תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 154
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הנה. והנה.

למי שלא יודע, היה מדובר במשחק דרימקאסט של סגה (של "סוניק-טים", כשהייתה נהדרת). המשחק נחשב לממכר מאוד, ונעזר במרקות (כלי הקשה) שהיו די יקרות. הבא לווי צפוי לנצל את זיהוי התנועה של הווי-מוט והנונצ'וק, ולכן לבטל את הצורך במרקות.

הנה סרטונים, לדוגמה:

סרטון 1 (ויש גם את הפתיח הנוסטלגי של הדרימקאסט)

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני כבר מחכה שיגיע הבנתי שהוא הגיע ל360 . אני חולה על המשחק ריקודים בRRR (השיא שלי ב perfect רצוף זה לקבל איזה 4X ב raving mad2 ו great dancer 3 ) .

נו שיצא כבר!!!!!

אגב הפרסומות המדברות האילו הורסות לי את הצפיה בסרטים ואני צריך לסגור את החלון של vgames כדי לצפות בהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אם תעשה עליהם רול אובר ותצא, אז הם יסתמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    Niseg, אתה בטוח שאנחנו מדברים על אותו משחק?

הוא לא יצָא (בעבר) ל-360, וגם לא יצֵא (בעתיד). הוא דורש שלטים מיוחדים, כמו אלה של הווי.

אני מקווה שסגה תלך בעקבותיה של קפקום ותשיק משחקים במחיר מוזל, במיוחד משחקים מסוגו של סמבה -דה-אמיגו. הוא יהיה שווה קנייה, אלא אם כן היא תצליח לפשל אתו, איכשהו.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    שמעתי משהו על ה360 אחרי חיפוש זה נמצא ב live arcade ואני לא יודע מה השליטה שלו שם יכול להיות עם שני הסטיקים האנלוגים.

תודה על הטיפ בקשר לפרסומות המעצבנות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יכול להיות בהחלט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3163152

זה רשמי. משחק קצב שאני מקווה שיהיה נהדר, מגיע ל-Wii.
    והמפתחת - Gearbox Software.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן, קראתי את זה, אבל למה היא המפתחת? סגה כ"כ עסוקה לאחרונה?

בכל אופן, אני מקווה שהפרויקט בידיים טובות. זה יכול להתברר כאחד המשחקים הכי ממכרים ושווים לווי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אפשר לחשוב כמה קשה לפתח משחק כזה.. :/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זה בדיוק העניין, אבל אולי דווקא בגלל שיש למשחק נוסחה ברורה שקשה לפספס איתה אם מפתחים בהתאם לאופי שלה, לכן היא נתנה בביטחון את הפרויקט לחברה אחרת.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    רשמי סופי!
    SEGA GETS SHAKIN’ WITH SAMBA DE AMIGO

LONDON & SAN FRANCISCO (October 25 2007) - SEGA of America, Inc. and SEGA Europe Ltd. are excited to announce that they are bringing back Samba De Amigo, the Dreamcast classic that helped to create the now-popular rhythm music genre. Created exclusively for the Wii home video game system, this vibrant and addictive new game lets players shake to the beats of a samba-infused soundtrack comprised of popular new songs as well as fan-favorites from the original game.

Playing as the grinning, sombrero-topped monkey, Amigo, players shake the Wii Remote and Nunchuk like maracas, in time with the visual beats of the music on-screen. The perfect party game, Samba De Amigo is packed with lively stages and a host of colorful characters. More details about this exciting new title including a full song listing as well as new special features will be revealed over the next few months.

“The Wii’s controllers enable players to enjoy Samba De Amigo’s unique gameplay without having to purchase an expensive peripheral,” said Rick Naylor, Director of Marketing at SEGA. “Between the music, the quirky art style, and the maraca-shaking players, Samba De Amigo is as much fun to watch as it is to play.”

Developed by acclaimed developer, Gearbox Software, Samba De Amigo will be exclusively available for the Wii in spring 2008. For more information, please visit www.sega.com.

כתוב שזה משחק חדש, אז מישהו יודע למה? כלומר, האם המוזיקות בו הן שירי סמבה וכד' בני זמננו? (או בני זמנו כשיצא).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    אני חושב שכבר אמרתי את זה פעם, אבל אם המשחק לא יגיע עם סוג של חוט מאריך לנונצ'ק, אי אפשר יהיה לשחק בו.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי ADi
    כתוב שזה משחק חדש, אז מישהו יודע למה? כלומר, האם המוזיקות בו הן שירי סמבה וכד' בני זמננו? (או בני זמנו כשיצא).
    LOL זה באמת משנה? זה פאקינג סמבה...
    היום בעידן הROCK BAND וכד' - למשחק הזה אין הרבה סיכוי להצליח.

אבל נחכה ונראה מה יהיה איתו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לסקין, מה הקשר? כמו במלחמת הקונסולות, גם כאן אתם חושבים שמוצר אחד סותר מוצר אחר, במקום שכולם יחיו בהרמוניה.

GH ו-RB, כבודם במקומם מונח, אבל SDA כל-כך שונה מהם, שלא לדבר על העלות שלו לעומת העלות של "המתחרים" שלו, במיוחד אם אתה קונה להם עוד גיטרה (או שלא תוכל לומר שמדובר במשחקי מסיבה). אני בטוח שעל זה לא חשבת.

כשאני רואה את המכירות של משחקי מסיבה בווי, אז ל-SDA יש פוטנציאל אדיר למכור מעולה. אלא אם כן סגה תפקשש באופן קשה, וקשה לי לראות איך ניתן לפקשש במשחק מסיבה פשוט, אך ממכר, שיש לו נוסחה מאוד מוגדרת.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    ובקרוב, הכרזה על סקין של מרקס לווימוט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    LOL זה באמת משנה? זה פאקינג סמבה...
    היום בעידן הROCK BAND וכד' - למשחק הזה אין הרבה סיכוי להצליח.

אבל נחכה ונראה מה יהיה איתו.
    אבל לא כולם אוהבים רוק. לא כל העולם מושתת על הטעם שלך לסק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DMaster
    ובקרוב, הכרזה על סקין של מרקס לווימוט
    חחחחח יש מצב. אבל הוא אולי יכלול שטויות בתוכו, כדי ליצור אפקט של רעשן, אמנם אני לא בטוח אם זה היה במרקס המקוריים.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אני מניח שהרמקול בווימוט יוציא רעשים של רעשן..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וואלה, איך לא חשבתי על זה... אני מתחיל להרגיש רגשי נחיתות לידכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי ADi
    אבל לא כולם אוהבים רוק. לא כל העולם מושתת על הטעם שלך לסק.
    אין שום קשר לטעם במוזיקה, GH ו RB הרבה יותר רציניים מהמשחק הזה.
    SAMBA DE AMIGO זה משחק מאוד פשוט וילדותי...

אגב, אני עדיין ממש לא מבין מה הקטע סביב הטעם במוזיקה, כאילו GH זה רוק כבד בלבד... העניין סביבו הוא ניגון בגיטרה חשמלית, עם מוזיקה שבאמת אני לא מכיר הרבה אנשים שלא אוהבים.
    איך אפשר לא לאהוב את SWEET CHILD O'MINE לדוגמא? יש שם את הסולו גיטרה מהטובים ביותר. אני ממש לא חובב מוזיקה ואני הכי כישלון בעולם בכל הקשור לנגינה ואני נהנה מזה מאוד. זה באמת משחק שעד שלא ניסית - אתה לא יכול לשפוט.
    שתף ב-Google+

הרשמה