תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    שלום לך ילד קטן (האקר יקר)...

קרא בבקשה ותפנים.
    1. אתה הורס לכולם את ההנאה במשחק.
    2. אנשים משלמים על הסרבר הזה ומשקיעים מזמנם, ואתה הורס את זה.
    3. מה שאתה עושה זה פלילי.

ולכן, זה מה שהולך להיות בפעם הבאה שאתה פורץ לסרבר:
    יש לי חבר טוב שעובד במשטרה כחוקר פלילי בתחום המחשבים.
    בפעם הבאה שאתה פורץ לסרבר, אני מגיש תלונה במשטרה, ונותן לחבר שלי את ה IP של הסרבר.
    מאותו יום הסרבר ינותר ע"י המשטרה. ואז זה רק זמן עד שתסתבך קשות בפלילי.

בוא נחסוך לכולם את הטירחה (כולל לך - כי עו"ד פלילי זה עניין יקר) ותרד מהשטות הזו של להרוס לכולם את הכיף. כי אפשר להרוס אותו גם לך!

שיהיה לך לילה טוב וחג שמח, ותמצע משהוא יותר מועיל עם הקישורים שלך פרט ללגרום נזק (להועיל זה גם אופציה חלופית טובה שבמקום להכניס אותך לכלא תכניס לך כסף).

לילה טוב לכולם.

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    פסיכולוג דחוף S:
    לא יעשו לך כמעט שום דבר על זה שתפרוץ לשרת של משחק
    וחשבתה על זה שלא יתפסו את ההאקר שפורץ לשרת >< ?
    חח הגעתה רחוק מידי עם הנושא הזה
    יש מלא צ'יטרים
    והם נתפסים מהר מאוד
    מה שכן זה שאתה לא בדיוק יכול לתבוע אותם
    לך תתפוס אותם

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    אשקלון
    אם כבר פצית את פיך FireStrom ,
    אז יש לי חדשות בשבילך , אפשר ועוד איך לתבוע (הן בתביעה אזרחית-עונש כספי- והן בתביעה פלילית-עונש מאסר- ) יש כאן פגיעה מובהקת בקניין הזולת.

ועוד משהו אחרון, ממש ב"מקרה" אני גם סטודנט שנה ג' במשפטים.

נ.ב
    אתה וההאקר , יותר ממוזמנים להכנס לקישור הבא -
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%...91%D7%99%D7%9D

אני מקווה שהמוח שלכם לא ישרף מכמות המידע שם ....
    יש שם קצת מידע על עבירות מחשבים (כולל פריצה למחשבים) לפי החוק הישראלי.

"
    בחוק המחשבים נקבעה ענישה פלילית של משלוש ועד חמש שנות מאסר לאדם העושה אחת מפעולות אלה:
    • משבש את פעולתו התקינה של מחשב או מפריע לשימוש בו.
    • מוחק חומר מחשב, גורם לשינוי בו, משבשו בכל דרך אחרת או מפריע לשימוש בו.
    • עושה פעולה לגבי מידע כדי שתוצאתה תהיה מידע כוזב או פלט כוזב.
    • חודר שלא כדין לחומר מחשב הנמצא במחשב. "
    סאלמאת.

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    פשש סחטיין.... רואה יש פה חברה משכילים...חחחח..

אקיצר יפה..לא שזה יקרה אבל נחמד מאוד :]

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    חבל"ז, לדעתי מישהו מחו"ל

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    עיר
    ת"א
    לכל החבר'ה פה שחושבים שאי אפשר לתבוע-

יש פה סוג של גרימת נזק ברכוש פרטי + עבירת מחשב ברורה ככה שתמיד אפשר לנסות לתבוע, לא יודע אם להצליח בזה, אבל לגרום למישה פניקה, ביזבוז זמן ושכירת עורך דין בטוח אפשר.
    Frank was here, went to get beer

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    עפולה
    נכתב במקור על ידי aviadharel19s
    אז יש לי חדשות בשבילך , אפשר ועוד איך לתבוע (הן בתביעה אזרחית-עונש כספי- והן בתביעה פלילית-עונש מאסר- ) יש כאן פגיעה מובהקת בקניין הזולת.

נ.ב

"
    בחוק המחשבים נקבעה ענישה פלילית של משלוש ועד חמש שנות מאסר לאדם העושה אחת מפעולות אלה:
    סאלמאת.
    תותח על!

