תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    ראיתי אנשים רבים בעלי PS3 או Xbox360 שיש להם גם Wii, אז אני לפחות חושב שמסקנה הנובאת היא שה-Wii הוא כמו צעצוע נלווה, והקונסולה השנייה היא בשביל המשחקים "הרציניים" שהם ברשת, בעלי גרפקיה גבוה....
    הרבה אנשים שרוכשים Wii הם כאלה עם מחשב טוב או אחת מהקונסולות המתחרות שמסוגלות להריץ את המשחקים המתקדמים, וה-Wii אצלהם בשביל משחקים יותר פשוטים וקלים.
    שיצא לי לשחק אצל חבר שלי ב-Wii אז הרגשתי והבנתי שה-Wii נחמד ופשוט כזה, אבל לא הולך לבד כי הוא נמאס אם משחקים רק בו.

מה אתם אומרים על הנושא? האם ה-Wii הוא כמו קונסולה נלוות או מצועצעת?
    או האם הוא מתחרה שווה לשתי הקונסולות המתחרות ומציאה משחקים ברמה רצינית?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    נכתב במקור על ידי Zakk
    ראיתי אנשים רבים בעלי PS3 או Xbox360 שיש להם גם Wii, אז אני לפחות חושב שמסקנה הנובאת היא שה-Wii הוא כמו צעצוע נלווה, והקונסולה השנייה היא בשביל המשחקים "הרציניים" שהם ברשת, בעלי גרפקיה גבוה....
    הרבה אנשים שרוכשים Wii הם כאלה עם מחשב טוב או אחת מהקונסולות המתחרות שמסוגלות להריץ את המשחקים המתקדמים, וה-Wii אצלהם בשביל משחקים יותר פשוטים וקלים.
    שיצא לי לשחק אצל חבר שלי ב-Wii אז הרגשתי והבנתי שה-Wii נחמד ופשוט כזה, אבל לא הולך לבד כי הוא נמאס אם משחקים רק בו.

לפי דעתי, היא קונסולה רצינית בדיוק כמו הPS3...

אבל אם אתה רוצה תשוב כנה -

זה תלוי. אם תשאל אותי אז מאריו גאלאקסי וסמאש הם משחקים רציניים לגמרי, אבל אם תשאל מישהו אחר סביר להניח שהתשובה שלו תהיה: "מה??? אתה משחק עם קירבי?! איזה תינוק!"

חוץ מזה, יש משחקים אחדים שנחשבים רציניים. (ZELDA,METROID) והם מומלצים לכולם. אפילו לפאנבויים הכי גדולים של סוני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Zakk

כפי שאני מגדיר את זה במקרה שלי: ה-X360 וה-PS3 זה בשביל השכל - ה-Wii בשביל הנשמה.

מכיוון שאני רוצה לחשוב על עצמי כאחד עם שכל ונשמה כאחד, אני מאמין שההרגל של גיימרים רבים להתייחס ל-Wii כ"קונסולה נוספת" הוא הגיוני ואפילו נכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    כך גם אני חושב, ה-Wii הוא כמו איזה Eyetoy שמהנה אבל אם יש לך רק אותו אז אתה מתבאס,
    והוא הולך טוב עם מחשב או קונסולה חזקה שבה באמת תוכל לשחק במשחקים ה"רציניים"
    עם גרפיקה איכותית ורשת ענקית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    זה תלוי מה אתה מעדיף. אני לא רואה את הווי בתור צעצוע או מכשיר נלווה, אני רואה את הווי בתור סקס, ואת ה-DS בתור אורגזמה. זה שניים שלא מתקיימים אחד בלי השני.

