תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    עיר
    פעילות חסימת הכביש וכל זה בשביל שהשרת יהיה יותר RP למענכם לא יהיו אל תבואו בטענות ובתלונות את השמות אני זוכר.
    למי שלא הבין מה ככה אז ככה:
    הגשר נחסם הודענו בפורום, אנשים באים בכוונה איזה 20 איש עם מכוניות מתנגשים ברכבים של המשטרה ובורחים או מה שיותר גרוע באים עם צלף ומתחילים לירות זה פאקינג NONRP+DM,
    פעולות של חסימת כבישים וכו' כנראה לא תיהיה לכם יותר.
    כשתלמדו להעריך דברו איתנו

ולא אני לא מתכוון לכל השרת אלה לחלקו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    פשוט גועל נפש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    אתם צריכים להבין שיש דברים שמותר לעשות (RP) ודברים שאסור לעשות (NON-RP)

דבר ראשון, כשמשטרה חוסמת משהו, חייבים להיות אזרחים שיהיו ממושמעים לחוק, כמו במציאות, ובמקרה שהיה אף אחד לא עשה את זה..כולם ניסו לעשות דווקא למשטרה, ועשו פעולות שגורמות למאסר!

דבר שני, כשמשטרה חוסמת כביש אז וואלה יכולים להיות אנשים שיעשו דווקא וינסו להתנקש, להיות פושעים בקיצור...זה מקובל כי כמובן שאי אפשר לחייב את כולם לנסוע בנתיב הימיני של הכביש...
    אז אם אתם נגיד נוסעים בכוונה מהצד או קופצים על רכב ורצים לתוך הגשר, למרות שהגשר חסום, או דברים מהסוג הזה, סבבה! מותר לכם כי זה RP!! התוצאה תהיה עבירה על החוק והשוטרים ינסו לאסור אתכם, אבל זה RP!!

מה שלא RP זה לנסוע במהירות עם הרכב ואז להתנגש בכל רכבי המשטרה שעומדים במקום, ולאחר מכן לברוח...למה? כי במציאות אם אתה נוסע עם רכב על 80 קמ''ש ומעלה, ואז מתנגש ברכב, אי אפשר להמשיך לברוח כאילו לא קרה כלום!! כי מהמכה שמקבלים בפגיעה, ניהיים משותקים!!
    אז זה כבר NON RP.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אין לי מושג מה קרה שם אבל לפי דבריך אתה צודק, אבל באותו רגע שאתה אמרת להפסיק מאור אתה ברגע הזה גם ירדת על השרת, לא דיברת ספציפיךתת על האלה שעשו בעיות..

(דבר אתי איילל דחחחווףףףףףף$#@$*)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    עיר
    נכתב במקור על ידי Rage'
    אין לי מושג מה קרה שם אבל לפי דבריך אתה צודק, אבל באותו רגע שאתה אמרת להפסיק מאור אתה ברגע הזה גם ירדת על השרת, לא דיברת ספציפיךתת על האלה שעשו בעיות..

(דבר אתי איילל דחחחווףףףףףף$#@$*)
    אנשים צריכים קצת לחשוב לפני שהם עושים שטויות זה לא DM
    אהה אתה luigi לא ידעתי יפה אתה capo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    תודה, הייתי מעדיף עם היית פונה אל מה שאמרתי לא לתפקיד שלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    עיר
    נכתב במקור על ידי Rage'
    תודה, הייתי מעדיף עם היית פונה אל מה שאמרתי לא לתפקיד שלי.
    אני רשמתי בברור שמספר אנשים עשו זאת אולי רשמתי משהו שונה אבל הכל היה בגלל עצבים
    ובנוסף אין לי מה להוסיף פשוט מה שקרה היה נורא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    צודק!!!
    ומי שראה ניסיתי לחסום את הכביש אים מכוניות רגילות פניתי לשוטרים(אף אחד לא ענה משום מה)
    אבל ניסיתי לעזור ובקיצור אים המשטרה עושה משהו זה אומר שצריך להקשיב ולא לעשות בכוונה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2007
    לחסום כביש בלי תנועה בכלל = מגעיל , אני חושב שהיתם צריכים לחסום ולבדוק משהו או לחפש ולא לחסום ואין יוצא ואין נכנס.
    ועוד עם חוסמים כביש אתם חיבים להגיד את הסיבה או לדווח על כך שהכביש נחסם ע"מ כו וכו'.
    לא חוסמים סתם ככה כביש ואומרים סיבות אישיות בחיים האמיתים לא היו עושים את זה בלי סיבה מוצדקת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אנשים חושבים שהם יכולים להתנקש בשוטרים באופן חופשי.

שלא נדבר על המציאות בסרטים לא עושים כאלה דברים :\..

במציאות לאף אחד אין אומץ לעשות כאלה דברים-איזה שוטיות תחשבו לפני שאתם עושים משהו
    שתף ב-Google+

הרשמה