תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    הכנה לראו:
    שבוע שעבר קרליטו תקף את מלך המלכים טריפל H בקרב ההאנדיקפ שלו, השבוע במיין איבנט הוא יצטרך להתמודד נגד המלך בקרב כלוב שבו לא יהיה לו לאן לברוח.

שבוע שעבר, בת' פיניקס הרביצה לקנדיס אחרי קרב הזוגות שלה ולכחה את החגורה, האם תהיה לנו אלופה חדשה אחרי נו מרסי? האם היא5 בכלל תקבל הזדמנות והאם זה היה הערב?

האם הורסוונגל ששבוע שעבר נשך בטחת את ההורים המאמצים שהציע לו מקמהן, יצליח לחדור לליבו של היושב ראש? האם נראה את שיין, לינדה או סטפני בפעולה?

שבוע שעבר סניה היה בשורה רשונה קשור לזירה באזיקים רואה את אבא שלו מושמד ע"י רנדי אורטון והRKO. רק בגלל האליפות שלו. מה הוא יעשה השבוע? האם אחרי נו מרסי תהיה לאבא שלו סיבה לכחת קרבות נגד אורטון?

עריכה: "הצעקה האחרונה", כנראה שליטל באסטר = הורסוונגל, יתגלה כבן המזויף של מקמהן.

עידכונים:
    DEA, היחדיה ללוחמה בסמים של ארה"ב עשתה את הפשיטה הגדולה ביותר בהיסטוריה של ארה"ב, 124 עצורים ו56 מעבדות. אתר אינטרנט מחתרתי מחר סמים ואסטרוידים.
    עוד לא ידוע כמה והאם יש מתאבקים הכלולים בפרשה.
    (לכתבה לחץ כאן)

הארי סמיט' , הבן של הבירטיש בולדוג עשה את הופעת הבכורה שלו בסמאק כשעזר לדייב טיילור עם המג'ורים. הWWE שוקלים להפוך אותו למייןאיבנטר, כרגע הוא אלוף ראשי באירגון אחר , FCW.

לייסי וון אריק , חתמה חוזה התפתחות בWWE. היא עשתה את הדיובט שלה, בתפקיד המנג'רית של בילי קידמן כשתקפה את אלוף FCWף הארי סמיט'.

בדף המיי ספייס של בוקר הופמן, אתר העוסק באירגון ההאבקות שלו, הוא מופיע כבוקר טי ולא כקינד בוקר כבר. (מה זה אומר על המשך הקרירה שלו?)
    לכניסה לדף של בוקר לחצו כאן.

דיון נעים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    בקשר להכנה לראו
    הקרב כלוב בין אייץ' לקרליטו הולך להיות מעניין למרות שהתוצאה די ברורה.
    גם אם בת פיניקס תמודד הערב מול קנדיס מישל היא תפסיד ואם היא תזכה באליפות זה יהיה רק בנו מרסי וגם זה לא בטוח.
    אני מקווה שזה לא ימשך הרבה זמן כי זה סטוריליין מטומטם ואם כבר עשו שלוינס יהיה ילד אז לפחות
    שימשיכו את הסטורי ולא ישלכו את הורסווגל לאימוץ כי אז זה עוד יותר מטומטם.
    אני חושב שיעשו פיוד בין אבא של סינה וסינה נגד אורטון כמו שהיה עם אורטון ואבא שלו נגד טייקר רק שעכשיו יעשו פעם סינה ננגד אורטון ופעם אבא של סינה נגד אורטון וכל פעם זה שלא ישתתף בקרב יתערב לטובת זה שכן ישתתף בקרב.
    תודה על הדיון!

בקשר לעידכונים
    אני מקווה שאף מתאבק לא כלול בפרשה הזאת כי אחרת זה יוצא שום ממש רע לWWE ולהאבקות בכלל.
    יופי, עוד חיזוק לסמאק. אני לא יודע עם זה חיזוק משמעותי כי לא ראיתי קרבות של הארי סמיט' אבל אני מניח שהוא מתאבק טוב אם הWWE רוצים להפוך אותו למיינאבנטר וגם בגלל שהוא אלוף באירגון אחר אבל מה שבטוח שאני אלך לראות קרבות שלו.
    מי זאת לייסי וון אריק? אתה יכול להביא תמונות שלה.
    אולי ישנו את הגימיק המפגר שלו סוף סוף ויחזירו אותו לגימיק הקודם שלו, הלוואי.
    תודה על החדשות!

