תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 89
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר יונה
    אוקיי שלום לכולם ... ערב טוב

אתמול התקיימו משחקי הגמר בין שתי הקבוצות ELEmentals ו- x4ckers במסגרת טורניר vGames.

עד כאן מובן? יופי, נמשיך...

מפה ראשונה: de_dust2 מסתיימת בניצחון לטובת x4ckers.

מפה שניה: de_inferno מסתיימת בניצחון לטובת ELEmentals.

מפה שלישית: de_train השעה מאוחרת בלילה, לקראת חצות עמית "uks" וייצנר נאלץ ע"י הוריו לעזוב הכל וללכת לישון לקראת יום הלימודים למחרת (הגיוני לא?), השופט פוסק ניצחון טכני ל- x4ckers ויש לנו אחלה סיומת לטורניר.

נשמע לכם הגיוני אני רוצה לשמוע תגובות, במיוחד מצוות השופטים ומנהלי האתר... כי אם זה צודק אז
    vGames הוא אינו מוסד חינוכי ויש להפסיק את פעולותיו

תודה לילה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    משחק חוזר אניאומר ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    עם יש ל x4c כבוד...אז יהיה rematch
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    חיפה
    היי שניר,

השעה הייתה 23:30 (לא שזה לא מאוחר גם..) ואם היית רואה איך היחס של הקבוצה שלך הייתה אתמול למשחק זה פשוט במילים יפות ביזיון, אני צריך לחכות 30 דקות (במצטבר) לשחקן חמישי שלכם עד שיוצא לי המיץ, לשאר ההנהלה יוצא העצבים, לקבוצה היריבה נמאס וכמות הצופים נופלת פי שתיים.
    אם קבוצת אלמנטלס הייתה מכבדת את עצמה ומביא את שחקניה בזמן לא היינו נאלצים להגרר לשעות הלילה (שגם בישבילי לא פיקניק..)
    תגובתך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    lame :X
    עמית ילד קטן יחסית צריך לקום לביצםר הגיוני !
    x4c אם אתם מקבלים את הניצחון ולא דורשים משחק חוזר אתם ממש מעפנים =\

לי יש ביצים ולכם יש אחת =]

(00:55:06) (tch|effect[qG]) last 1 le gtr pme , dont be knownless
    (00:55:43) (+tch|effect[qG]) stam
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר יונה
    תגובתי היא ניר: הייתם פוסקים טכני מלכתחילה ולא משחקים שני מפות וגוררים את המשחקים אל תוך הלילה.... הכי פשוט אני לא לטובת אף אחד פה בסיפור אני בכלל הייתי בכלא הצבאי סתם עכשיו רק זה הגיע אליי אז החלטתי לנסות להבין מה קרה פה.... תגובתך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אוקיי דבר ראשון ב de_dust2 לקח לכם ELE שעה להגיע המשחק היה אמור להתחיל ב 21:30
    והגעתם כולם ב 22:00 ואז התחלתם לשחק..
    משחק שני ב de_inferno לקח לכם עוד 30 דקות להגיע...
    וכל הזמן השופט רושם "5 minuts" ועובר 10 דקות הוא אומר עוד פעם "3 minuts" וכל הזמן עובר עוד 10 דקות, עד שבסוף הוא הגיע.
    וב de_train הם חיכו לכם 20 דקות.

האמת אני הייתי מביא לכם טכני כבר ב d2.
    אבל זה באמת מוגזם כבר 3 מפות שכוללות לפחות שעה ורבע איחור.
    בעיה שלכם.
    רוצים לראות איך עובדים על ילד מפגר? לחץ כאן

נכתב במקור על ידי shlomizStyle-_^
    אחי למה אתה מעלה גיחוחים עלי !??! אתה לא מאמין אז אפילו תשאל אותםם[email protected]!
    pm MYM|LUq במירקק לי אין עם היה היתי מביא לך הוכחה ידנית
    ורגע אם הם מפולאניה אז למה הוא לא דיבר איתי באידיש ???

