תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    אחרי שלושה ריידים מצויינים, שלמעשה סימנו את יריית הפתיחה של הגילדה בend game raids

הגענו להישג משמעותי מאוד, הורדת netherspite- אולי הבוס הכי קשה בKARA.

נשארו לנו עוד יום אחד, להוריד את הבוס האחרון של KARA

nightbane

המשיכו להתעדכן, המוסד ממשיכים להתקדם!
    בימים הקרובים תעלה גלרייה של תמונות וסרטונים מהשבוע האחרון בKARA.

כאן תוכלו למצוא תמונות מהריידים האחרונים שלנו.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    כל הכבוד ובהצלחה !!!

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    Netherspite is definitely not the hardest boss, he's actually quite easy when you get the rhythm right. Hard to learn, easy to execute.

Its a pure execution fight, and because of the special mechanics u don't even need particular buffs and consumables there. Just pay attention, remember your rotation and don't die on Netherbreaths...

I'd say that Aran is the hardest boss in Karazhan because its always an unknown - you never know if somebody will get 1shotted after Pyro (a melee interrupt dying there and you're screwed...) or if u get elementals on top of Pyro or Blizzard. We zerg Karazhan in 2 days and this guy can basically stop us from progressing on a bad day.

Cheers for the progress!
    Nesh

P.S:
    For prince, here's an EZMode tactic:
    Place all the raid in the entrance, tank goes on the rightside wall to max healing distance and tanks prince there all the time.
    Infernals never fall on the entrance so u can basically tank&spank him down. The only hard part is phase 2, so we use protection paladin and he doesn't even go below 75% hp throughout the phase.
    Phase3 looks scary with increased infernal drops but if you all stand in the entrance they never fall on you. Also, ppl forget that u don't get enfeebled in P3 so even if tank has infernal on him u just heal through it - its easy.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי Nesh
    Netherspite is definitely not the hardest boss, he's actually quite easy when you get the rhythm right. Hard to learn, easy to execute.

Its a pure execution fight, and because of the special mechanics u don't even need particular buffs and consumables there. Just pay attention, remember your rotation and don't die on Netherbreaths...

I'd say that Aran is the hardest boss in Karazhan because its always an unknown - you never know if somebody will get 1shotted after Pyro (a melee interrupt dying there and you're screwed...) or if u get elementals on top of Pyro or Blizzard. We zerg Karazhan in 2 days and this guy can basically stop us from progressing on a bad day.

Cheers for the progress!
    Nesh

P.S:
    For prince, here's an EZMode tactic:
    Place all the raid in the entrance, tank goes on the rightside wall to max healing distance and tanks prince there all the time.
    Infernals never fall on the entrance so u can basically tank&spank him down. The only hard part is phase 2, so we use protection paladin and he doesn't even go below 75% hp throughout the phase.
    Phase3 looks scary with increased infernal drops but if you all stand in the entrance they never fall on you. Also, ppl forget that u don't get enfeebled in P3 so even if tank has infernal on him u just heal through it - its easy.
    ניסינו את הנושא של הsafe spot, מסתבר שזה לא נכון וprince זה בוס של מזל, כי אי אפשר לדעת איפה ינחת האינפרנל הבא. אני מאמין שהיום הוא ירד בכל מקרה ונתחיל לנסות וללמוד את nightbane שבתקווה ירד היום ואם לא, אז מחר.
    aran היה די קל, הורדנו אותו אחרי שתי נסיונות, חוץ מפאדיחה אחת, לא היו לנו בעיות בניהול הקרב הזה.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    כל הכבוד D:
    תמשיכו בעבודה הטובה, אתם מתקדמים ממש מהר, אני מקווה שעד סוף החופש תורידו את Gruul ^^

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    בהצלחה! אני מקווה שהשבוע תנקו את Kara.

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    כל הכבוד, מרשים בהחלט.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    מרשים!
    יותר מהיר מג'נסיס בהרבה.
    אבל, אני הייתי מאמין להתקדמות מהירה יותר, אם שחקנים כל כך גירד כמו נינאורק ובובלאוון.
    ואם אני לא טועה ראיתי גם עוד כמה..

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    נכתב במקור על ידי Blackelf2
    מרשים!
    יותר מהיר מג'נסיס בהרבה.
    אבל, אני הייתי מאמין להתקדמות מהירה יותר, אם שחקנים כל כך גירד כמו נינאורק ובובלאוון.
    ואם אני לא טועה ראיתי גם עוד כמה..
    ברור שאין בכלל מה להשוות, אנשים באים פה עם אפיקים של אחרי קאראזן, ברור שהם יצליחו.
    הם גם ממושמעים והטקטיקה מוכרת להם...ובכלל הם הגיעו ב70
    בג'נסיס החברה עלו ביחד ל70 ועשו הכל מהתחלה, אין בכלל טעם לנסות להשוות

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי SkyShatter
    ברור שאין בכלל מה להשוות, אנשים באים פה עם אפיקים של אחרי קאראזן, ברור שהם יצליחו.
    הם גם ממושמעים והטקטיקה מוכרת להם...ובכלל הם הגיעו ב70
    בג'נסיס החברה עלו ביחד ל70 ועשו הכל מהתחלה, אין בכלל טעם לנסות להשוות
    אני לא חושב שזה צריך להמעיט מגודל ההישג
    1. רוב החברה של הרייד שיחקו בג'דנר והיו ביחד ברויין שלב זה או אחר
    2. אתה צריך לזכור ששחקנים צריכים בכל זאת להתחבר ולהתרגל להיות ביחד כדי שישחקו כקבוצה ולא כמו PUG
    3. לצד הרבה בשחקנים שהיו גירד השתתפו בריידים גם שחקנים עם גיר מינימלי לקרא (לדוגמא, רן, רועי, פרהשמנה ועוד)

סיכום
    הישג מצויין, זאת רק ההתחלה, עכשיו כנראה נפתח 2 קבוצות של קרא פארמינג
    חכו לעדכונים!

אבל קודם כל NB מחכה לנו

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    Prince - the safe spot does work if you make sure to place your tank exactly on the right spot so he's not too close to the raid. Make sure everybody stands on the white entrance stones and not on the gray area of the balcony.

And about the Mossad raiders - come on, with gear like this its obvious that everybody there has done Karazhan 100 times (since its advance TK/SSC gear) and with the amount of DPS and mitigation u guys have there u barely need tactics. That Druid tank will eat Prince on phase 2 with only paladin healer on him.
    Still its a good thing to see u guys forming this new guild, I created a new char on Kazzak and might start working on it soon if I see that our guild cannot get more people (lack of progress).

Behatzlacha,
    Nesh

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    סירטון קטן ולא רשמי שאחד החברה(תומס) הכין ,תהנו

http://rapidshare.com/files/58138967/Mossad.wmv

אני ישמח אם אחד המנהלים יעלה את זה לשרת של VG

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי דימה
    סירטון קטן ולא רשמי שאחד החברה(תומס) הכין ,תהנו

http://rapidshare.com/files/58138967/Mossad.wmv