נשים הן הטעות השניה של אלוהים.

.If you want to shot, shot don't talk

The good the bad and the ugly

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אז מה הבעיה בלששים פיירול נגד טרויאנים?
    זה יפריע על המשחק?
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי ronh
    שלום לך ילד קטן (האקר יקר)...

קרא בבקשה ותפנים.
    1. אתה הורס לכולם את ההנאה במשחק.
    2. אנשים משלמים על הסרבר הזה ומשקיעים מזמנם, ואתה הורס את זה.
    3. מה שאתה עושה זה פלילי.

ולכן, זה מה שהולך להיות בפעם הבאה שאתה פורץ לסרבר:
    יש לי חבר טוב שעובד במשטרה כחוקר פלילי בתחום המחשבים.
    בפעם הבאה שאתה פורץ לסרבר, אני מגיש תלונה במשטרה, ונותן לחבר שלי את ה IP של הסרבר.
    מאותו יום הסרבר ינותר ע"י המשטרה. ואז זה רק זמן עד שתסתבך קשות בפלילי.

בוא נחסוך לכולם את הטירחה (כולל לך - כי עו"ד פלילי זה עניין יקר) ותרד מהשטות הזו של להרוס לכולם את הכיף. כי אפשר להרוס אותו גם לך!

שיהיה לך לילה טוב וחג שמח, ותמצע משהוא יותר מועיל עם הקישורים שלך פרט ללגרום נזק (להועיל זה גם אופציה חלופית טובה שבמקום להכניס אותך לכלא תכניס לך כסף).

לילה טוב לכולם.
    אלוהים ישמור באמת יש לך מוח של אגוז, או שאתה פשוט לא קןרא את מה שרושמים לך בתשובות.
    פעם אחרונה אני מסביר לך אין דבר כז כמו לפרוץ לשרת שאתה משחק בו.
    זה צ'יט כמו בכל משחק שעשה אותו בנאדם שמבין בCODING וזה מה שיש לך בכל משחק רק פו העניין הוא שיש את פאנקבאסטר שמונע ממך להשתמש בצ'יטים חופשי ,לכן יש האקרים שיושבים על התחת וחושבים ובונים תוכנות כדי לעקוף את הפאנקבאסטר כדי שהוא לא יוכל לזהות אדם אם צ'יטים .
    אחרי זה פשוט הם מוכרים את זה תמורת כסף לאנשים ושחקנים כמוך.
    לכן אם אתה רואה אחד כזה בשרת זה סך הכל אדם שקנה את השירות הזה !!! הוא לא האקר!! הוא לא פרץ שום שרת או למחשב של אף אחד!!! זה סך הכל עוד אפס שהיה מספיק מסכן לשלם פול כסף על השירות הזה ואין שום יכול חוץ מכמה צ'יטים במשחק.
    אז אתה יכול כבר להירגע ולא לשגע פה אם כל ההודעות ה אלה?!?!

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי aviadharel19s

נ.ב

"
    סאלמאת.
    ולך יש לי רק דבר אחד לומר שמקסימום מה יכולים לעשות לצ'יטר זה לתת באן לסי די קיי שלו או להHARDWARE שלו או לאפס לו את האקאונט(את הדרגה שלו) זהו!!!
    היחיד שיכול לחתוף פה על משהו פלילי זה ההאקר שמספק להם את הצ'יטים האלה אבל לך תמצא ותו תתפוס אותו.
    האתרים יושבים לך מול העיניים ואף אחד לא מפריע לו ההאתרים האלה אם האקים זה רק נוח לEA שהם יהיו כי כל פעם הצ'יטרים חותפים באנים וצריכים CD-KEY חדש כדי לשחק מה שאומר בעצם עוד יותר כסף ועלייה במחירות אצל EA.