( ' )
    | |
    | |
    | |
    ( )( )

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    חיפה
    לא מאמין שזה היה כמו שתיארת :\\
    לא צ'יטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    תל-אביב
    גם זה לא קשור גם אם נסכים אסור לויגיימס לדחות את המשחק... שאנחנו ביקשנו לדחות את המשחק נגד GLC אז spl כתב לי שאי אפשר לדחות את המשחק מכל סיבה שהיא גם אם היא הכי מוצדקת כי יש לוח זמנים וצריך לעמוד בוא וד"א הסיבה שלי הייתה שהייתי צריך לנסוע לירושליים ולא היה אפשר לדחות את זה ובסוף הטיול נדחה מזל.. גם GLC ביקשו לדחות איזה משחק שלהם ולא הסכימו להם בגלל שhahs היה באילת אז הם הביאו סאב.. אז למה שלכם כן יסכימו??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    תל אביב
    או קיי שכחת לציין שבסוף המפה de_dust2 דניס חזר לסרבר אחרי 20-25 דקות... השופטים לא עשו כלום כנראה כי הוא סגן מנהל הקהילה, מצב שמוכיח שפשוט אסור לשחקני CS בקבוצות TOP לנהל גם קהילה, זה ידוע ואין דבר כזה בעולם רק בvGames. ואם כבר מנהיג קבוצת ELE גם מנהל קהילה בארץ אז אני מצפה ממנו לבוא לשרת בזמן ולא אחרי 20-25 דקות.

ולגבי מה שאמרת, לפי הזכור לי ELE ביקשו לדחות את המשחק בכמה ימים ושופטי VGAMES אמרו שלא יהיון דחיות וזה, ובכל זאת בסוף המשחק נדחה לשבוע אחרי (לא משנה למה). אם המשחק נדחה ל21:30 זה אומר שגם אתה יכולתם לשחק וגם x4ckers, הייתם יכולים לחשב מה יהיה אם נגיע ל3 מפות ולהמנע מי זה.

אני לא חושב שזה אידיאלי הניצחון הטכני אבל באמת שלכם (ELE), אין מה לבוא בטענות, בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר יונה
    רן, תגיד אתה שפוי מספיק עם ההתנהגות המפגרת הזאת הם איחרו למשחק ואתם הסכמתם להמתין להם... שיחקתם והכל טוב אבל עמית ילד קטן וגם אם לא הלימודים יותר חשובים לו ממשחק מחשב... לא יודע איך זה אצלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי thr3at
    רן, תגיד אתה שפוי מספיק עם ההתנהגות המפגרת הזאת הם איחרו למשחק ואתם הסכמתם להמתין להם... שיחקתם והכל טוב אבל עמית ילד קטן וגם אם לא הלימודים יותר חשובים לו ממשחק מחשב... לא יודע איך זה אצלכם.
    אבל מה אתה לא מבין שזה בעיה שלכם שזה קרה לא פעם 1.. 3 פעמים שזה בערך שעה פחות או יותר...
    פשוט בעיה שלכם.
    רוצים לראות איך עובדים על ילד מפגר? לחץ כאן

נכתב במקור על ידי shlomizStyle-_^
    אחי למה אתה מעלה גיחוחים עלי !??! אתה לא מאמין אז אפילו תשאל אותםם[email protected]!
    pm MYM|LUq במירקק לי אין עם היה היתי מביא לך הוכחה ידנית
    ורגע אם הם מפולאניה אז למה הוא לא דיבר איתי באידיש ???

( ' )
    | |
    | |
    | |
    ( )( )

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי thr3at
    נכון אנחנו הסכמנו לחכות להם שיכנסו לסרבר... אבל זה די בגלל שלא רצינו שתפסידו טכני כי זה מגעיל.. רציני לשחק אבל אתם לא יכלתם מה אנחנו אשמים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    mnk..
    kol mila ba makom
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    אני מוכן לחתום שלפני שנה אותו משחק בדיוק ו BADE לא היה יכול לשחק, לא נכנס לפרטים.
    בוא נבהיר לכם : חיכינו לדניס הרבה זמן, לי אישית כבר לא היה אכפת שנפסיד נשבר לי הגב מלחכות..
    אבל חיכינו אןי מה לעשות והמשכנו לשחק ב inferno חיכינו 10 דקות ולא 20 דקות.
    בטריין כל מה שהיה צריך זה להביא סאב ל UKS אותו סאב היה רשום כ- extension.
    ופה זה כבר קטע מסריח האדמין לא זוכר מי זה היה החליט שאין לו כוח אפילו להביא סאב, ורשם
    x4c win tech goodnight.
    ויצא.
    במקום לחכות פחות מי 2-3 דקות.
    הייתם כלכך הרבה זמן בשרת 2-3 דקות חוקיות לא היו מפריעים לאף אחד. האדמין לקח טרמפ ויצא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    עיר
    Kfar-Saba
    <Requiem>

