תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    התעצבנתי -אז הנה רוב הציטרים מכיפור - שימו לב ל WHEN במיוחד - הוא מככב בהרבה מקומות, וגם לתמונה מספר 13 יש לי 5 ציטרים על הכוונת בתמונה אחת תהנו עכשיו גם אתם:
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: Copy of screen002_1.jpg‏ 
צפיות: 70 
גודל: 83.1 קילובייט 
מק   להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: Copy of screen004.jpg‏ 
צפיות: 60 
גודל: 190.6 קילובייט 

שם: Copy of screen003.jpg‏ 
צפיות: 60 
גודל: 169.6 קילובייט 

שם: Copy of screen002.jpg‏ 
צפיות: 51 
גודל: 127.2 קילובייט 

שם: Copy of screen004_1.jpg‏ 
צפיות: 44 
גודל: 194.6 קילובייט 
מק  

להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: Copy of screen007.jpg‏ 
צפיות: 44 
גודל: 85.9 קילובייט 

שם: Copy of screen010.jpg‏ 
צפיות: 47 
גודל: 133.5 קילובייט 

שם: Copy of screen011.jpg‏ 
צפיות: 48 
גודל: 124.3 קילובייט 

שם: Copy of screen013.jpg‏ 
צפיות: 52 
גודל: 131.7 קילובייט 

שם: Copy of screen015.jpg‏ 
צפיות: 49 
גודל: 152.3 קילובייט 
מק  

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי ronh
    התעצבנתי -אז הנה רוב הציטרים מכיפור - שימו לב ל WHEN במיוחד - הוא מככב בהרבה מקומות, וגם לתמונה מספר 13 יש לי 5 ציטרים על הכוונת בתמונה אחת תהנו עכשיו גם אתם:
    אתה מתכוון לבייסרייפ נכון?
    כי אני לא כ"כ מבין בצ'יטים, אבל לא ראיתי משהו יוצא דופן.
    בכל מקרה יטופל. רובם אגב קיבלו באן בסופ"ש

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי ronh
    lol אתה לא מפסיק להדהים אותי חחחח....XFIRE=SPYWARE

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    חחח זה נקרא בייסריפ לא צ'יטר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני כמאט כול יום רואה ציטר בשרת הישראלי אתמול ראיתי מישהו שקופץ באוויר לאן שהוא רוצה וגם איזה סניפר שקופץ וירה אבל הרגתי אותו בקיצור בחיים שלי לא ראיתי כול כך נובים..

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי orend
    אתה מתכוון לבייסרייפ נכון?
    כי אני לא כ"כ מבין בצ'יטים, אבל לא ראיתי משהו יוצא דופן.
    בכל מקרה יטופל. רובם אגב קיבלו באן בסופ"ש

כן, הכוונה ל בייסריפרים...

אתמול ממש התעצבנתי אחרי ההאקר הזה, היית צריך לראות את ה TASKMANAGER שלי. מלא ב~~~~;BB~~~~ ושטויות.
    ומי שחשב שהוא לא חדר משם למחשבים שלכם אתם ממש נאיבים... הוא חדר לסרבר, ויש לו IP שלכם ופורט פתוח, כך שהפיירוול שלכם לא חוסם אותו. מממ... מעניין מה הוא עשה עם זה....

בפעם הראשונה שהוא חדר לשם ה PB העיף אותו. 30 שניות אחרי זה הוא הצליח לחדור ולהשאר בפנים....

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי ronh
    כן, הכוונה ל בייסריפרים...

אתמול ממש התעצבנתי אחרי ההאקר הזה, היית צריך לראות את ה TASKMANAGER שלי. מלא ב~~~~;BB~~~~ ושטויות.
    ומי שחשב שהוא לא חדר משם למחשבים שלכם אתם ממש נאיבים... הוא חדר לסרבר, ויש לו IP שלכם ופורט פתוח, כך שהפיירוול שלכם לא חוסם אותו. מממ... מעניין מה הוא עשה עם זה....

בפעם הראשונה שהוא חדר לשם ה PB העיף אותו. 30 שניות אחרי זה הוא הצליח לחדור ולהשאר בפנים....
    אני רואה שאתה מהילדים האלה שההורים אהבו לזרוק אותם באוויר אבל לא תמיד הצליחו לתפוס אותם אחרי זה.
    זה היה סך הכל צ'יטר שמשתמש בהאק במשחק אין לו שום קשר למחשב שלך או פריצות מסוג כל שהוא, זה סך הכל עוד אפס ששילם כסף בשביל לקבל את ההאק. אז תצא כבר מהפאניקה הזאת.