כן, יש אנשים שנורא חשוב להם ה-HDפיקס. ואני לגמרי מספט את זה. אבל תשחק במטרויד פריים, ותבין שהמשחק הזה עולה בגרפיקה על כל כותר HD, לדעתי. HD ופוליגונים זה חשוב, אבל אומנות הרבה יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    הווי שלי מגיע בסוף השבוע, איזה מבאסים אתם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אנשים מבאסים כשהם מתבאסים, אישית יש לי ווי
    ואני מאוד נהנה ממנו גם אם יוצא לי לשחק בו פעם בשבוע.
    מדובר בקונסולה מאוד מתקדמת טכנולוגית, יש להפסיק לשפוט
    קונסולות על פי כמות הפרטים שהן מציגות, לא הכל נמצא בפרטים
    כדוגמאת... משחקי מריו הראשונים והפשוטים ביותר, גרפיקה זוועה
    אבל משחק מהנה לאורך שנים!, או אפילו ריימן הראשון וגם פרהיסטוריק 1+2
    שהם משחקי נוסטלגיה עתורי תהילה שחוזרים למסכינו כל כמה שנים,
    למרות שכבר סיימנו אותם איזה מאה פעם לפחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    תן לי לנחש , שיחקת אצל חבר שלך ויי ספורטס.בכל מקרה , גרפיקה זה לא הדבר הכי חשוב , למשל ללאייר(lair) יש אחלה גרפיקה אבל זה משחק מחורבן שמקבל ציונים של 4.9-5.0 בממוצע. לעומתו מטרויד פריים הוא משחק בעל גרפיקה ממוצעת אבל הוא מקבל ציונים של 9.0-9.3.בוא נגיד, שאני חושב שאחרי שתשחק במטרויד תשנה את דעתך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי gilnd
    תן לי לנחש , שיחקת אצל חבר שלך ויי ספורטס.בכל מקרה , גרפיקה זה לא הדבר הכי חשוב , למשל ללאייר(lair) יש אחלה גרפיקה אבל זה משחק מחורבן שמקבל ציונים של 4.9-5.0 בממוצע. לעומתו מטרויד פריים הוא משחק בעל גרפיקה ממוצעת אבל הוא מקבל ציונים של 9.0-9.3.בוא נגיד, שאני חושב שאחרי שתשחק במטרויד תשנה את דעתך.
    MP3 הוא רחוק מלהיות עם גרפיקה ממוצעת. תן לי FPS אחד שיש בו את רמת הפירוט שיש במטרויד. זה שזה לא ב-HD לא הופך את זה לממוצע.

זה כבר הדיון השני ש-Zakk פותח על ה-Wii, אני מקווה שמוד יכול לסגור אחד מהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אל תבינו לא נכון, זה לא דיון שאני אומר את דעתי, זה אמור להיות כמו דיון פתוח שכל אחד יוכל להציג את עמדתו בנושא.
    קראתי מה שכתבתם רובכם טוענים שה-Wii בפני עצמה, יש משהו חשוב ב-Wii -ההנאה.
    כיום כל המשחקים שמים דגש כמעט ורק על גרפיקה כי כך גורמים לאנשים לחשוב שהמשחק
    "מתקדם" אבל בתכלס הם מקדמים רק דבר אחד, העוד שה-Wii מספק הנאה, חידוש גאדג'טים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי ADi
    זה תלוי מה אתה מעדיף. אני לא רואה את הווי בתור צעצוע או מכשיר נלווה, אני רואה את הווי בתור סקס, ואת ה-DS בתור אורגזמה. זה שניים שלא מתקיימים אחד בלי השני.

כן, יש אנשים שנורא חשוב להם ה-HDפיקס. ואני לגמרי מספט את זה. אבל תשחק במטרויד פריים, ותבין שהמשחק הזה עולה בגרפיקה על כל כותר HD, לדעתי. HD ופוליגונים זה חשוב, אבל אומנות הרבה יותר.
    הבעיה הגדולה שלי עם ה-Wii היא חוסר התמיכה ב-HD. אין לי בעיה עם היכולות הגרפיות באופן כללי, אבל בחייאת, להוסיף משהו שיעשה Upscaling לטלוויזיות HD היה כל כך קשה?

