תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני הולך ברחוב הבן אדם בא נתקע בי אני בא לידו לראות שהכל בסדר שאול אותו מה קרה, הוא אמר לי להכנס, נכנסתי פתאום הוא לוקח לי את הרישיון בלי להסביר כלום בלי לומר כלום ואז מעיף אותי בEJECT מהרכב, הוכחה:
    כמו שאתם רואים זאת התמונה היחידה שהצלחתי לצלם בגלל הלחץ
    שפל הבן אדם..שפל..
    לא הסביר לא כלום, זה מורה?! זה מורה!? תסבירו לי, מה עשיתי?! הלכתי ברחוב הוא נתקע בי הצעתי לו גם תדלוק..הוא לוקח לי את הרישיון ומעיף אותי, לא מסביר על מה, לא מבקש יפה לצאת. כלום1 בושה!

שלא נדבר על זה שהוא מנצל את עצמו הוא כל הזמן לוקח מכוניות מאיפה שהאזור בית הספר ונתקע באנשים, ולא מבקש סליחה אף פעם!
    הוא מגעיל!
    דרך אגב הPM זה OOC , זה די דומה לIC אבל במציאות אני לא יגיד לאנשים שאני רוצה ליהות מורה כי יש מרכז שביל זה-אולי זה IC אולי לא לא ידעתי, מצטער בכל אופן לנושא תגיבו!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    יבדק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אם זה לא מספק הוא עכשיו מציק לי בPM שאני משקר וכד'!

אני אצלם אצלם ועוד פעם אצלם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    בדקתי את הנושא ודיווחתי למנהל של ה Faction.
    המנהל העיף אותו ואתה תקבל את הרישיון בחזרה.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    תודה אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עיר
    חולון
    אם אני לא טועה אינסטרקטור לא יכול לקחת רישיון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    זה תלוי במחלוקת..
    בגדול הם לא יכולים

אבל אם אינסטרקטור רואה מישהו עובר על מלא חוקי תנועה ונוסע כמו טמבל,
    לדוגמא מסתובב ברוורס כמו קרוסלה, מחנה על הכביש, מתנגש ברכבים אחרים, ועושה הרבה שטויות, אז הם יכולים לשלול...

אבל על דברים קטנים לא, מאחר ולרוב אנשים בכוונה נוסעים שלא כדין כדי מתחשק להם להגיע ממקום למקום יותר מהר והם לא חוששים מהשוטרים...וזה RP..
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    חדרה
    לי היה מקרה דומה רק שאני סתם הולך ברחוב פתאום עובר לידי שוטר במהירות ופתאום כתוב לי oficcer has rovoked your licens משהוא כזה לא הבנתי מה קורה אז אחרי כמה שניות כשיצאתי מתחנת המשטרה שדיווחתי שם אני רואה טוני אולירי נתן לי תרישיו אז תודה טוני (למי שתוהה לא טוני הוא שלקח לי תרישיון )

אבל רציני תיבדקו תקטע של לקחת רישיון בלי שום סיבה כי אני אפילו לא ראיתי מי לקח לי תרישיון כי הוא נסע מהר לידי בניידת
    שתף ב-Google+

הרשמה