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי REAPER_082
    אני רואה שאתה מהילדים האלה שההורים אהבו לזרוק אותם באוויר אבל לא תמיד הצליחו לתפוס אותם אחרי זה.
    זה היה סך הכל צ'יטר שמשתמש בהאק במשחק אין לו שום קשר למחשב שלך או פריצות מסוג כל שהוא, זה סך הכל עוד אפס ששילם כסף בשביל לקבל את ההאק. אז תצא כבר מהפאניקה הזאת.

חחח, מי אמר שאני בפניקה? אני רק יודע קצת יותר ממה שאתה חושב שאני יודע. וכשהמחשב שלך מתחיל להריץ פרוססים בכמויות עם שמות מוזרים ולא אני הרצתי אותם (כי אני מכיר את כל הפרוססים שרצים לי על המחשב), הייתי אומר שזה קצת חשוד, במיוחד שזה קרה באותה דקה שהפריצה לשרת בוצעה.
    והיות ומה שיש לי על המחשב חשוב לי שלא יעלם או ימחק כי חלקית אין לי נתונים מגובים וגם להתקין 160GB חזרה זה מאוד מאוד מעצבן, נראה לי שלעשות BOOT + החלפת IP זה מעשה חכם (גם אם אני חושב שהסיכוי לפריצה הוא 1% - ואני בטוח שזה היה כתוצאה מהפריצה, גם אם לא ישיר על המחשבים שלנו, עדיין השרת מתקשר מולך בפורט פתוח ולא מוגן ומעביר לך פקטים כל הזמן)...
    מה גם שהרוב משחקים בלי אנטי וירוס כדי לקבל פינג יותר טוב, אז גם יכולים עם הפקטים האלה לשלוח לך סוסים טרוינים ואפילו לא תדע מזה...

קיצר, כשתבין קצת יותר במחשבים, אתה מוזמן לענות לי שוב...

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    cheater = רמאי תלמדו אנגלית :|
    HACKER = אחד שמשתמש ב האקים
    שבשפתכם דבר זה ניקרא צ'יטים.

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי ronh
    חחח, מי אמר שאני בפניקה? אני רק יודע קצת יותר ממה שאתה חושב שאני יודע. וכשהמחשב שלך מתחיל להריץ פרוססים בכמויות עם שמות מוזרים ולא אני הרצתי אותם (כי אני מכיר את כל הפרוססים שרצים לי על המחשב), הייתי אומר שזה קצת חשוד, במיוחד שזה קרה באותה דקה שהפריצה לשרת בוצעה.
    והיות ומה שיש לי על המחשב חשוב לי שלא יעלם או ימחק כי חלקית אין לי נתונים מגובים וגם להתקין 160GB חזרה זה מאוד מאוד מעצבן, נראה לי שלעשות BOOT + החלפת IP זה מעשה חכם (גם אם אני חושב שהסיכוי לפריצה הוא 1% - ואני בטוח שזה היה כתוצאה מהפריצה, גם אם לא ישיר על המחשבים שלנו, עדיין השרת מתקשר מולך בפורט פתוח ולא מוגן ומעביר לך פקטים כל הזמן)...
    מה גם שהרוב משחקים בלי אנטי וירוס כדי לקבל פינג יותר טוב, אז גם יכולים עם הפקטים האלה לשלוח לך סוסים טרוינים ואפילו לא תדע מזה...

קיצר, כשתבין קצת יותר במחשבים, אתה מוזמן לענות לי שוב...
    ואאייי...אתה בכוח מנסה להיות מ*** ,יש כ-40,000 צ'יטרים במשחק הזה שמשחקים איתך יום יום בשרתים בחו"ל ואתה פשוט לא יודע כי הם לא עושים את גלוי אז אתה חושב שכל אחד מהם פורץ שרת ואז לאנשים שמשחקים שם?!?!
    אתה יכול להפנים שאין קשר למה שקרה בשרת אליך??? זה שאתה קיבלת תוכנת טרוין מכל הפורנו שאתה מוריד זה משהו אחר!!!

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    עפולה
    רק שתדע שאם היית רואה ציטר במציאות היית רואה:
    א. חצקונים אדומים
    ב. שומן
    ג. משקפיים עם תחתית של ערק
    ד. חננה (תרתי משמע) באף
    אהה ואיך שכחתי בולבול קטן, פיצפון, פיצי...

נשים הן הטעות השניה של אלוהים.

.If you want to shot, shot don't talk

The good the bad and the ugly

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    ואאייי...אתה בכוח מנסה להיות מ*** ,יש כ-40,000 צ'יטרים במשחק הזה שמשחקים איתך יום יום בשרתים בחו"ל ואתה פשוט לא יודע כי הם לא עושים את גלוי אז אתה חושב שכל אחד מהם פורץ שרת ואז לאנשים שמשחקים שם?!?!
    אתה יכול להפנים שאין קשר למה שקרה בשרת אליך??? זה שאתה קיבלת תוכנת טרוין מכל הפורנו שאתה מוריד זה משהו אחר!!!