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    נתניה

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי REAPER_082
    אלוהים ישמור באמת יש לך מוח של אגוז, או שאתה פשוט לא קןרא את מה שרושמים לך בתשובות.
    פעם אחרונה אני מסביר לך אין דבר כז כמו לפרוץ לשרת שאתה משחק בו.
    זה צ'יט כמו בכל משחק שעשה אותו בנאדם שמבין בCODING וזה מה שיש לך בכל משחק רק פו העניין הוא שיש את פאנקבאסטר שמונע ממך להשתמש בצ'יטים חופשי ,לכן יש האקרים שיושבים על התחת וחושבים ובונים תוכנות כדי לעקוף את הפאנקבאסטר כדי שהוא לא יוכל לזהות אדם אם צ'יטים .
    אחרי זה פשוט הם מוכרים את זה תמורת כסף לאנשים ושחקנים כמוך.
    לכן אם אתה רואה אחד כזה בשרת זה סך הכל אדם שקנה את השירות הזה !!! הוא לא האקר!! הוא לא פרץ שום שרת או למחשב של אף אחד!!! זה סך הכל עוד אפס שהיה מספיק מסכן לשלם פול כסף על השירות הזה ואין שום יכול חוץ מכמה צ'יטים במשחק.
    אז אתה יכול כבר להירגע ולא לשגע פה אם כל ההודעות ה אלה?!?!

טוב, זו הפעם האחרונה שאני מגיב להודעות שלך, כי כנראה שאתה ילד קטן שלא מבין כלום בחיים שלו.
    אז קבל:
    להשתמש בתוכנת פריצה שמישהוא אחר כתב, זה לפרוץ! לא משנה אם הוא משתמש בתוכנה או פורץ בעצמו עם סקריפטים שלו.
    כשאתה עוקף את ה PB ומייצר ציט, זה פורץ למעשה את התוכנה משנה אותה ומשנה בשרת.
    רק זה זו כבר עבירה על החוק, כי יש פה עניין של קניין רוחני שאסור לשנות אותו. הכנס על שינוי זה הוא עד 20000$ כנס (לא כולל העונש הפלילי - אופציה למאסר).
    וזה רק כי זו עבירה על קיניין רוחני.
    בהינתן שזה משפיע לי על המחשב (כי מה שהוא עושה על השרת משפיע עלי) אני יכול לתבוע אותו תביעה אזרחית.
    בנוסף, מה שהוא עושה, זה פריצה באבטחת המשחק והשרת, וזה כבר פריצה למחשב לכל דבר.

מסכנה: גם אם הוא לא איזה האקר אלא סתם פישר שמשתמש בתוכנות פריצה של אחרים - העונש שהוא יכול לקבל הוא אותו עונש בדיוק.

בנוסף אותו פישר שקונה את התוכנה מקבל בונוס לתיק הפלילי - שידול לדבר עבירה. כי הוא קונה ממישהו משהוא אסור ובזה משדל אותו לדבר עבירה. (רק עוד עד 3 שנות מאסר - לא משהוא רציני).

ועכשיו רק בשביל שלא תישאר בור כמו שאתה:
    לעלות על אחד כזה זה 5 דקות למי שיש את הכלים הנכונים + אישור מעקב (משטרה).
    הם מקבלים IP ופורט, שמים עליו סניפר, מהסניפר הם מקבלים את ה IP של כל אלו שניגשים למשחק.
    לכל IP כזה יש "מק אדרס" (מספר יחודי של המודם). דרך מק אדרס הם יודעים של מי המודם (אלא אם המודם גנוב, אבל גם אז דרך IP של התשתית אפשר לעלות מאיזה בית זה קורה).
    על כל נסיון פריצה, הסניפרים המיוחדים של המשטרה מזהים את זה, והופה - תוך דקה יודעים מי זה.

לך תלמד קצת ואז תדבר. זה שאתה חושב שאתה יודע משהו על מחשבים, זה לא אומר שאתה יודע הכל.
    אני עובד רק 7 שנים בתחום המחשבים - לא משהוא רציני (10+ שנים חפיף בבית - כולל תכנות) וסביר שזה יותר מהגיל שלך, ואני עדיין בקושי יודע על התחום הענק הזה (למרות שאני יודע המון).
    אז בבקשה אל תזיין לי בשכל כאילו אתה מבין משהו....

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי ronh
    טוב, זו הפעם האחרונה שאני מגיב להודעות שלך, כי כנראה שאתה ילד קטן שלא מבין כלום בחיים שלו.
    אז קבל:
    להשתמש בתוכנת פריצה שמישהוא אחר כתב, זה לפרוץ! לא משנה אם הוא משתמש בתוכנה או פורץ בעצמו עם סקריפטים שלו.
    רק זה זו כבר עבירה על החוק, כי יש פה עניין של קניין רוחני שאסור לשנות אותו. הכנס על שינוי זה הוא עד 20000$ כנס (לא כולל העונש הפלילי - אופציה למאסר).
    בהינתן שזה משפיע לי על המחשב (כי מה שהוא עושה על השרת משפיע עלי) אני יכול לתבוע אותו תביעה אזרחית.

