תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    נתחיל את המאמר עם הפרשנות בSVR 2008, ג'ואי סטיילס שואל את טאז מה השלט שהקהל הביא האהוב עליו ביותר וטאז השיב
    “Taz is Gonna Kill You”.
    הרבה חשבו שמדובר בנסיון של WWE להתגרות בTNA אבל זה רק מוכיח שלאוהדי היאבקות יש זכרון קצר.
    אוהדי ECW הם אלה שהמציאו את הצ'אנט “Taz is Gonna Kill You”. במקרה הזה אי אפשר להאשים את TNA במה שהקהל שלהם עושה. מה שמוזר הוא שכמעט כל הצ'אנטים של אוהדי TNA הם צ'אנטים שהומצאו בECW הישנה.
    בעבר הציק לTNA שבכל פעם שהיה מהלך היי ריסק/מדהים הקהל היה צועק “ECW ECW” זה כבר לא קורה יותר וTNA שמחים שזה כבר לא. למרות זאת הקהל עדיין ממחזר צ'אנטים מECW הישנה.

הנקודה שלי היא פשוטה: TNA לא יכולים לשלוט על הצ'אנטים של הקהל שלהם אבל הם יכולים לשלוט על המוצר שלהם.
    פה עולה השאלה, האם TNA מחדשים או מעתיקים?

בנוגע לקהל TNA (צ'אנטים שמשומשים עקב עידוד החברה לשימוש בהם) הם לא ממציאים ולא חקיינים. הקהל בTNA המציא צ'אנטים משלו כמו “Hoytamania” או למשל “Bentley Bounce”, צ'אנטים שTNA לא ניסו לשווק או לאמץ. לעומת הWWE, הקהל של הWWE שמע פעם אחת את Austin 3:16 ותוכנית אחרי זה כולם השתמשו בזה, WWE ניצלו את זה ושינו את פני ההיאבקות.

לאחר שגמרנו את הנושא הזה הגיע הזמן לבחון את המוצר.

מבחינת חידושים כמו לWWE גם לTNA היו חידושים מוצלחים יותר ומוצלחים פחות,
    בין הרעיונות הטובים: הX דיוויז'ן, הזירה המשושת, והאולטימט X.
    בין הרעיונות הבינוניים: King of the Mountain & Gauntlet.
    כבין באסונות נמצאים: באטל רויאל הפוך וקרב ה-לסט רייטס.

מבחינת הקרבות לעומת השאר TNA מחדשים. אך יש בTNA דברים שמפריעים ופוגעים במוצר.
    הבעייה המרכזית היא שTNA מנסים לגנוב/לחקות/להעליב את הWWE ולפעמים אף לחקות את WCW.

בואו נבחן את הדברים שמפריעים ופוגעים. בגלל שלאוהדי היאבקות יש זכרון קצר נחזור אחורה רק עד להופעת הבכורה של TNA בספייק TV (ה-1 באוקטובר 2005):

1. TEAM 3D מגיעים לTNA עם אותו הגימיק וישר מתרברבים על הישגיהם בWWE ובECW. הם אפילו הביאו לתוכנית את התוארים שלהם מECW, WCW וWWE. גם המוזיקת כניסה שלהם מאוד דומה לזאת שלהם בWWE.

2. כריסטיאן קייג' מגיע לTNA וישר על הראיון הראשן הוא מציין את הWWE ולמה הוא עזב. למרות שהוא לא תקף אותם מילולית הוא בכל זאת הזכיר אותם. מנגינת הכניסה שלו כמו של 3D מאוד מזכירה את המנגינת כניסה שלו בWWE.

3. טומקו מגיע לTNA לעזור לקייג' וTNA מזכירים שטומקו בקייג' עבדו ביחד בWWE.

4. בהופעת הבכורה שלו ג'ים קורנט מדבר על הWWE.

5. קורט אנגל בתחילת דרכו בTNA תוקף את הWWE בוידאו משותף עם ספייק TV.

