תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    עיר
    בת-ים
    שלום ,
    אני חדש בפורום , ובתור הודעת פתיחה החלטתי לשתף אותכם במשחקי ה WII שלי,
    אז ככה ..

Big Brain Academy
    משחקי מחשבה ממש ממש כייפים , בייחוד לשחק נגד החברים ולראות מי יותר חכם ,
    ממליץ בחום.

Excite Truck
    כמו שאמרו לפני , מרוץ ג'יפים אקסטרימי מדהים , המולטי פלייר שלו קצת מציק בגלל שהמסך נחלק לאורך ולא לרוחב כאשר יש 2 שחקנים משום מה ,
    בכל זאת, משחק מומלץ , שליטה קצת קשה אך מהנה , אקסטרים אקסטרים.

Madden NFL
    למי שאוהב פוטבול ומכיר את החוקים , משחק מושקע ורציני של EA , עוד לא ממש התעמקתי בו ,
    אז אין לי מה להוסיף.

Mario Kart
    אומנם עוד לא יצאה הגירסה שלו ל WII אבל זה אחד המרוצים הכי טובים שאני מכיר ,
    אפשר לחבר ל WII שלכם שלטים של קיוב ולשחק בו, ממליץ בחום !!

Mario Strikers Charged Football
    משחק הכדורגל הכי טוב ומהנה שנוצר אי פעם , אני מניח שרובכם מכירים ואין מה להוסיף

Mario Party 8
    מלא מיני גיימס מאוחדים בתוך משחק שמזכיר קצת סולמות ונחשים, חלק מהמיני-גיימס ממש כייפים ,
    לשחק עם חברים ולהעביר 3 שעות בכיף .

Mercury Meltdown Revolution
    משחק שדורש המון סבלנות ותנועות עדינות עם השלט , אולי כמו סופר מאנקי בול .
    כאשר אתם משחקים סוג של כספית חצי נוזלית חצי מוצקה , עליכם לעבור שלבים שונים
    תוך כדי שימוש ועירבובים של צבעים, כאשר כל צבע פותח דלת אחרת וכן הלאה.
    נחמד מאוד!

Mortal Kombat Armageddon
    אני מת על סידרת ה MK , לצערי לא ממש הצלחתי להשתלט על המהלכים עם התנועות שצריך לעשות עם השלט ,
    אז חיברתי 2 שלטים של גיים-קיוב ושיחקתי נגד חבר , היה כיף !

Need For Speed Carbon
    מרוץ המכוניות המוכר , ממש ממש היה קשה לי לשלוט על המכונית עם השלט ,
    לא ממש התעמקתי עדיין , מישהו אולי יודע אם אפשר להוריד את הרגישות של ההגה ?

Prince Of Persia Rival Swords
    משחק מדהים , גם מבחינת הגרפיקה וגם מבחינת התנועה של הדמות ,
    הכרתי את המשחק ב PC אך על WII הוא כיף אפילו יותר.

Rayman Raving Rabbids
    משחק אדיר !! המון מיני גיימס שנכנסים בתור מבחנים שנעשים ע"י ארנבים משוגעים,
    המשחקים משתמשים ביכולות השלט בצורה נורא מקורית , ממליץ !

Sonic And The Secret Rings
    סוניק המוכר בגירסה ל WII , לא ממש אהבתי את המשחק , הוא דיי משעמם וליניארי , לא ממליץ.

SSX Blur
    סנאוובורד מטורף , לא התעמקתי וקצת התקשתי עם השליטה , אך נראה משחק עם המון פוטנציאל.

Super Monkey Ball Banana Blitz
    משחק שדורש המון סבלנות ועדינות בידיים שאין לי , אבל זה אכן משחק מוכר ומעורך.

Super Paper Mario
    משחק קלאסי ומדהים , קצת יותר מידי חפירות לפעמים , אבל נסלח להם , אני מניח שגם את זה כולם מכירים ואני כמובן ממליץ!

WarioWare Smooth Moves
    משחק מיוחד במינו , אין סוף משימות טיפשיות שלא משאירות אותך אדיש לרגע , מומלץ לשחק בייחוד עם החברים.

Resident Evil 4 Wii Edition
    משחק יריות מצויין מגוף ראשון , מעט מפחיד לפעמים, אבל אחלה קלאסיקה בגירסת WII.

The Legend Of Zelda Twilight Princess
    הקווסט הכי טוב והכי מוכר שיש לקונסולה הזאת , נתקעתי האמת נורא מהר אבל זה כי אני גרוע בקווסטים.
    ....

זה הכל להפעם .

אני כמו הרבה אנשים מחכה לגירסת PAL של Metroid Prime 3 Corruption,
    ואני בתהליכים להשיג את The Godfather.

אני בהחלט פתוח להמלצות נוספות למשחקים שעוד לא הכרתי !
    שתף ב-Google+

כל הכבוד לשיתוף הקבצים.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי spam
    כל הכבוד לשיתוף הקבצים.
    צודק ככה אני יכול לדעת איזה משחקים כדאי לקנות . יש כלכך הרבה אנשים עם רגל מעץ ותוכי על הכתף בארץ שחבלז.

יש לו איזה 18 משחקים שבחישוב פשוט נגיד שהוא קנה אותם במחירים של 30-50 יורו זה שווי כולל של 540-900 יורו שבדולרים זה כ 758-1260 דולר. ומי שלא הבין למה נינטנדו לא מביאה WII באופן רשמי לארץ שיבין כבר.

