אותו ולהפעיל את המחשב מכונן CD. אפשר להוריד knoppix שזו מעין מערכת הפעלה מבוססת לינוקס שאפשר להפעיל מCD בלי שום התקנה. נסה אותה.
    אם שללת את כל הדברים האחרים אז כנראה יש בעיה בלוח האם, בספק הכח שנותן מתח לא יציב, או בכרטיס המסך אז יהיה לך קשה מאד לגלות במה מהם הבעיה. נסה להשיג כרטיס מסך חלופי בשביל לבדוק את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אםם מחשב חדש הכל קורס... פשוט מאוד אין דרייברים... תעדכן דרייברים ואם אתה לא יודע ולא בטוח שאתה רוצה תבקש מהטכנאי שמכר לך את המחשב שיבוא ויתקין לך אותם למה כי הוא היה חייב כבר להתקין את הדרייברים לפני שהוא מגיש את המחשב ללקוח.
    לדוגמא: אם אין דרייברים לכונן הקשיח מערכת ההפעלה לא תזהה אותו ולכן היא תגיד לך מדי פעם שאין לך מספיק מקום..

gulmer אם היית שם לב שהוא אמר שזה מחשב חדש לא היית אומר לו להוציא את כל החומרה ולהתקין אותה בחזרה זה היה טיפשי...

secret תזהר כנראה הטכנאי הזה הגיש לך את המחשב ככה ללא שום דרייברים כדי לעשות עליך קופה (מה לעשות הארץ הזאת מסריחה.. "אם יש לך בעיה תפתור אותה לבד" או שיעשו עליך קופה.. ארץ מסריחה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי NaRKoMaN
    אםם מחשב חדש הכל קורס... פשוט מאוד אין דרייברים... תעדכן דרייברים ואם אתה לא יודע ולא בטוח שאתה רוצה תבקש מהטכנאי שמכר לך את המחשב שיבוא ויתקין לך אותם למה כי הוא היה חייב כבר להתקין את הדרייברים לפני שהוא מגיש את המחשב ללקוח.
    לדוגמא: אם אין דרייברים לכונן הקשיח מערכת ההפעלה לא תזהה אותו ולכן היא תגיד לך מדי פעם שאין לך מספיק מקום..

gulmer אם היית שם לב שהוא אמר שזה מחשב חדש לא היית אומר לו להוציא את כל החומרה ולהתקין אותה בחזרה זה היה טיפשי...

secret תזהר כנראה הטכנאי הזה הגיש לך את המחשב ככה ללא שום דרייברים כדי לעשות עליך קופה (מה לעשות הארץ הזאת מסריחה.. "אם יש לך בעיה תפתור אותה לבד" או שיעשו עליך קופה.. ארץ מסריחה)
    הוא כתב שהוא עשה עדכון לכרטיס מסך ולביוס, אחרי שהוא פירמט. זה לא זה. ובכלל, זה לא בעיה שאמורה להופיעה ממחסור בדרייברים, כי כל מחשב צריך להיות מסוגל לעבוד ללא דרייברים במצב Safe Mode.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    כמו שאמרו קודם,הבעיה נעוצה בחומרה וככל הנראה בכרטיסי ה-RAM שלך.

Madsen - אהבה שאין לה סוף!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי NaRKoMaN
    אהה, נכון. איך לא שמתי לב שזה מחשב חדש... כמה טיפשי מצידי.
    כי ידוע ש[/ציניות] כל מחשב חדש שטכנאי מעבדה מרכיב יוצא בצורה מושלמת ובלי שום דפקטים בהרכבה, כבלים מתוחים מידי, מגעים רופפים וכרטיסים שלא יושבים טוב בתושבת שלהם.[/סוף ציניות]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    כמו שאמרת מחשב חדש אז יש לך אחריות שלח אותו לחנות תגיד להם שיש בעיות במחשב הם יבדקו עם יש בעיה באחד החלקים
    שתף ב-Google+

הרשמה