עריכה: מה זה אומר שהורסווגל לא הבן של וינס, יכול להיות שזה היה רק מתיחה בכדי להכעיס את וינס וקנדי באמת יהיה הבן שלו ועשו את זה רק בגלל ההשעייה של קנדי. טוב נחכה להתפתחויות

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    תודה אל העידכונים מעניין מה היה אם הגמד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    Quicktime , די להאספים!
    תתייחס לדיון או אל תתייחס בכלל, הרבה פעמים אי וירין מחקנו ולא הערנו. די!
    מה התגבוה שלך אני הכל לא בטוח שקראת.

מתן, תודה.
    אני לא יודע בעצמי מי זאת לייסי ואן אריק אבל אני שמעתי על משפחת און אריק ונראה לי שהם מבינים בהאבקות.
    אני מקווה שהארי יהיה חיזוק משמעותי.
    יכול להיות שלא יהיו כלולים מתאבקים ויכול אירגון שלם לקרוס.
    מקווה שיסתדר.

האם אתם חושבים שהיה עדיף לעשות בנו מרסי סינה/מלווה באבא סינה נגד אורטון/מלווה בבוב אורטון בקרב לאסט מן סטנדינג, קרב אחרון על אליפות הWWE.
    מה דעכתם אם זה היה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי mmm
    Quicktime , די להאספים!
    תתייחס לדיון או אל תתייחס בכלל, הרבה פעמים אי וירין מחקנו ולא הערנו. די!
    מה התגבוה שלך אני הכל לא בטוח שקראת.

מתן, תודה.
    אני לא יודע בעצמי מי זאת לייסי ואן אריק אבל אני שמעתי על משפחת און אריק ונראה לי שהם מבינים בהאבקות.
    אני מקווה שהארי יהיה חיזוק משמעותי.
    יכול להיות שלא יהיו כלולים מתאבקים ויכול אירגון שלם לקרוס.
    מקווה שיסתדר.

האם אתם חושבים שהיה עדיף לעשות בנו מרסי סינה/מלווה באבא סינה נגד אורטון/מלווה בבוב אורטון בקרב לאסט מן סטנדינג, קרב אחרון על אליפות הWWE.
    מה דעכתם אם זה היה?

יכול להיות נחמד אבל זה לא נראה לי יקרה, הדבר הכי קרוב לזה שנראה לי שיכול להיות זה שיהיה 1 על 1 בלי מנג'רים אבל שאבא של סינה יתערב באמצע הקרב לטובת סינה או שהוא ינסה ליתערב ויחטוף RKO יותר מזה לא נראה לי שיהיה

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אני גם לא חושב שזה יקרה אבל לדעתי זה היה יכול להיות מגניב.

מה שאמרת נשמעה לי אופציה בהכלת אפשרית, עוד דבר זה שאב סינה ינסה לפגוע ברנדי עם כיסא או משהו כשהשופט אוט, הוא יפספס יפדע בסינה, רנדי יתן לו איזה מהלך או משהו והשופט בדיוק יקום כשרנדי יספור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    קראתי את הנושא ברפרוף.

HHH יכסח את קרליטו.
    הורנסווגל שווה לתחת.
    אני חוזה דברים טובים בעתידו של בוקר אם הוא יחליט להשאר עם ה-WWE.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Terminator
    קראתי את הנושא ברפרוף.

HHH יכסח את קרליטו.
    הורנסווגל שווה לתחת.
    אני חוזה דברים טובים בעתידו של בוקר אם הוא יחליט להשאר עם ה-WWE.
    אני מקווה שתעיין יותר מאוחר סתם לכיף.

זה שטריפל ינצח די ברור אלה אם רוצים להפתיע.
    הורוסוונגל היה משעשע עכשיו הוא סתם מעיק.
    אם בוקר ישאר יחזור להיות נורמלי ויקבל בניה טובה יש לו עתיד מאוד טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כמו שאני מכיר את ה-WWE הם לא יפתיעו בכלל.
    וטוב שככה כי למישהו כמו קרליטו לא מגיע לנצח מישהו כמו טריפל אייץ'.
    שתף ב-Google+

הרשמה