מסכנה: גם אם הוא לא איזה האקר אלא סתם פישר שמשתמש בתוכנות פריצה של אחרים - העונש שהוא יכול לקבל הוא אותו עונש בדיוק.

בנוסף אותו פישר שקונה את התוכנה מקבל בונוס לתיק הפלילי - שידול לדבר עבירה. כי הוא קונה ממישהו משהוא אסור ובזה משדל אותו לדבר עבירה. (רק עוד עד 3 שנות מאסר - לא משהוא רציני).

הם מקבלים IP ופורט, שמים עליו סניפר, מהסניפר הם מקבלים את ה IP של כל אלו שניגשים למשחק.
    לכל IP כזה יש "מק אדרס" (מספר יחודי של המודם). דרך מק אדרס הם יודעים של מי המודם (אלא אם המודם גנוב, אבל גם אז דרך IP של התשתית אפשר לעלות מאיזה בית זה קורה).
    על כל נסיון פריצה, הסניפרים המיוחדים של המשטרה מזהים את זה, והופה - תוך דקה יודעים מי זה.

לך תלמד קצת ואז תדבר. זה שאתה חושב שאתה יודע משהו על מחשבים, זה לא אומר שאתה יודע הכל.
    אני עובד רק 7 שנים בתחום המחשבים - לא משהוא רציני (10+ שנים חפיף בבית - כולל תכנות) וסביר שזה יותר מהגיל שלך, ואני עדיין בקושי יודע על התחום הענק הזה (למרות שאני יודע המון).
    דבר ראשון לא יודע מה הקטע שלך אם הגיל קטן למה אני לא ילד מזמן כבר אבל זה לא קשור לנושא, מה שבאתי להגיד כפי שאתה אומר אתה מבין די הרבה אני כלום לך יש נסיון ולי לא ולך יש חברים במשטרה.
    אז תביא את החבר הזה שיתפוס את אותו אחד שעשה את זה וגם פרץ לך למחשב ונפתור את הבעיה כי לפי מה שאתה אומר זה עניין של 5 דקות.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי ronh
    אז קבל:

הכל טוב ויפה, הבעיה היחידיה שלך היא שאתה לא מבין ש
    אין עבירה פלילית
    בצ'יטים במשחק רשת
    כי הצ'יט משנה אך ורק
    CLIENT SIDE
    ברור?
    אבל,
    נלך לקראתך.
    על רמאות פשוטה של אימבוט.. WALLHACK.. אין עבירה פלילית, כי כמו שאמרתי כבר הדבר היחיד שהצ'יט משנה הוא אצלך במחשב, אצלך בקבצי המשחק, מה שנקרא CLIENT SIDE. אם צ'יט היה משנה משהו SERVER SIDE, הייתה לך עילה לעבירה פלילית.
    אבלללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל לל
    יש כמובן את הצ'יט שנותן אפשרות לקומנדר להפיל אין סוף מכוניות. אמנם זה גם צ'יט CLIENT SIDE, אבל הוא משפיע על פעילות השרת. הוא מאט אותו, גורם ללאגים, לתקיעות.. לכן הייתי אומר שעל זה אתה יכול להתחיל לבסס משהו.
    אבל סתם ככה, על איזה צ'יטר מסכן לא תוכל לעשות כלום. החוקים היחידים שהוא לא מציית להם אלה חוקי ה ROE ו TOA
    (rules of engagement, terms of agreement(
    אני יודע שהכוונה שלך היא טובה, אבל עם כל הידע שלך במחשבים, אתה צריך עוד קצת ידע טכני על איך עובד שרת משחק, מה זה PB, ומה זה צ'יט. האק זו אולי מילה נרדפת לצ'יט, אבל המשמעות שלהן בנפרד היא שונה.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אז בוא נגיד שהוא נתפס!! מה הוא יכול לקבל חוץ מבאן??
    ולמה לא נותנים לו באן?הוא כל פעם עושה ניק חדש?
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי darkstar
    אז בוא נגיד שהוא נתפס!! מה הוא יכול לקבל חוץ מבאן??
    ולמה לא נותנים לו באן?הוא כל פעם עושה ניק חדש?
    לא נותנים באן כי לא יודעים מי זה.
    אגב, רשימת החשודים (היו בשרת בזמן שזה קורה)
    TranasFormers{cAs}
    Zarzak
    BIG-BOOMBER
    Zebotage
    Kjbf8k9e2p
    Mimozak
    xXx$hodyxXx
    Sm4Rt0T
    banua
    RustyStarfish27
    =SEAL= bluntedganja
    ISRjetman
    eXo|tomoszZz
    Mazik007
    freeman631
    lajer0
    gboris
    באדום אלו עם פינג גבוהה.

