תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    למה אין בכוכבי כסף את הספר על דמי דרקונים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    יש פה.

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אתה מתכוון למה אין אותו בעברית או בכלל? אני לא הסתכלתי באתר של כוכבי כסף אבל בפריק יש אותו... אם אתה שואל למה אין אותו בעברית זה משום שבנתיים תרגמו רק את הספר על הסולארים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אני יודע שיש בפריק אבל אני שואל למה אין בכלל באנגלית בכוכבי כסף כי אני רוצה לקנות חתיכת קנייה שם ואין חצי מהדברים שאני רוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי Dark dragon
    אני יודע שיש בפריק אבל אני שואל למה אין בכלל באנגלית בכוכבי כסף כי אני רוצה לקנות חתיכת קנייה שם ואין חצי מהדברים שאני רוצה.
    כי נכון לרגע זה אנחנו לא מחזיקים EXALTED מהדורה 2 באנגלית. אבל זה ישתנה בקרוב.

חוץ מזה, זה לא נושא לפורום, אלא להודעה פרטית. לתשומת ליבך.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    עד כמה שידוע לי המדריך למנחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי dark knight
    אמת.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    והספרים ללונארים, אביסלים, אסטרלים ודמי הדרקון?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    יבואו אחרי עם בכלל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי כוכבי כסף
    נכתב במקור על ידי Xaldin
    אמת.
    לאאאאאא!!! הוא לא מעניין!!! יש כל כך הרבה ספרים הרבה יותר חשובים!!
    אתם חייבים אח"כ להמשיך לתרגם את האחרים, חייבים!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    למען האמת גם אני חושב כמו מי שמעלי...
    אפשר להנחות גם עם הספר של הסולארים יש פרק להנחיה, הוא אומנם לא ארוך במיוחד אבל אפשר להסתדר...
    בנוסף אני חושב שיהיה יותר נוח למנחה אם יתרגמו ספרים של נשגבים אחרים כי יהיה לו נוח יותר ליצור אויבים/בני ברית וכד'...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכון, וזה גם יעזור למשחק מגוון יותר, ולא רק עם הדברים שבספר הבסיס
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    הספר למנחה (לפחות מה שראיתי ושמעתי עליו) פשוט מלא במלא דוגמאות לנשגבים מכל הסוגים,
    לא קשור להנחיה בכלל אלא פשוט ליצר NPC's מהר.
    נמאס לי מהכלב שהיה פה עכשיו יש בית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נגיד שיש לי דוגמאות אבל אני לא רוצה להשתמש בנשגבים מהספר אני רוצה ליצור נשגב אויב משלי אז מה אני עושה? אין שם פירוט על כל התעצמות ואם זה כמו במו"ד אז יהיה כתוב שלפירוט על... נא לפנות לספר הזה או הזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    הספר למנחה הוא ספר מקיף מאוד ומספיק בהחלט בשביל ליצור כמעט כל מה שאתה רוצה.

כמה תרצו שיאכילו אתכם בכפית? לא חבל על הכיס שלכם (או ליתר דיוק, על הכיס של ההורים שלכם). אני לדוגמא הסתדרתי במשך זמן רב רק עם הספר הלבן. כי לנו שחקני התפקידים אמור להיות דמיון, אני לא בטוח אבל ככה לפחות חשבתי. כמה קשה להמציא בעצמכם תעצומות? אז, אתם לא גאונים באיזון והן יצאו קצת חזקות או חלשות מדי. כמה זה כבר משנה? כל עוד כיף לכם התעצומה שירתה את מטרתה. מה שאני בטוח זה שלבזבז מאות שקלים זה לא כיף ואתם לא "צריכים" עוד ספרים.

כמובן שאני לא נגד קניית ספרים. אני קונה ספרים בעצמי ואפילו יש לי כמות מכובדת, אבל זה לא בגלל שאני לא יכול להמציא בעצמי. אני כמעט ולא משתמש בדברים מספרים חוץ מכמקורות השראה וחומר קריאה מעניין. ולמי שתהה, כן הם מעניינים גם אם לא מחפשים בהם רק נתונים סטטיסטיים מאוזנים.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אפשר להמציא תעצמות נכון, אבל צריך בסיס, כשחושבים על זה יש את זה בעצם במדריך למנחה...
    לא שאני אומר שתרגום הספר למנחה זה לא טוב וזה רעיון גרוע אני רק אומר שאני אישית הייתי מעדיף שיתרגמו ספר של נשגבים אחרים, ואני לא קונה ספר חדש מיד שהוא יוצא, אין לי כל כך הרבה ספרים בבית, אני לא קונה כמויות הרבה ספרים והספרים שאני קונה הם מהכסף שלי, לא של ההורים שלי, מלבד ספר אחד שאותו ההורים שלי קנו לי.
    שוב אני לא אומר שהמדירך למנחה הוא ספר לא טוב ושזה בזבוז זמן לתרגם אותי אני רק אומר שאני הייתי מעדיף שיתרגמו ספר של סוג מסוים של נשגבים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    זה כמו שתבקש שבמו"ד הם לא יתרגמו את הספר למנחה, אלא פשוט יתרגמו הרפתקאות או עולמות מערכה, כי זה מה שהספר מציע בעצם. זה לא נכון. הקטע על ההנחיה בספר הבסיס הוא חסר תועלת לחלוטין לכל אדם שהנחה לפני זה, וגם לאלה שלא הוא לא יועיל כל כך. ובכלל, ברגע שהם יחליטו לתרגם את דמי הדרקונים, מישהו יבוא ויתלונן שהם לא מתרגמים את הלונארים. כמו שת'וג אמר, הספר הוא רק טריגר בשביל להוציא ממך הרבה יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    בספר הבסיסי יש מידע על תעצומות טיפוסיות של נשגבים אחרים ומה הם עושות.אם אתה מספיק יצירתי אתה יכול לשחק נשגבי לבנה רק מספר הבסיס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי orr
    זה כמו שתבקש שבמו"ד הם לא יתרגמו את הספר למנחה, אלא פשוט יתרגמו הרפתקאות או עולמות מערכה, כי זה מה שהספר מציע בעצם. זה לא נכון. הקטע על ההנחיה בספר הבסיס הוא חסר תועלת לחלוטין לכל אדם שהנחה לפני זה, וגם לאלה שלא הוא לא יועיל כל כך. ובכלל, ברגע שהם יחליטו לתרגם את דמי הדרקונים, מישהו יבוא ויתלונן שהם לא מתרגמים את הלונארים. כמו שת'וג אמר, הספר הוא רק טריגר בשביל להוציא ממך הרבה יותר.
    ברור שאני לא משתמש רק בדברים מהספר, אני משתמש בהם בהתחלה הרבה וקצת בדברים משל עצמי ולאחר שאני נהיה מנוסה יותר בשיטה אני אפתח דברים משל עצמי, אם לא הייתי עושה את זה איפה היצרתיות? איפה הכיף של להמציא דברים? לקחת הכל מהספר זה פשוט לא כיף, כמובן שלפני שאתה מנוסה בשיטה מספיק זה הכרחי אבל לאחר זמן מסוים...
    אין טעם להמשיך לדבר על זה, אני חוזר על הטיעונים שלי והאחרים חוזרים על הטיעונים של עצמם...
    שתף ב-Google+

הרשמה