תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    חשבתי לעשות מן משחקון שתאמרו דברים שמשגעים אותכם במשחק ETQW, אני לא מדבר רק על המשחק עצמו על גם על האנשים, על הרשת...

אני אתחיל- הכי משגע אותי שאני טכנאי או עם Rocket Luncher ואיזה מישהו נדבק עליי וכל פעם הורג אותי בזמן שאני מתקן או יורה ולא יכול להתנגד, זה פשוט קרציתי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ישראלים.

אתה משחק, בטעות נפלט לך כדור ופוגע בחבר שלך, הוא מסתובב, מוריד לך את כל החיים עד ל HP 1 ואז הוא עוד רושם לך
    stop FS!!!!!

ארררררררררררררררררר שונא את הילדים הקטנים האלה... ישר אני דופק בהם עוד כמה כדורים והורג אותם.

ושונא קמפרים...אלה עם הטנק שיושבים שני קילומטר מאחור, איפה שה AVT אפילו לא מגיע, ויורים בסבבה שלהם. ב Sewer עולים על הגבעה ועושים spawnkill. גם ב Valley אפשר... אבל כל עוד לא גילו את זה זה טוב

אבל צריך להתרגל לזה, כי ככה המשחק בנוי, בכוונה שהטנק יהיה פגיע וקל להריסה, לכן ברור שהוא לא ייכנס ראש בקיר ישר לתוך הסטרוגג, אלה ישאר מאחור ויעשה את מה שהוא עושה הכי טוב - יתחפר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    דבר נוסף שמשגע אותי שמשתמשים רבים לא יודעים להתחלק ולעשות את התפקידים שלהם נכון ובכלל לא יודעים מה ה-Objects העיקריים שלהם, אני רואה שכולם לקוחים Field Ops, וגם כאלה שבוחרים תפקידים אחרים לא מנצלים את תפקידם נכון, למשל אם אתה בוחר טכנאי אז תתקן הרבה, תבנה מכונות להגנת הבסיס (ואפילו תקבל XP מההריגות שלהם),פחות תהרוג.

אם רוב המשתמשים היו פועלים בצוות נכון, כמו קבוצות יותר מקצועיות, המשחק היה להיות הרבה יותר אדיר, ששחקתי בסרברים של חברה מתקדמים הכל הלך יפה, 3 אנשים היו טכנאים סידרו מלא מכונות להגנה ותיקנו רכבים וכמובן עשו את ה-Objectivs, היו 2 Medics שדאגו כל הזמן לחיים, אם היית צריך חיים הם חיכו לך בפינה לעזרה, היו שני חברה עם בזוקה שדאגו להריסת הרכבים של היריב,
    היו 3 צלפים שלקחו עמדות והורידו אנשים מרחוק, ו-4 אנשים שלקחו עמדות, התחבאו, רצו ביחד
    לאיזור האויב וגם עזרו לשמור על המפקדה, היה פשוט תענוג...

הישראלים כולם לוקחים Shootgun ו-Assult Rifle ורק מנסים להרוג אחרים,
    מזכיר לי היום שאני היחיד שעשה את כל ה-Objectives!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    משגע אותי שאנשים לוקחים כלי רכב ובורחים קדימה
    ארררררר
    זה משגע תשכללללל

משגע אותי שיש לי לאגים לא נורמליים
    אני צריך מחשב חדש
    !!!!!1!!

משגע אותי שאני מת על משטויות מפגרות!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אם כל כך מעצבן אותכם שאף אחד לא הולך איתכם...
    אולי תיכנסו לוונטרילו?!!?!?
    כדי שתוכלו לתקשר טוב יותר!?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    שדורסים אותי, ששמים מוקשים מתי שאני הורג אותם ואני מתפוצץ, שאני מתקן והורגים אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Ravid
    משגע אותי שאנשים לוקחים כלי רכב ובורחים קדימה
    ארררררר
    זה משגע תשכללללל

משגע אותי שיש לי לאגים לא נורמליים
    אני צריך מחשב חדש
    !!!!!1!!

משגע אותי שאני מת על משטויות מפגרות!!
    בדיוק מה שאני חושב.
    מה שעוד מעצבן אותי, זה שכל הזמן אני מוריד את הגרפיקה כדי שזה ירוץ חלק, עד שהמשחק נראה כ"כ גרוע, שאני מעדיף לשחק בעיניים עצומות!
    אני צריך מחשב חדש
    !!!!!!1!

XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    LOL המשחק עובד אצלי חלק על גרפיקה מקסימלית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אחרי משחק אתמול הנה עוד משהו שמעצבן אותי, שבחלק הראשון (גשר) יש 4 לוחמים ו-2 "האקרים" (לא יודע איך לומר), ורק לפעמים אני רואה שיש אנג'ניר "
    ואז כל פעם אני אמור להחליף מקצוע כדי שנעבור את המשימה בינתיים שהשאר תקועים אותו דבר.
    אה.. וגם אף פעם אין שיתוף פעולה, זה מעצבן :|
    או שאני פשוט משחק עם האנשים הלא נכונים

עריכה: XD, כבר אמרו את זה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    צוודק, הרבה לוקחים "האקר" וחסרים מהנדסים, רופאים ולפעמיים גם אסולט..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אם יש מהנדס אחד אני לוקח סוכן חשאי וזורק רימון עשן, הגשר יהיה מוכן תוך 5 שניות בשיטה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אני הכי שונא צלפים שבתחילת המשימה עושים קצת טיפוס הרים ואז מורידים את כל מי שהם רואים. שזה בעצם כולם.
    לעומת זאת, אני ממש ממש אוהב להיות אחד כזה. XD
    אני שונא לאגים, זה הדבר הכי מעצבן שקיים. ללחוץ על המקש 'קדימה' ולקפוץ קדימה ואחורה בלי הפסקה, ואחרי כמה שניות לגלות שאתה הולך עם הראש בקיר, או במקרה הגרוע שהרגו אותך.
    גם אני שונא כשאין עבודת צוות, אבל אתם יודעים שזה די בעייתי בשרת עם כל כך הרבה אנשים שרובם רק מזדמנים למשחק ולא באמת נמצאים בעניינים.
    והדבר הכי חשוב שאף אחד לא אמר - אני שונא את האויבים. זה פשוט כל כך מעצבן כשהם באים ומנסים להרוג אותך כל הראונד, לא נותנים לנשום!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אם לא היו אויבים...מה הייתה עושה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    קופץ מהגג

סתם

אני לפעמים משחק בלי אויבים (משחק עם הבוטים ולבטל אותם דרך הפאנל של האדמין), זה ממש כיף
    שתף ב-Google+

הרשמה