6. הם הביאו את ארל הבנר אחרי שעזב את הWWE ומינו אותו לשופט הראשי.

7. הם שכרו כוכבי WCW וWWE ומחזרו פיודים בינהם.

8. 3 טאג טימס עשו פרומו בו הם מציינים את הישגיהם בארגונים אחרים, הישגים בני 8-10 שנים.

9. הם שכרו את הלהקה שחיברה וביצעה את השיר של DX.

10. סטוריליין בו ג'יימס מיטשל זונח את המפלצת הישנה שלו בשביל אחרת מה שפותח פיוד בין המפלצות ראה ערך את הסטוריליין של פול ברר/אנדרטייקר קיין.

11. הם ציוותו את הניו אייג' אאוטלוז' בתור VKM בנסיון לשחזר את המתקפה על WCW.

12. שכרו את ריקישי להמשיך עם אותו הגימיק.

13. הם ציינו הישגים של מתאבקים מחברות אחרות.

14. הם נתנו לכוכב צעיר לחקות גימיק של מתאבק שהיה בשיא בשנות ה-80 (ג'יי לית'ל=רנדי סבאג').

15. נתנו לדאסטין רודס גימיק דומה לגולדאסט.

16. וכמובן מעסיקים את וינס רוסו בתור בוקר.

יש עוד מלא סיטואציות של ההעתקה קטנה או גדולה של ECW, WCW וWWE.
    השורה התחתונה היא שהתוכנית של TNA נראית כמו פגישת מחזור לאחר 10 שנים של WCW וWWE.

מה דעתכם על המאמר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    מי זה ניק טיילור?

לדעתי מאמר נחמד, כן יש דמיון וTNA מזכירה את הWWE, זה יכול גם לעזור לWWE וגם לגרוע.

העיקר פה מתעסק במתאבקים שמספרי על העבר, זה יכול להיות כדי לתת תנופה ראשונית לכאהל שלא מכירים את המתאבקים.

אני זוכר שפעם VKM התחזו לDX ואתגרו אותם לקרב על מליון דולר או משהו.
    לא יודע מה נסגר עם זה בסוף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני חושב שזה די ברור ש-TNA מנסים ללעוג ל-WWE או לארגוני היאבקות שנפלו ע"י ניסיונות חיקוי שלהם... הם לא מנסים להסתיר את זה. ואני חושב שהבולטים מביניהם זה שאנגל מלכלך על ה-WWE, וכל הקטע עם VKM שהם כאילו פרודיה של TNA על DX.

בקיצור, אני לא יודע עד כמה זה הולך להם, אבל זה די ברור שהם מנסים.

אחלה מאמר D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    TNA רוצים לגרור תגובה מ WWE

הם מקווים להגיע למצב כמו שהיה WCW VS WWF וזה יעלה להם תרייטינג מאוד

ובטח שמתם לב ש WWE בחיים לא הזכירו את המילה TNA בשום תוכנית שלהם כי הם לא רוצים להיכנס למצב הזה שהם יהיו בתחרות

וזה חבל בשביל כולנו
    I think i can can i think that i think i can?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אני יודע שלחלקכם זה ישמע טיפשי אבל WWE זה חברה וארגון היאבקות מקצועי ו TNA זה אירגון אינדיז ככה שמעתי, כן אירגון אינדיז שמעתי לפני הרב זמן.
    אני לא יודע אבל יש לי תחושה ש WWE לא רוצים תחרות כבר יש להם מספיק אוהדים בכל רחבי העולם אז הם לא צריכים בכלל תחרות עם TNA, מה שכן הם יכולים להתחרות על כוכבים גדולים שאולי WWE רוצה מ TNA או להפך.
    ונתתי את הדוגמא בהתחלה כדי להבהיר שזה ארגון היאבקות מקצועי נגד אירגון אינדיז(אע"פ ש TNA מושכים המון צופים והם לא מועדון קטן)
    שתף ב-Google+

הרשמה