למה זה כל כך מפריע? כי על טלוויזיה חדשה (LCD במקרה שלי) ה-Wii נראה די מחריד, וזה לא משנה כמה המשחק עצמו נראה יפה (לפחות בזלדה. מטרויד עוד לא יצא לי לבדוק, כולי תקווה שהשבוע הוא כבר יגיע). כאמור - אני לא מדבר על היכולות הגרפיות אלא עם הפיקסול והזיגזוגים שהיו יכולים להפוך פשוט לטישטוש הרבה פחות מזיק אם רק היה Upscaling ראוי. חבל. לא נורא, אבל חבל.

והרחבה למה שאמרתי אתמול: ה-Wii נהדרת כקונסולה נוספת, אבל לא ציינתי שהיא קונסולה משנית. מכל הקונסולות שיש לי, כרגע ה-PS3 היא בגדול ה"קונסולה המשנית". על הראשית נאבקות ה-X360 וה-Wii.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    הבעיה הגדולה שלי עם ה-Wii היא חוסר התמיכה ב-HD. אין לי בעיה עם היכולות הגרפיות באופן כללי, אבל בחייאת, להוסיף משהו שיעשה Upscaling לטלוויזיות HD היה כל כך קשה?

למה זה כל כך מפריע? כי על טלוויזיה חדשה (LCD במקרה שלי) ה-Wii נראה די מחריד, וזה לא משנה כמה המשחק עצמו נראה יפה (לפחות בזלדה. מטרויד עוד לא יצא לי לבדוק, כולי תקווה שהשבוע הוא כבר יגיע). כאמור - אני לא מדבר על היכולות הגרפיות אלא עם הפיקסול והזיגזוגים שהיו יכולים להפוך פשוט לטישטוש הרבה פחות מזיק אם רק היה Upscaling ראוי. חבל. לא נורא, אבל חבל.

והרחבה למה שאמרתי אתמול: ה-Wii נהדרת כקונסולה נוספת, אבל לא ציינתי שהיא קונסולה משנית. מכל הקונסולות שיש לי, כרגע ה-PS3 היא בגדול ה"קונסולה המשנית". על הראשית נאבקות ה-X360 וה-Wii.
    ארז, אני לא מבין כל-כך בתחום אבל אני כן יודע שיש טלווזיות שעושות upscaling או מכשירים שאפשר לחבר דרכם את ה-Wii שעושים את זה.

הסיבה שה-wii לא עושה את זה, אני מניח שזה עניין של עלות שהם רצו לחסוך. וגם לא לתת את האשליה שיש HD על אף שאין.

ומטרויד מכניס את זלדה בכיס הקטן. It's gonna blow your socks off.

מה גם, שאני משתמש ב-HD Ready CRT של טושיבה. וכל המשחקים נראים נהדר. לא מג'וג'ים בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    נכתב במקור על ידי Zakk
    אל תבינו לא נכון, זה לא דיון שאני אומר את דעתי, זה אמור להיות כמו דיון פתוח שכל אחד יוכל להציג את עמדתו בנושא.
    קראתי מה שכתבתם רובכם טוענים שה-Wii בפני עצמה, יש משהו חשוב ב-Wii -ההנאה.
    כיום כל המשחקים שמים דגש כמעט ורק על גרפיקה כי כך גורמים לאנשים לחשוב שהמשחק
    "מתקדם" אבל בתכלס הם מקדמים רק דבר אחד, העוד שה-Wii מספק הנאה, חידוש גאדג'טים...

אולי ח-א-ל-ס כבר לפתוח דיוני מריבה!!!!.
    תנעלו את הדיון הארור הזה!!!.
    הגלגל שוב פעם חוזר על עצמו וכולנו ממשיכים כאילו כלום לא קרה!.
    כל פעם צריך לדון על "ה-ווי הוא לא חזק".
    גם אני הגבתי כאן ועכשיו אני רואה לאן זה מתדרדר.
    תנעלו את הנושא הזה בבקשה לפני ששוב נרד לפסים נמוכים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי ADi
    ארז, אני לא מבין כל-כך בתחום אבל אני כן יודע שיש טלווזיות שעושות upscaling או מכשירים שאפשר לחבר דרכם את ה-Wii שעושים את זה.