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי orend
    לא נותנים באן כי לא יודעים מי זה.
    אגב, רשימת החשודים (היו בשרת בזמן שזה קורה)
    TranasFormers{cAs}
    Zarzak
    BIG-BOOMBER
    Zebotage
    Kjbf8k9e2p
    Mimozak
    xXx$hodyxXx
    Sm4Rt0T
    banua
    RustyStarfish27
    =SEAL= bluntedganja
    ISRjetman
    eXo|tomoszZz
    Mazik007
    freeman631
    lajer0
    gboris
    באדום אלו עם פינג גבוהה.
    שכחת אותי

בכל מקרה מי זה שעושה את זה? בפעם הבאה שזה יקרה אני יגיד לך. כשהוא משחק קומנדר כנס ותראה מי הקומנדר. (אלא אם אפשר בהאק הזה להוריד רכבים גם כשאתה לא קומנדר).

לגבי שאר החכמים שחושבים שמה שהוא עושה לא פלילי. זה בעיה שלהם. רק מהעובדה שאתם מצדיקים אותו, ויודעים כל כך טוב איך הציטים עובדים, זה אומר שאתם גם משתמשים בציטים האלה.

בי בי לכולם וחג שמח. נתראה בחודש הבא....

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אלא יסטור RONH אתה חתיכת ילד סתום אני שוטר אם תה לא ילד כאף בבצפר עבירה פלילית על צ'יטים רופל רופל אני מתערב איתך שאם הייתי יודע לפרוץ תסרבר הייתי פורץ אותו 1000 פעם ואני בנזונה אם בכלל היו מביאים לי קנס איך אפשר לטבוע מישו על דבר כזה מטומטם רד לכאף פיצוץ

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    השם ישמור עלינו מהישמעלים, אם הם היו רואים את הטמטום הם היו באים ברגל

1- זה נקרא חוק יבש, חוק שלא אוכפים אותו.. ואין אמצעים לאכוף אותו
    באמת נראה לכם, עם כל הטרור.. זונות.. סמים, גניבות, פשע.. חיסולים בעולם התחתון אלימות נוער ו7משפחה
    המשטרה באמת תתיחס לכזה דבר מפגר?!?!?

2- הוא בכלל פורץ למשחק, ולא לשרת (החברה של המשחק היא לא ישראלית)
    אני בספק אם יהיה הסכם הסגרה לארה"ב בעקבות פשע חמור כזה של רמאות במשחק מחשב

3- ההאקר לא ישראלי!!!!!

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי dE.pwnA
    3- ההאקר לא ישראלי!!!!!
    תודה לא שאני לא היחיד ששם לב לזה, אגב באותו ערב אני גם עליתי על אותו אחד שעשה את זה הוא היה היחיד מחו"ל ואחרי כל פעם שהסרבר קרס הוא נכנס מידית בחזרה ושוב זה היה מתחיל למה אחרי זה היה רק קצת אנשים וכל אלה שהיו זה שחקנים ישנים ומוכרים אז הוא היה היחיד שהיה יכול לעשות את זה.
    ואחרי שהוא עזב הכל היה סבבה ופאנן. לאלה המעוניינים הניק שלו היה Brian_Griffin.

נ.מ.
    נשרף לי הכרטיס מסך ולא יכלתי לשחק אחרי זה אכשיו אני צריך לקנות חדש אבל חבר אמר יש מצב הוא נותן לי את הישן שלו . בינתיים אני יושב על הישן שלי היחיד ואהוב אלי GeForce 440 MX שברגע שאתה מפעיל MARIO המחשב קורס ועושה ריסט כי הגרפיקות שם מטורפות.

הרשמה