תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    בתקופה זו שעשיתי שיקולים בקשר לאיזה קונסולה לקנות ועבר לי בראש שאני אוותר על Xbox 360
    מהסיבה שהוא זהה למחשב תותח, וזה מה שיש לי...
    כאן כל אחד יוכל להביא את עמדתו בנושא, אני חושב שאין כמעט משחקים ל-Xbox 360
    שלא מגיעים בסוף למחשב, היחידים שעולים לי בראש הם Mass Effect (שאולי גם הוא יגיע למחשב)
    ו-Ninja Gaiden.
    אני חושב שאם יהיה לי את אותו משחק ב-Xbox 360 ובמחשב טוב עדיף את המחשב,
    מה אתם חושבים?

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    יש מספר לא מבוטל של משחקים שיוצאים לפס3\360 בלבד מלבד הבלעדיים שיכולים לשנות את השיקול שלך.
    בנוגע למשחקי 360 שמגיעים למחשב, ככל שזה נוגע ל FPS אני איתך בעניין אבל שאר המשחקים מקבלים טיפול מזלזל ובזיוני בגרסאת המחשב שלהם כך שעדיף לשחק בהם על ה 360.

שמתי לב שאתה גם נוטה לקנות את ה WII שמצד אחד ספריית המשחקים שלה ברובה לא חופפת עם הקונסולות האחרות אבל הפרוייקטים נראים פחות "גרנדיוזים".

האמת, הייתי מחכה עד סוף השנה, כאשר כל הכותרים הגדולים של שלוש הקונסולות יצאו ואז הייתי מתנסה בשלושת הקונסולות, אם זה אצל חבר או בחנות, ורואה איזה משחקים קולעים יותר לטעמך.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    קודם כל אני נראה לי הולך על PS3 מהסיבה שיש לו הרבה יותר בלעדיים שאין לקונסולות האחרות שבאמת מעניינים אותי כמו Motorstorm, Ressistence, KillZone 2, HS, MGS4,
    Eye of Judgement, Tekken 6 ויש עוד סדרות רבות מהקונסולות הקודמות שאני אוהב
    כמו FF, KH.
    אני חושב שהמשחקים שעדיפים ב-Xbox360 שאין במחשב זה משחקי מרוצים, ספורט מכות...
    ואם יהיה לי PS3 אני מאמין שזה ישלים את החסר.
    אל תחשבו שפתחתי את הדיון בגלל שאני חושב שה-PS3 טובה יותר, אני מאוד מעריך את ה-360
    אבל אני חושב שהוא פחות כדאי לבעלי מחשבים חזקים.

בתכלס הוא ממש דומה למחשב חזק, ו-Microsoft נותנת הרבה משחקים שהיו "בלעדיים" גם למחשב ובינהם Gears, Halo ועוד רבים מה שקצת מוריד מאיכות ה-360.

בקשר לעניין ה-Wii היה שהוא מציאה משחקים חביבים ובזול, אבל הוא יותר מדי קיצ'י ונמאס מהר.

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    אתה צודק..אבל בכל זאת...מה יבחר בנאדם שאין לו מחשב חזק?!?!?! PS3\360???

אני אולי מעריך את שניהם אבל זו דילמה גדולה..חוץ מזה לא חשוב מה אני בוחר..בחופש הגדול אני אקנה את הקונסולה המקבילה..אז..מה כדאי לי לקנות לפני(שזה יהיה ביום שני אחרי סוכות)

עריכה: אם אני קונה 360 אז אני קונה ELITE(או אפילו פאלקון כשייצא)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הבעיה שאתה מעלה היא נכונה, אבל לטעמי עדיין זה שהמשחק יגיע מתי שהוא למחשב זאת דווקא בעיה, המשחקים מגיעים אולי בשנתיים איחור, אתה מפספס את כל הכיף של הדברים הטובים שיוצאים חדשים... (לדוגמא GTA4, ME, היילו...)

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    אוקיי..אבל מה לבחור?? 360 Elite\Falcon או PS3???

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Mr.Quarky
    אוקיי..אבל מה לבחור?? 360 Elite\Falcon או PS3???
    מה אתה מצפה שיגידו לך? זה פורום XBOX.<_<

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    בגלל זה אני שואל בשניהם..אבל זה לא קשור את האמת..שלושת האנשים שהיו פה בנושא תומכים בשתי הקונסולות..