הסיבה שה-wii לא עושה את זה, אני מניח שזה עניין של עלות שהם רצו לחסוך. וגם לא לתת את האשליה שיש HD על אף שאין.

ומטרויד מכניס את זלדה בכיס הקטן. It's gonna blow your socks off.

מה גם, שאני משתמש ב-HD Ready CRT של טושיבה. וכל המשחקים נראים נהדר. לא מג'וג'ים בכלל.
    טלוויזיות אכן עושות Upscaling (הן חייבות, אחרת הן לא היו יכולות להציג את התמונה), אבל בצורה מאוד מאוד חלקית שלא משתווה ל-Upscaling שמגיע ממקור הוידאו עצמו.

אבל מילא. אני מאוד (מאוד!) אוהב את ה-Wii גם למרות המגרעות (היחסיות). ומחכה בקוצר רוח שמטרויד יועיל בטובו להגיע (החגים האלה, לא באמת!).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    בנוגע לHD יש לWII את האופציה לשדר ב480P אם יש למישהו טלוויזיה שהיא לפחות HD ready אז כל מה שצריך לעשות זה לקנות כברל קומפוננט יעודי לקונסולה שמשפרת את האיכות בכמה וכמה מונים. ראיתי כבר wii שמחובר לפלסמה עם HD ready ועם הכבל הזה (נקרא גם HD link) ואת האמת שלא הרגשתי בהרבה הבדל בין זה לבין הדמו שראיתי רץ על הPS3 שהיה שם במקביל (יתכן שהדמויים הללו לא באמת מראים את הרזולציה הכי גבוהה שהמכשיר מסוגל להפיק - בניהם היו כמה מהמשחקים שמהדרים את הPS3). כבל כזה עולה בארץ כ185 שקלים לערך. לא זול אבל שווה. אם למישהו יש קרוב בארצות הברית או מישהו שיהיה שם בקרוב אפשר להביא משם את הכבל ב20$ - וזה עוד בטויס אר אס (דרך אגב יש להם מבצע, לפחות כרגע, על איבזרים לקונסולות השני בחצי מחיר) שהם נחשבים יחסית ליקרים גם שם.
    בנוגע להיותו של הWII כקונסולה שהיא חלק ממארג של קונסולות\מחשב זה בהחלט שיקול יחסית נכון, למרות שלפי דעתי הWII יכולה להיות קונסולה שאף יותר חזקה מהשאר אם יודעים איך לנצל אותה נכון.
    אנ לדוגמא אף פעם לא הייתה לי קונסולה ביתית (חוץ מהמאגסון שהיה פעם - החיקוי העלוב הזה - ואותו אי אפשר להחשיב), המחשב תמיד עשה בשבילי הכל כולל משחקים שעלו, לדעתי, על כל משחקי הקונסולות שהיו עד כה. החלטתי לקנות את הWII רק בגלל צורת המשחק היחודית, סוף סוף ראיתי שינוי משמעותי במשחקיות שנתן לWII יתרון ברור על המתחרים, כולל המחשב. וזה הסיבה שאני מורצה מהWII שלי שכמובן התקנתי לו מודצ'יפ בשביל להפעיל עליו gamecube homebrew כאלו ואחרים ובכך אפשר להפוך אותו למכונה איימתנית - בקרוב גם יהיה אפשר להפעיל עליו לינקוס והוא יהיה מחשב לכל דבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי biggoron
    אולי ח-א-ל-ס כבר לפתוח דיוני מריבה!!!!.
    תנעלו את הדיון הארור הזה!!!.
    הגלגל שוב פעם חוזר על עצמו וכולנו ממשיכים כאילו כלום לא קרה!.
    כל פעם צריך לדון על "ה-ווי הוא לא חזק".
    גם אני הגבתי כאן ועכשיו אני רואה לאן זה מתדרדר.
    תנעלו את הנושא הזה בבקשה לפני ששוב נרד לפסים נמוכים.
    זה אינו דיון מריבה, ואנשים פה דנים בינהם, העניין המרכזי הוא שהרבה אנשים לוקחים את ה-Wii
    עם קונסולה נוספת חזקה, Xbox, PS3 מחשב טוב...
    אני חושב שה-Wii מאוד נחמד, אבל אני לא רואה שאפשר לשים אותו בתחרות עם ה-PS3 וה-Xbox
    מפני שהוא פשוט סוג שונה, אבל הבעיה "בסוג השונה" שהוא להרבה אנשים לא מספיק
    ולכן יש להם בנוסף עוד קונסולה או מחשב טוב.
    אל תחשבו שאני מזלזל ב-Wii, אני מעריך את כל הקונסולות ויכולותיהם, והרבה גיימרים מקצועיים
    קונים Wii (אבל עם קונסולה נלוות ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    עיר
    הרצליה
    לדעתי ה-wii היא קונסולה אדירה בפני עצמה נכון גרפיקה אין לה אבל היא
    כל כך מיוחדת ונראה לי שאני יודע מדוע אנשים חושבים שזה קונסולה מהצד מה שנקרא

