תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    מי אלו בני ההר? מה הם עושים? האם הם חיים על ההר הקיסרי? ומה הקשר שלהם(אם בכלל) לבני הפיה?

מישהו יכול לענות...
    נכתב במקור על ידי thog
    וכדי שאני לא אצא שקרן
    כי גם אני רוצה ביצה שלישית...
    שתף ב-Google+

למיטב ידיעתי החסרה מאד, שרובה ככולה באה מיון שהיה פה בפורום, ויתקנוני חכמים אם אטעה-
    בני ההר, הם בני פיה שהיתקבעו? לבריאה וכבר לא שייכים לפראא. הם מתעבים את בני הפיה? והרגש הדדי.
    זהו.

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    יש הרבה יצורים בבריאה כמו בהמות' ובני ההר שלא מסופר עליהם בספר הבסיס לצערי, אז באיזה ספר כן מוסבר?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    בני ההר הינם בני פיה המשויכים ליסוד האדמה. מכיוון שיסוד האדמה הוא היסוד המקבע את העולם הם הינם פראיים כלל ובעצם הם די הגרסא הנשגבית לגמדים (נמוכים וחסונים,, אוהבים חרשות וכרייה וכו'). יש להם הסכם כלשהו עם אימפרית דמי הדרקון

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זה קצת יותר מורכב:

כאשר נוצרה הבריאה, היא הרי נוצרה במקום שבו היה פראא (כי כל מקום היה פראא). כשהקדמונים הפילו את קוטב האדמה, בסיס הבריאה ואי היציבות הגדול ביותר, נכלאו מתחתיו מספר בני פיה. הם חטפו מכה קשה כל כך של יציבות, עד שהפכו לבני ההר, דמויי אדם גמדיים בעלי יכולות שמזכירות מעט את אלו של בני הפיה, אך עם יצר רב ליצור ולפתח, לא להרוס ולפורר. אפשר בהחלט לומר שהם כמו "הגמדים של הנשגבים", בערך.
    ההסכם שלהם עם הקיסרות אומר שכל שנה הם מעבירים כמויות גדולות של ברקת שהם כורים בתוך ההר (ההר הקיסרי עצמו, קוטב האדמה), ובתמורה מקבלים מגוון מוצרים ומצרכים שאין להם בפנים, וכמו כן הקיסרות לא רשאית להתערב בענייניהם. נדיר מאוד מאוד למצוא בני הר מחוץ להר הקיסרי, כי הם נתקפים בערגה על טבעית לשוב אליו ולהישאר בו.
    יותר מכך, בני ההר היו בראשיתם גאונים שאין כמותם, אוסף של חרשים מבריקים. אותקטון, הקדמון השני מלבד גאיה שתמך בהפיכה שהנהיג השמש הבלתי מנוצח, התרשם מהם כל כך שלקח עליהם חסות כילדיו שלו. (הוא הקדמון של יצירה, הנדסה ותעשייה). מתוך חשש שהנשגבים יפנו נגדם עקב כוחם המנטלי הרב, הוא הטיל עליהם קללה אדירה שהופכת אותם לטיפשים למדי. לכן בני ההר של ימינו הם אוסף לא אינטלגנטי במיוחד - אבל פוטנציאלית, הם מבריקים.

אגב, הם מתרבים על ידי חציבת בני הר חדשים מביצי ברקת, פעולה ביזארית כראוי ליצור שמקורו בבן פיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    אני דוקא דמיינתי אנשי מקל כאלו שחיים על הפסגה של ההר הקיסרי, אבל לא נורא...

תודה על המענה, אפשר לנעול.

(ואם משהו יתחיל העלאה באוב.... ננסק יטפל בזה ....)
    נכתב במקור על ידי thog
    וכדי שאני לא אצא שקרן
    כי גם אני רוצה ביצה שלישית...
    שתף ב-Google+

הרשמה