תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    כן כן, במקביל לתחרויות האחרות שרצות, בנוסף להעברות של השחקנים, החלטנו לפתוח בעוד תחרות לחברי גילדת המוסד.

מעכשיו כדאי עוד יותר לעזור ולתרום לשחקנים האחרים במוסד !

מעתה השחקן שיבחר על ידי האופיסרים בגילדה כשחקן שעזר הכי הרבה באותו החודש, יקבל החזר כספי מלא על דמי המשחק לאותו החודש מVGAMES !

עזרתם לשחקנים צעירים במוסד - בבוסט או בעצה, הגעתם לרייד בזמן, שלחתם חפצים לבנק, הייתם פעילים בפורום הגילדה - שיחקתם חודש על חשבון VGAMES !

הפרטים המלאים: לפרטים המלאים (פורום הגילדה)
    אין לכם גישה? הכנסו לכאן!

וזה עוד לא הכל - צפו לעוד תחרויות, מפגשים, הגרלות ועוד !

הצטרף בתאריך
    08.09.2007
    האוליגרכים משתלטים על הכל !

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי Zulzulon
    האוליגרכים משתלטים על הכל !
    גועל נפש.
    לעזור, לתרום, איך יש לנו את החוצפה לתגמל אנשים שעוזרים לגילדה.

זה שהגילדה שלך סירבה לקבל את אותם דברים בדיוק, זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להעניק את זה לגילדה אחרת.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Namaste
    גועל נפש.
    זה שהגילדה שלך סירבה לקבל את אותם דברים בדיוק, זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להעניק את זה לגילדה אחרת.
    - וזאת רק ההתחלה.

הצטרף בתאריך
    08.09.2007
    גועל נפש.
    לעזור, לתרום, איך יש לנו את החוצפה לתגמל אנשים שעוזרים לגילדה.

זו סטייה גמורה מתוכן ההודעה שלי, הכוונה הייתה לכך שכל דבר שהגילדה שלכם עושה סובב סביב הכסף, כל הישג או כל פעולה היא קנויה.
    ואני לא מנסה לגרור לויכוחים מה הגילדה שלי עשתה או לא, זו דעתי הפרטית.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    זו סטייה גמורה מתוכן ההודעה שלי, הכוונה הייתה לכך שכל דבר שהגילדה שלכם עושה סובב סביב הכסף, כל הישג או כל פעולה היא קנויה.
    אבל זה לא שהמשתמשים מוציאים כסף כדי להיות בגילדה (אולי מלבד העברת שרת וגם זה הגילדה משלמת ברוב המקרים), או שמוציאים כסף בזמן שהם בגילדה - המשמעות של המשפט "כל דבר שהגילדה שלכם עושה סובב סביב הכסף" נשמע כאילו כל הזמן המתמשים בה מוציאים כסף.
    מה רע בזה שמנהלי הגילדה מוכנים להשקיע בגילדה שלהם כדי שתצליח? העניין של הכסף זה כדי לדחוף אנשים קדימה, ולא כדי לשלם להם משכורת חודשית ולשחד אותם -.-
    אתה חושב שבגלל שהגילדה תשלם למישהו אחד פעם בחודש תשלום לחודש הזה אז כל מה שהגילדה עשתה באותו החודש הוא בזכות זה? /=
    זה בעצם מה שמבינים מהמשפט:
    "כל הישג או כל פעולה היא קנויה."

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    אז תלך ותשאל את האופיסרים שלך אם הם רצו לעשות שותפות איתנו בגלל העיניים הכחולות שאין לי.

אין מה לעשות, צריך תמריץ בהתחלה כדי לגבש ולחזק ולייצב את הגילדה.

הצטרף בתאריך
    08.09.2007
    אז תלך ותשאל את האופיסרים שלך אם הם רצו לעשות שותפות איתנו בגלל העיניים הכחולות שאין לי.

אין מה לעשות, צריך תמריץ בהתחלה כדי לגבש ולחזק ולייצב את הגילדה.
    השאלה היא רק מה יישאר אחרי שהתמריצים כבר לא יגיעו.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    השאלה היא רק מה יישאר אחרי שהתמריצים כבר לא יגיעו.
    בוא נגיד שבשנה הקרובה אנחנו לא צריכים לדאוג לזה שהתמריצים יגמרו.

אני לא מעוניין שהשיחה הזו תימשך, את ביטויי הקנאה שלך אתה יכול להמשיך לכתוב בגיימר.

