תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    בוקר כנראה עדיין לא חתם על חוזה חדש עם WWE. המשמעות הינה שב-90 הימים הקרובים הוא יוכל להחליט מה ברצונו לעשות. בוקר לא יוכל להשתמש בגימיק של המלך באף ארגון אחר, אלא אם כן יגיע לארגון כמו WWC שמקיים מערכת יחסים עם WWE. לעומת זאת, חזרה לגימיק של בוקר טי עלולה להיתפס כצעד לאחור. אם הוא ירצה לו"ז יותר קליל, רוב הסיכויים שמר הופמן ייאלץ לוותר על גימיק המלך.

וריק פלייר אומר שאינו חוזר ל-WWE, הרי מבחינתו הוא מעולם לא עזב. נייץ' הודיע במסיבת עיתונאים שהוא עובד בלו"ז מוגבל עם WWE, אך לא נתן התראה לעזיבתו. לדבריו של פלייר "הדיווחים הללו היו שגויים לחלוטין". ריק אמר שיפרוש סופית במהלך השנה הקרובה, היות והוא רוצה לבלות יותר עם משפחתו ולשחק עם ילדיו
    פלייר הוסיף שלא קיבל שום הבטחות בנוגע לכיוון קריאטיבי כלשהו: "הם לא עושים דברים כאלה, ולא הייתי מצפה לכך מהם. הרווחתי את הזכות לפרישה תחת התנאים שלי, אך אינני רואה את עצמי כדבר גדול יותר מ-WWE. אם זה ישתלב לתוך סטוריליין שמתאים לתוכנית, אשמח מאוד. אם לא, פשוט ניעלם ביום בהיר אחד ונאמר שלום". אילו היו מאפשרים לנייץ' לכתוב את התסריט לפרישתו, הוא היה רוצה לפרוש בגדול עם קרב מול שם רציני כמו טריפל אייץ', שון מייקלס, אנדרטייקר או ג'ון סינה.

ג'ודס מאסייס נפצע בסוף השבוע פציעה קשה. הוא נפל מסולם בארגון כלשהוא נפילה רעה מאוד ואיבד את ההכרה. דווח שידרשו לו שבועות להחלים + טיפול פזיותרפי. TNA עוד לא יודעים מה לעשות.

קורט אנגל במשא ומתן מתקדם עם ארגון הIFL MMA. אנגל אמר שתדרש לו שנה שלמה של אימונים כדי להכנס לזירה בארגון.

הרייטינג של אימפקט האחרון: 1.1

הומיסייד,הרננדז,סנג'אי דאט,כריס סייבן ואלכס שלי רוצים לעזוב את TNA. המנהלים ביקשו מהם להשאר עוד כמה שבועות,אחרי שTNA יצלמו את 2 התכניות הראשונות בזמן של שעתיים ואז אולי הם יקבלו יותר זמן מסך.

חלק מהם רוצה לעזוב ליפן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אני דווקא לא סובל בוקר בגלל הגימיק של המלך, הוא ממש מעצבן.

אני לא משהו אוהב את פלייר אבל לדעתי מגיע לו פרישה מכובדת.

ג'ודס מאסייס לא הופיע בTNA האחרון? אבל שהיה בריא.

מה זה MMA? מה זה אמיתי שהוא צריך שנה של אימונים?

אותו ריטיינג. מקווה שהשעתיים ישפרו.

הומיסייד מלצל לי מוכר אבל אין יל באמת מושג מי זה, הוא באיזה טאג של פורעי חוק מקסיקנים לא?
    רננדז? לא שמעתי עליו.
    אלכס שלי וכריס סייבן הם בסדר, אם לWWE אז לסמאק כמידקארדים או לECW.
    סנג'י טוב לדעתי.

תודה רבה על החדשות, אני רוצה להגיד שאתה עושה עבודה יפה בפורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    תודה על החדשות. אני שונא את הגימיק של המלך של בוקר ואני מקווה שאם הוא ישאר בWWE יתנו לו גימיק חדש.
    מגיע לריק פלייר לסיים את הקריירה בכבוד למרות שאני לא סובל אותו

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הרשמה