תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    רוב ההצעות אלה הצעות לדברים שקשורים למכוניות כמו למשל מה שאייל הציע -מרוצי שטח
    הרעיון יפה והכל אך אני לא רואה שאנשים מגיעים לשם ומשתתפים-כל הקטע בשביל האנשים זה להרוויח כסף ולעלות רמות (קיביכול..)
    תציעו הצעות לדברים שלא קשורים מאוד למכוניות כח שנראה יחודיות במשחק, כי המשחק עצמו מוקף במכוניות ודברים שקשורים לזה, תעשו דברים כמו פדרציות היאבקות (שאני הצעתי) או מועדון חשפנות (שאני הצעתי גם כן.)

אני מבין שיש את Fightclub..

צריך לעשת דברים בסגנון הזה, כמו הקזינו שהציע לירון אבל לא עשיתם, אני רק מביא דוגמאות לדברים שלא קשורים כל כך למכוניות..
    כח שתהיה סוג של יחודיות שווה במשחק שגם תממשוך אנשים ותחזיק מעמד..
    כח שיובל לא יצטרך לעבוד ובסוף זה לא יהיה שווה (מבחינת האנשים בשרת כמובן..)

אז שאתם מציעים, אל תציעו דברים סתמיים, כמו מגרש חנייה,זה משהו שקל לעשות אך לא נראה לי הכרחי-פשוןט בימים האחרונים אנו חושבים על הרבה דברים

אז תציעו בהמוניכם באמת בכיף-אבל תעשו דברים שיובל יכול לעשות ולהתגאות בהם כאשר הוא יראה שהסרבר נמשך אליהם!

לא סתם הצעות סתמיות

יום טוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2007
    חחח...
    יש חובבי מכוניות מה הבעיה?!?
    אני עם כול פעילות חדשה או הוספה שתרצו למשחק זה רק יקדם...
    אני מבין שאתה לא ממש אוהב מכוניות חחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    ההפך, אין שום בעיה, הבעיה היא שאנשים מציעים הצעות שקשורות במכוניות כל הזמן כל הזמן
    ובסוף זה לא ממש מועיל..

צריך הצעות שלא דווקא קשורות למכוניות, ככה שלא ישמעו "GTA" ויגידו "אהה GTA במולטי , מעניין מה יש שם" ככה בזלזול, שיכנסו ויראו משחק שונה לגמרי

אתה מבין אחי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    Fight Club הוא גם להימורים, ולכן הוא יכול להוות מעין תחליף לכל סוג אחר של הימורים (כגון קזינו)
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הרשמה