שניר, מה שלא ציינת פה זה שחברי ELE הביעו זלזול מוחלט בזמן שלנו כשחקני X4C, בזמן של השופטים ומנהל הליגה ויותר מזה - בזמן של 230 צופים מבחוץ.
    איחרתם למפה הראשונה בכמעט חצי שעה- ניחא כולנו רצינו לשחק וזה מה שבאמת קרה.
    למפה השניה אחרתם בחצי שעה תוך זלזול מוחלט בכל מי שמצויין פה למעלה ואפילו הפצרות WST שכל הזמן אמר "עוד 3 דקות" "עוד דקה" "עוד 5 דקות" לא עזרו, ועדיין לא קיבלתם טכני (שבינינו כל קבוצה אחרת בקהילה הייתה כבר מקבלת) ובמפה ה3, אחד מהשחקנים שלכם לא יכל לשחק וזה גם לא משנה מי ולמה - זאת בעיה רק שלכם.

אה וגם שכחתי לציין שVGAMES ציינו כמה פעמים שלא ניתן לדחות את המשחקים ואנחנו (X4C) נדפקנו מזה גם כי בבתים שיחקתי מהבית של אבא שלי ולמרות שגם אנחנו ביקשנו לדחות וגם ESR בזמנו לא נתנו לנו ולכם כן דחו ליום ראשון, ואז עוד באתם בדרישות לדחות למחר.. זאתי כבר בדיחה- אין לכם זכות לבוא בטענות בכלל הת'רד הזה ממש לא במקום

יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    בקיצור שניר לא סיפרת הכל ינוכל =]
    זכותם ת'אמת אם בא להם הם יבקשו משחק חוזר
    ת'אמת אשמתו המלאה של דניס :X
    פעם באה תרשום הכל בהודעה ולא רק מה שטוב בעיניך יממזר =]

לי יש ביצים ולכם יש אחת =]

(00:55:06) (tch|effect[qG]) last 1 le gtr pme , dont be knownless
    (00:55:43) (+tch|effect[qG]) stam
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    אגיב בראשונה ל : thr3at ואסביר לכלל הקהילה שלא הייתה אתמול וצפתה במשחק
    המשחק נקבע ליום ראשון בשעה 21:30, רק בשעה 22:05 התחיל המשחק מכוון שב35דקות הללו לא היה לELE שחקן.
    אנו (שופטי הטורניר) לא רצינו להרוס את הטורניר ולכן נתנו להם להמשיך לשחק.
    במפה השנייה שוב פעם יצא לELE שחקן למשך 20דקות.
    במפה השלישית יצא שוב פעם שחקן של ELE ולכן נקבע כי X4C תקבל נצחון טכני.

הנצחון הטכני כבר נקבע, היום בערב זה ייקבע רשמית , האפשרות היחידה למשחק חוזר הינה רק אם כל שחקני קבוצת X4C ייבקשו לעשות משחק חוזר, רק ככה המשחק יישוחק שוב.
    במידה וזה לא יקרה, הקבוצה המנצחת בטורניר vgames-strasale הינה : x4ckers.

אביב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.09.2007
    טוב בתור צופה שראה את המשחק אתמול אני יכול להסיק שתי מסקנות:
    1) לא לקיים משחקים של הטוב מ-3 בשעות מאוחרות שכאלה.
    2) לא לסבול איחורים ולקבוע דדליין אחרון בהחלט להגעה (נניח 10 דקות אחרי הזמן הרשמי, אמור להיות יותר ממספיק לסדר בעיה שצצה).
    ועכשיו לעניין, לפי דעתי לא יהיה הוגן לעשות משחק חוזר כי סה"כ ELE הביאו את זה על עצמם עם כל הדחיות והחיכיון בין דאסט2 לאינפרנו ובתחילת המשחק עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    זה שחיכינו כל כך הרבה זמן גם באשמת האדמין. שלא עמד במילה שלו כרשם יש לכם עוד 5 דקות.
    להרוס משחק גמר שלם שחיכינו כל כך הרבה זמן עם אלפי טלפונים אחד לשני רק בגלל שאדמין לא היה מוכן לחכות 2-3 דקות ל עדן.
    שתף ב-Google+

הרשמה