דעתי היא שבגלל שה-WII הוא הכי הכי זול מבין "קונסולות דור העתיד"

אז אנשים חושבים שהוא פחות טוב והם מרגישים שהם צריכים להשקיע יותר כסף
    בשביל שזה יראה יותר "מגניב"

נכון שיש הרבה משחקים שהם לא כל כך "רציניים" אבל חכו קצת
    יגיעו משחקים טובים וייחודיים לשלטי הWII כמו סמאש וסטאר וורס

אני בטוח ב100% שניטנדו לא סתם יושבת על התחת ומעשנת גראס....
    היא כל הזמן מנסה ומנסה להגדיל ולשפר וזה ישתלם..
    את רומא לא בנו ביום אחד או שאולי כן לפחות ככה הביטוי אומר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    נכתב במקור על ידי Zakk
    אל תחשבו שאני מזלזל ב-Wii, אני מעריך את כל הקונסולות ויכולותיהם, והרבה גיימרים מקצועיים
    קונים Wii (אבל עם קונסולה נלוות ).
    גיימרים מקצועיים? כאלו שמקבלים כסף על זה שהם גיימרים? לא חושב שיש דבר כזה, לא פה בארץ לפחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    קודם כל מהסוג שמשלמים אין בארץ, אבל אני דברתי על גיימרים שיש גם כאן בפורום
    שמטורפים על הרבה ז'אנרים ויש להם תקציב (או שהם בני 20+) שקונים 2 קונסולות,
    ועובדה שאם הם קונים 2 קונסולות כמעט תמיד זו קונסולה חזקה וה-Wii.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Zakk
    קודם כל מהסוג שמשלמים אין בארץ, אבל אני דברתי על גיימרים שיש גם כאן בפורום
    שמטורפים על הרבה ז'אנרים ויש להם תקציב (או שהם בני 20+) שקונים 2 קונסולות,
    ועובדה שאם הם קונים 2 קונסולות כמעט תמיד זו קונסולה חזקה וה-Wii.
    אני 20+, מטורף על הרבה ז'אנרים, יש לי תקציב. ויש לי שתי קונסולות, Wii+DS.

אתה לא מתכוון לגיימרים, אתה מתכוון לזונות גרפיקה. זה תת ז'אנר.

בכל מקרה, אני חושב שצריך לסגור את הדיון הזה. אין בו טעם.<_<
    שתף ב-Google+

הרשמה