תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    שלום לכולם,

אני חושש שאולי יש לי בעיה בקונסולה.

הקונסולה אירופאית, דנדשה ונקנתה מחנות. כרגע רק עברו עליה מספר פעמים של משחק הספורטס.

הקונסולה מחוברת לWiiConnect24 דרך האינטרנט האלחוטי ורוב הזמן בסטנדביי.

אתמול באמצע הלילה, בזמן שהקונסולה הייתה בסטנדביי, פתאום התחילו להבהב האורות הכחולים של האזור בו נקלט הדיסק. לא היה שום דיסק במערכת באותו זמן.
    זה קרה למישהו פעם? זו אינדיקציה לפעילות אינטרנט, סתם באג או שיש לי אולי בעיה?

תודה מראש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי okarmi
    שלום לכולם,

אני חושש שאולי יש לי בעיה בקונסולה.

הקונסולה אירופאית, דנדשה ונקנתה מחנות. כרגע רק עברו עליה מספר פעמים של משחק הספורטס.

הקונסולה מחוברת לWiiConnect24 דרך האינטרנט האלחוטי ורוב הזמן בסטנדביי.

אתמול באמצע הלילה, בזמן שהקונסולה הייתה בסטנדביי, פתאום התחילו להבהב האורות הכחולים של האזור בו נקלט הדיסק. לא היה שום דיסק במערכת באותו זמן.
    זה קרה למישהו פעם? זו אינדיקציה לפעילות אינטרנט, סתם באג או שיש לי אולי בעיה?

תודה מראש!
    אין מה לדאוג, מדובר באינדיקציה לפעילות אינטרנט (כנראה הוריד עדכון כזה או אחר) ותו לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    אין מה לדאוג, מדובר באינדיקציה לפעילות אינטרנט (כנראה הוריד עדכון כזה או אחר) ותו לא.
    לעזאזל איתם, לפחות שישאירו הודעה בלוח ההודעות.

למען האמת אני קצת מאוכזב מרמת הגימור של הממשק. לדעתי, יש לו הרגשה דיי בוסרית.
    לדוגמא בפנקס הכתובות. נגיד והוספתי מספר ויי של מישהו שעדיין לא הוסיף אותי. לא הצלחתי למצוא עדיין שום דרך לערוך או למחוק אותו עד שהוא לא אישר אותי.
    בערוץ המי - אפשר תמיד להגדיר Mii Creator חדש אבל אי אפשר לערוך או למחוק ישן.

זה כאילו הם מיהרו לשחרר את הקונסולה ורק עכשיו תופרים את הממשק לאט לאט.

האם נינטנדו מצהירים מה עומד להיות בשדרוגים עתידיים? מכירים פרסום של רשימת באגים?

תודה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אפשר לערוך אתה צריך לגרור אותו עם a+b לצד שמאל של המסך לתוך ריבוע כזה(נראה לי) ואז אתה נכנס לשוב למסך ההוא שאתה יוצר את המי עם המי שלך ואתה יכול לשנות. ואפשר גם למחוק גם אפשר אתה בכלל בדקת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    נכתב במקור על ידי matanahial
    אפשר לערוך אתה צריך לגרור אותו עם a+b לצד שמאל של המסך לתוך ריבוע כזה(נראה לי) ואז אתה נכנס לשוב למסך ההוא שאתה יוצר את המי עם המי שלך ואתה יכול לשנות. ואפשר גם למחוק גם אפשר אתה בכלל בדקת?
    אני חושש שלא הבנת אותי. אני לא מדבר על לערוך או למחוק Mii אני מדבר על תכונה ספציפית של הMii שמסמלת את שם היוצר שלו. Mii Creator. היא נמצאת באותו מסך עריכה בו אתה מזין את שם הMii, בתחתית העמוד.

ברגע שאתה מזין Creator הוא נכנס לרשימה ואותה, אלא אם כן אני ממש אידיוט, עוד אי אפשר לערוך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    מה פתאום
    האור הכחול שמהבהב אומר ששלחו לך הודעה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    וואי אנשים לחוצים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    ההבהוה זה הודעה....בדוק!...

אני מתפלא שכל התגובות פה ורק בחור 1 ידע.....
    שתף ב-Google+

גם אני ידעתי. אבל לא היה לי נעים לומר.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    בדרך כלל האור הכחול מהבהב כאשר שולחים לך הודעה, למרות שיש עוד סיבות לאור הכחול כמו השידרוג של הויי שהיה לא מזמן. פשוט תבדוק את ההודעות.
    ובקשר לMii אז הבעיה היא שכראה לא ניסית כי אצלי זה אפשרי.

Mario Kart : 2922-0825-8897
    Super Smash Bros. Brawl : 1590-6483-748
    Guitar Hero 4 : 382432653612
    Rock Band 2: 539809778997
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    נכתב במקור על ידי zaom
    בדרך כלל האור הכחול מהבהב כאשר שולחים לך הודעה, למרות שיש עוד סיבות לאור הכחול כמו השידרוג של הויי שהיה לא מזמן. פשוט תבדוק את ההודעות.
    ובקשר לMii אז הבעיה היא שכראה לא ניסית כי אצלי זה אפשרי.
    רק לוודא, אתה לא מדבר על ליצור Mii ואז למחוק אותו נכון? אני שואל בנוגע לתכונה של Mii שנקראת Mii Creator.
    שתף ב-Google+

איך באמת מוחקים שמות של יוצרים?

לדעתי הדרך היחידה היא למחוק את כל המיי שהם יצרו.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הרשמה