אתה ממש חמוד אתה. (וגם מצחיק)....

קיצר לך תחשוב מה שאתה רוצה, תגדל תבין.... בשניה שהוא יכול לשנות דברים בשרת, יש לו גישה להכל, כולל למחשב שלך. יש כאלה שמשתמשים בתוכנות שאחרים כתבו רק בשביל לרמות במשחק, ויש כאלו שעושים את התוכנות, והם יכולים לעשות עוד דברים.

מסקנה:
    אני לא יודע מי זה ועם מה הוא משתמש, אני נזהר.
    כשתדע מה שאני יודע, תבין....

לילה טוב, מבחינתי תחשוב מה שאתה רוצה. תישאר בור עד שתלמד על בשרך...

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי ronh
    אתה ממש חמוד אתה. (וגם מצחיק)....

קיצר לך תחשוב מה שאתה רוצה, תגדל תבין.... בשניה שהוא יכול לשנות דברים בשרת, יש לו גישה להכל, כולל למחשב שלך. יש כאלה שמשתמשים בתוכנות שאחרים כתבו רק בשביל לרמות במשחק, ויש כאלו שעושים את התוכנות, והם יכולים לעשות עוד דברים.

מסקנה:
    אני לא יודע מי זה ועם מה הוא משתמש, אני נזהר.
    כשתדע מה שאני יודע, תבין....

לילה טוב, מבחינתי תחשוב מה שאתה רוצה. תישאר בור עד שתלמד על בשרך...
    אני רואה שאתה באמת נעל.
    הנה כדי להמכיש למוח הקטן שלך מזה צ'יטר "ההאקר המפחיד שפורץ לאנשים למחשב" הנה איך הוא משתמש בצ'יט ןמפיל אלפי מכוניות עד שהסרבר קורס!
    http://www.youtube.com/watch?v=ppJtm...related&search=

שים לב איך הוא לוחץ על PLACE VEHICLE DROP

וככה נראה הצ'יטר בכללי אם AIMBOT וכל התוספות שמגיעות אם הצ'יטים.זה מה שאתה משיג בחינם.
    http://www.youtube.com/watch?v=v6ryN...related&search=

וזה מה שאנים משלמים אליו===>>אתה יכול לראות את התוכנה שבא הוא משתמש בצד שמואל בשביל הצ'יטים.
    http://www.youtube.com/watch?v=1keuW...related&search=

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    אני רואה שאתה באמת נעל.
    הנה כדי להמכיש למוח הקטן שלך מזה צ'יטר "ההאקר המפחיד שפורץ לאנשים למחשב" הנה איך הוא משתמש בצ'יט ןמפיל אלפי מכוניות עד שהסרבר קורס!
    http://www.youtube.com/watch?v=ppJtm...related&search=

שים לב איך הוא לוחץ על PLACE VEHICLE DROP

וככה נראה הצ'יטר בכללי אם AIMBOT וכל התוספות שמגיעות אם הצ'יטים.זה מה שאתה משיג בחינם.
    http://www.youtube.com/watch?v=v6ryN...related&search=

וזה מה שאנים משלמים אליו===>>אתה יכול לראות את התוכנה שבא הוא משתמש בצד שמואל בשביל הצ'יטים.
    http://www.youtube.com/watch?v=1keuW...elated&search=

לא יודע למה אבל מהתגובות שלך וה"ידע הרב" שיש לך על הנושא, משום מה יש לי הרגשה שאתה הוא ה "האקר" שלנו....

אתה יותר מידי מתעמץ להגן עליו. ושים לב למה שהגדלתי במה שאמרת - אתה בטוח שאתה לא משתמש בציטים האלה גן כן???? מעניין למה התחושת שלי אומרות לי שכן...

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי ronh
    לא יודע למה אבל מהתגובות שלך וה"ידע הרב" שיש לך על הנושא, משום מה יש לי הרגשה שאתה הוא ה "האקר" שלנו....

אתה יותר מידי מתעמץ להגן עליו. ושים לב למה שהגדלתי במה שאמרת - אתה בטוח שאתה לא משתמש בציטים האלה גן כן???? מעניין למה התחושת שלי אומרות לי שכן...

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי ronh

דברים כאלה ידועים לכולם!!!
    אז תרגע הבן אדם לא צ'יטר
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    עיר
    אשדוד

quickdeathxx :mIRC @ QuakeNet

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי ronh

אתה לגמרי לא בכיוון ועושה מעצמך צחוק.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הרשמה