תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 61
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    מי שלא יודע מה משחק מקוון זה שיפנה לכאן

תזכורת עלילת המשחק החדש בסידרה:
    דניאל (במבטה אמריקאי כבד כמובן) הוא אב לשלושה ילדים וחי במשפחת מצוקה ללא כסף כלל. הוא בקושי מצליח לשרוד ימים בעצמו, בעוד הוא צריך לפרנס ולהאכיל נוסף לזה גם שלושה ילדים. הילדים מבינים את המצב הקשה, לכן הם גם מנסים לעזור בפירנוס הבית. כמו כן, כל פעם דניאל צריך למצוא עבודה חדשה, שכן בשכונת העוני בו הוא גר כמעט ואין משרות פנויות ויש המון פיטורים. כמו כן, הכסף שהתלמידים בבית הספר גם הוא מצומצם ביותר.
    דמויות:
    דניאל(אבל לשלושה ילדים בשכונת עוני, כמעט ולא מסיים את יומו) [GDI]
    מיש(אחד מילדיו של דניאל החי כמעט ללא תזונה, אל מנסה לעזור לאביו להרוויח כסף) [gigamer)
    מוש(אחד מילדיו של דניאל החי כמעט ללא תזונה, אל מנסה לעזור לאביו להרוויח כסף) [clanck)
    מש(אחד מילדיו של דניאל החי כמעט ללא תזונה, אל מנסה לעזור לאביו להרוויח כסף) [ליאוריXD)

התנהלות המשחק:
    אני אספר מה קורה בעולם המשחק, ואז אתן את תור המשחק לאחד השחקנים, שיתאר מה הוא עושה במצבו הנוכחי בעולם המשחק, ולאחר תורו אספר מה קרה בעולם המשחק כתוצאה מפעולתו וגומרים שונים, ואז אתן את תור המשחק לשחקן אחר, וחוזר חלילה. אין להגיב בדיון המשחק שלא תורך במשחק!!!

המשחק מתחיל!!!:
    אוקיי. דניאל, אתה כרגע מובטל, בעיר בא העבודות בשכר נמוך ביותר עם כמויות עצומות של גלי פיטורים. למזלך, הצלחת להאכיל את ילדיך בלחם כל שבוע שעבר, אך עכשיו בפתח השבוע החדש, אתה שוב מובטל, בלי יכולת להאכיל את שלושת ילדיך הרזים וטובי הלב. מה אתה עושה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    עם הכסף שנשאר לי אני וילדי(ועם יש לי אישה אז היא לא כלולה )עוברים לעיר עשירה יותר השכנה לעריה,במטרה למצוא עבודה.
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    הזכרתי כבר שאת כל הכסף שהיה לך הוצאת על כיכר לחם להאכיל את ילדיך? ולא, אין לך אישה, היא נטשה אותך, ובגלל זה מצבכם הכלכלי הדרדר כל כך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    אז אני הולך ברגל לעיר השכנה (ברצינות,יש לי בררה?)
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    ומה אתה בדיוק עושה בעיר השכנה<?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    מחפש לי עבודה,והמסרה היחידה שהיתה היא עובד ב CAS(תמיד דמיינתי שהCAS הוא כזה מפעל)
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    כרגע אין שם מסרה פנויה...ואגב, לא נעים לי להגיד לך, אתה בעיר גדולה מאוד של עוני...לעבור שכונה שכונה לא ממש ישנה...חוץ מלהרחיק אותך מהבית ולאמץ את הילדים במרחקי הליכה גדולים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    טוב,אז עם מה שנתת לי( )אין בררה,אלה לשלוח את הילדים לאגודה לילדים נזקקים/בית טוב יותר,אם יש.
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי. הם שם, ממתינים בתור ענק של משהו כמו 400 500 ילדים הממתינים לארוחה חמה. מה אתה עושה בזמן הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    יושב וחושב על שני דברים:
    1. אם יש אלוהים אז הוא שונא אותי.
    2. למה אתה לא מעביר תור?
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי. בזמן שאביכם, דניאל, נשבר, והפסיק לחשוב על דברים לעשגת אוכל, אתם עומדים בתור ענק שחל בין 400 ל500 ילדים רעבים כמוכם מהעיריה, בניסיון לקבל אוכל חם, או כל מזון כלשהו, זה כבר לא משנה לכם. מה אתן עושים? כל אחד מהילדים יתאר מה הוא עושה ואז אני אתאר מה קרה בעולם המשחק, בפרט לכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    היי תראו!מבצע אכול כפי יכולתך בקפיטריה!צועק כדי שכולם יסתכלו אחורה.

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    אומיגאד אני חשה ברע (עושה את עצמי מתעלפת) וכולם מסתכלים ורצה לקבל אוכל!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    שגיגיימר ישחק אספר מה קרה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אני, למרות הרעב הגדול שלי והבטן הריקה, נחשב אחד המקובלים והבריונים בשכונה, אז אני דוחף את כולם ועוקף המון ילדים, עד שאני נתקל בסדרן ובגללו נאלץ להיתקע במקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי. ברגע שליאור, את עושה את הצמך מתעלפת, כל מי שהיה אחריך בתור פשוט מנצל את ההזדמנות ועוקף אותך. אף אחד לא מתרגש, רגילים לתרגילים כאלה. גיגאמר, אתה, מרוב רעב, הוזה וחושב שאתה ביריון ומקובל, ולכן, אל אף שאתה רזה וחלש כמו מקל, מנסה לדחוף את זה שלפניך, כאמור, ללא הצלחה כאשר אתה חוטף דחיפה הגונה שמעיפה אותך אחורה מספיק רחוק ככה שהתעוררת מההזיה. לעומת זאת, התרגיל של קלאנק קיבל הצלחה חלקית כאשר שיירה של 100 עד 150 ילדים נהרו דחפו וקיללו בדרך לקפיטריה הסמוכה, שכמעט וקרסה עקב הניסיון הנורא להידחף לשם. כרגע, נשארו משהו כמו 300 עד 350 ילדים בינכם לארוחה החמה [כך לפחות הצדיקים אומרים]. אז..ילדים, מה אתם עושים? כל ילד ישחק ולאחר כל אחד מתורות השחקנים אתראר מה קרה בעולם המשחק, בפרט לילדים. תזכורת: ליאוריקה על הריצפה בניסיון להעמיד פנים שהיא התעלפה, גיגאמרנמצא על הריצפה כיוון שחטף, וקלאנק שבע רצון מתרגילו שהתברר כמוצלח ביותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אני נאנק בשקט מהכאבים, קם, בצעקות: "הילד הזה הרביץ לי! הילד הזה הרביץ לי!!!" מייד מגיע סדרן למקום, רואה מה קרה, מעניש את הילד שדחף אותי והפיל אותי ואותי לוקח להתחלה ואני מקבל אוכל.
    מייד אחרי קבלת הארוחה אני רץ אל ליאור ורואה מה איתה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    בבקשה- שאתם משחקים, אל תגידו מה קרוה אחרי זה. אתם משחקים רק את דמותכם! אל את הסדרן, לא את ההמון, ולא שום דבר אחר. אתם יכולים להגיד מה אתם מטרתכם בפעולה, אבל אתם לא יכולים להגיד שזה מה שקורה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    מה קורה אתכם אנשים?
    מורידים כזה דיון..
    יאללה להגיב.

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    צודק לגמרי. למה אתם לא משחקים?!?!
    שתף ב-Google+

הרשמה