לי יש 9 משחקים מקוריים NTSC שעלו לי אולי 450$ (קניתי בנדל עם 4 והוספתי עוד 4 וקניתי לא מזמן עוד אחד) ואני מנסה למכור חצי מהם . תאחלו לי בהצלחה בקרוב אני אתן לאשתי למכור אותם בebay .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    עיר
    בת-ים
    נכתב במקור על ידי Niseg
    צודק ככה אני יכול לדעת איזה משחקים כדאי לקנות . יש כלכך הרבה אנשים עם רגל מעץ ותוכי על הכתף בארץ שחבלז.

יש לו איזה 18 משחקים שבחישוב פשוט נגיד שהוא קנה אותם במחירים של 30-50 יורו זה שווי כולל של 540-900 יורו שבדולרים זה כ 758-1260 דולר. ומי שלא הבין למה נינטנדו לא מביאה WII באופן רשמי לארץ שיבין כבר.

לי יש 9 משחקים מקוריים NTSC שעלו לי אולי 450$ (קניתי בנדל עם 4 והוספתי עוד 4 וקניתי לא מזמן עוד אחד) ואני מנסה למכור חצי מהם . תאחלו לי בהצלחה בקרוב אני אתן לאשתי למכור אותם בebay .
    עצה שלי , לפני שאתה קונה משחק , תעשה עליו עבודת מחקר קטנה , אני למשל תמיד בודק את הציונים והביקורות של המשחקים שלי, גם המשחקים שעוד לא הספקתי להתעמק בהם מחוסר זמן הם משחקים עם פוטנציאל הנאה גבוהה אשר קיבלו ציונים טובים (מעל 7 לפחות מהמבקרים).
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Niseg

מה אתה מוכר לי ובכמה?
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    red steel ,cooking moma,elibits ב160 ואת monkey ball ב 100

בred steel אין לי זמן לשחק כלכך (גם בזלדה אבל אותו אני לא מוכר) elibits נחמד אבל הבנתי את הפוונטה בריבוי שחקנים הוא גם נחמד (לעשות בלגאן בבית) אבל עדיין אני לא נוגע בו הקטע של לחפש דברים זה יותר מעניין את אשתי והיא לא נוגעת בwii . את cooking moma ממש לא ניצלתי הוא נחמד אבל לא להיט ויש לו חיסרון אחד - הוא מעורר תאבון . כשאני משחק אני תמיד רוצה לאכול משהו אחרי זה.

monkey ball לא משהו אני גם לא משוגע על המשחק עצמו ורוב המיניגימים שם שבורים יש עדיין כאילו שבסדר אבל רובם לא משהו ולא עושים שימוש טוב כלכך בשלט. קיבלתי אותו בבנדל.

בגלל ששירשור המחירות והקניות בפורום השני אני לא מרגיש שום רגשי אשם. יש כבר הודעה בשירשור הזה. מישהו כבר מתעניין אבל אני לא רוצה את SSX שיש לו להחליף אני לא אוהב ג'נרים שדומים ל "מירוץ מכוניות" . אם אני זז במשחק אני רוצה גם לזהם את הסביבה שיהיה די ברור שעברתי שם(כמו למשל להשעיר מסלול של גופות ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    למה אתה מוריד?
    תקנה את המשחקים.
    ותשיג את הסנדק, אני חולה עליו.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    לי יש......

ZELDA TP

משחק מדהים כמו כל קודמיו שהיה שווה את ההיפ המטורף שהיה בשבילו...
    הגעתי למסקנה שמי שלא יודע להעריך גיימינג ולא גיימר רציני לא אוהב ת'משחק הזה(כל החברים שלי)

RE4

אחד המשחקים הכי טובים שיצא לי לשחק בהם פשוט משחק מדהים אין מה לומר והשליטה גם כן ממש טובה....יש רגעים מפחידים נורא לדעתי במשחק ואני לא מעלה על דעתי לשחק בלילה או שמתחיל להחשיך כי אנהי ימות מפחד....

מריו סטרייקס

שיחקתי בכל משחק כדורגל אפשרי כמעט כולל כל ההוצאות של סגה וקפקום וכל אלה ולא הפקתי מהם הנאה...שיחקתי כי חברים שלי משחקים וזה הדבר היחיד שהם אוהבים אז עכשיו את המריו סטרייקס קניתי גם כן בשביל משחק אם חברים בגלל שמצאתי אותו בזול ממש והמשחק פשוט מדהים אותי כל משחק מחדש......לא להאמין שמשחק כזה יכול להיות כיף ואני אומר את זה בתור אחד שלא אוהב כדורגל ובחיים לא שיחק במציאות אפילו ותכלס זה לא ממש משחק כדורגל במדוייק כי אין פנדלים ופאולים וכל החוקים האלה...אפילו אין חוץ...זה רק להכניס גול וצריך טכניכה ושי המון תרגילים נסתרים...

ויש לי גם את קרניבל גיימס ופול פרטי שמאוד אהבתי את קרניבל גיימס אבל הפול פרטי שזה סנוקר כזה לא אהבתי יש לי אותו רק בגלל שחברים שלי אוהבים את זה אז יש איך להעביחר ת'זמן....

רצוי לציין שיש לי צ'יפ אבל אני גם קונה מחקים..יש לי יותר מקוריים מצרובים וממש אין לי צרובים חוץ מ3...הצ'יפ זה בשביל להשיג משחקים משיטות שידור שונות וגם בשביל להשיג משחקים יותר מהר או לצרוב משחקים שאני לא רוצה ממש ......
    שתף ב-Google+

הרשמה