הצטרף בתאריך
    08.09.2007
    בוא נגיד שבשנה הקרובה אנחנו לא צריכים לדאוג לזה שהתמריצים יגמרו.

אני לא מעוניין שהשיחה הזו תימשך, את ביטויי הקנאה שלך אתה יכול להמשיך לכתוב בגיימר.
    די חיים צא כבר מהתפיסה הזו שאנשים משחקים וואו בשביל לקבל כסף או משהו כזה, לפחות לא הרציניים שבשחקנים שמים על איפה מחלקים חולצה או פוסטר וזו לא הייתה הכוונה שלי מהתחלה לרדת לויכוח הטיפשי הזה.

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    OMG אתה ילד מסכן, הם מעודדים אנשים לעזור ולשחק (תחרויות לבלינג עם פרסים, פרסים עכשיו לגבי בוסטים וכו' וכו') וכל מה שיש לך להגיד זה שהם קונים פה אנשים. זו דעתך? לא מעניין את אף אחד מה אתה חושב, אז תחסוך מאיתנו את השטויות האלה, kk?

הצטרף בתאריך
    08.09.2007
    נכתב במקור על ידי Bigimot
    OMG אתה ילד מסכן, הם מעודדים אנשים לעזור ולשחק (תחרויות לבלינג עם פרסים, פרסים עכשיו לגבי בוסטים וכו' וכו') וכל מה שיש לך להגיד זה שהם קונים פה אנשים. זו דעתך? לא מעניין את אף אחד מה אתה חושב, אז תחסוך מאיתנו את השטויות האלה, kk?
    ההתייחסות שלך רק מראה כמה כל הכסף מושקע כדי "לקדם", וכן אם משלמים לאנשים כדי שיעזרו וישחקו זה אומר שכשלא יהיה כסף לא יהיו אנשים.
    וכן כל דבר שהגילדה הזו עשתה עד עכשיו נקנה.
    זה פורום שמותר להביע בו דעות גם אם הן שונות משלך אז תשמור על הפה שלך ותהיה קצת יותר מתורבת.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    ההתייחסות שלך רק מראה כמה כל הכסף מושקע כדי "לקדם", וכן אם משלמים לאנשים כדי שיעזרו וישחקו זה אומר שכשלא יהיה כסף לא יהיו אנשים.
    זה פורום שמותר להביע בו דעות גם אם הן שונות משלך אז תשמור על הפה שלך ותהיה קצת יותר מתורבת.
    אתה לא בגילדה, ואתה לא יודע מה היחסים של אנשים בגילדה.
    אנשים עוזרים תמיד, והרבה יותר ממה שאי פעם עזרו בZC (ואל תשכח שאני הייתי שם, אז אני יודע על מה אני מדבר).
    את הרעיון ל"תחרות" הזו, הבאנו מתוך הרצון שלנו לתגמל אנשים שתורמים יותר כי כולם תורמים, וזה דבר שאי אפשר להגיד על גילדה ישראלית אחרת.

WOW זה משחק, ואנשים צריכים להשקיע את מירב הזמן בהתקדמות אישית, התחרות הזו באה להזכיר שכאשר הגילדה מתקדמת, כל השחקנים מתקדמים.

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עכשיו יריבו לתת בוסטים

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    כמו שנמסטה אמר - אתה לא בגילדה ולא יודע...
    צריך לראות את הגילד צ'ט כדי להבין איזה עזרה הדדית יש בגילדה.
    ואם אנחנו יכולים לצ'פר כל חודש מישהו מהחבר'ה המצויינים האלה בחודש חינם - אז אנחנו נעשה את זה !

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    חח אני דווקא מסכים איתו
    ובלי קשר אני כן היתי בגילדה (הישנה) והאווירה היתה דיי מרגיזה רוב הזמן

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    פחח, לקנות עלק....תעשה רירול בקזאק ותראה אתה איזה יופי אנשים מקבלים אותך. כולם עוזרים אחד לשני...עוד לפני שבכלל דיברו על הדבר הזה. עוד ביום הראשון של הגילד שעוד לא ידעו כלום רמות גבוהות נתנו בוסטים עזרו בקווסטים וזה חופשי...

לא אכפת לי שתביע דעה....אבל אתה סתם רושם שטויות כי אין לך מושג בכלל מה הולך שם...

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    אני חייב לציין שבתור חבר בגילדה אני -נהנה- לעזור לאנשים, להשקיע שעתיים שלוש במישהו אחר, לא יודע, הם חברים לגילדה, עוזרים אחד לשני, ככה זה...

הפרס הוא מינורי אם בכלל

הרשמה