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    מחשב תותח (ואני מדבר על מחשבים כבדים, כמו הסדרה ההיא של DELL שעולה חמשת אלפים עד עשר אלף דולר או של ALIENWARE) יכול להיות הרבה יותר חזק מה-PS3 או 360, אתה יכול לקנות כרטיס אם מיוחד של אנווידיה ולתקוע 4 כרטיסי מסך ומעבד דואל קור אקסטרים.

השאלה היא כמובן כמה אתה מעוניין לשלם, כל הקטע בקונסולה זה שאתה יודע שלא משנה אחרי כמה זמן יצא משחק, הקונסולה שלך עדיין תריץ אותו ושיחסית למחשב עם אותן יכולות המחיר שלה סביר (ובשביל מחשב שמגיע לביצועים של קונסולות דור שביעי, כמה אלפים זה די זול).

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    אני לא מדבר על מחשב..אני מדבר על קונסולה..או 360 או PS3

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    בקשר ל-Mr. Quarky

גרסאת ה-Elite היא בזבוז כסף ואני אומר שאל תקנה אותה, אני לא יודע מתי ה-Falcon יצא
    אבל הוא אמור להיות מוקטן ויעיל יותר, אז זה או Falcon או Premium במקרה שהוא יאכזב או לא יצא.
    אני חושב שלמישהו שאין לו מחשב תותח כדאי Xbox 360 מהסיבה שברוב המשחקים שיש גם ב-PS3 וגם ב-Xbox 360 גרסת הבוקס מובילה ומומלצת יותר, חוץ מזה שהיא מציאה גם משחק רשת ברמה גבוהה בהרבה משל ה-PS3.

בקשר ל-Bozeman
    אני בחור שפחות באטרף מתאריכי יציאה, אני מסוגל להתאפק אם אני אוכל להינות יותר, זמני החיקוי ל-Gears ו-Halo הם לא כה ארוכים והם יותר בטווח של שנה ומעטה, אולי אתה חושב שיותר כי לכך זמן רב ל-Halo 2 להגיע למחשב...

בקשר ל-Tehfluffz
    קודם כל במחשב הבא שלי אני הולך להשקיע 6000 ש"ח בשביל לשדרג לויסטה, מעבד, לוח אם ומערכת התואמת DDR 3, כרטיס מסך תואם\מאפשר Direct X 10.
    אני חושב שמחשב ברמה גבוה מציג איכות טובה יותר, ובאמת כמו שאתה אומר זה עניין באמת של תקציב, ובאמת מחשב זה דבר שדורש שידרוג רב, אבל עם כל ההשקעות הוא המוביל.
    למרות שיש משחקים כמו HS, ME... שעדיין לא ראיתי מחשבים שמגיעים לרמה כזו (אני מדבר אצל גיימרים ממוצעים, לא ביליונרים או גיימרים מטורפים), ובאמת בקונסולה יש עוד יתרונות של מהירות,
    פחות באגים וגם הרגשה במשחק עם ג'ויסטיק.

ד"א אני מרוצה מאיך שהדיון מתפתח ומקווה שתמשיכו להביא את עמדתכם בנושא

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Zakk
    קודם כל אני נראה לי הולך על PS3 מהסיבה שיש לו הרבה יותר בלעדיים שאין לקונסולות האחרות שבאמת מעניינים אותי כמו Motorstorm, Ressistence, KillZone 2, HS, MGS4,
    Eye of Judgement, Tekken 6 ויש עוד סדרות רבות מהקונסולות הקודמות שאני אוהב
    כמו FF, KH.
    אני חושב שהמשחקים שעדיפים ב-Xbox360 שאין במחשב זה משחקי מרוצים, ספורט מכות...
    ואם יהיה לי PS3 אני מאמין שזה ישלים את החסר.
    אל תחשבו שפתחתי את הדיון בגלל שאני חושב שה-PS3 טובה יותר, אני מאוד מעריך את ה-360
    אבל אני חושב שהוא פחות כדאי לבעלי מחשבים חזקים.

בתכלס הוא ממש דומה למחשב חזק, ו-Microsoft נותנת הרבה משחקים שהיו "בלעדיים" גם למחשב ובינהם Gears, Halo ועוד רבים מה שקצת מוריד מאיכות ה-360.

בקשר לעניין ה-Wii היה שהוא מציאה משחקים חביבים ובזול, אבל הוא יותר מדי קיצ'י ונמאס מהר.
    אף אחד לא יכריח אותך לבחור קונסולה, אבל לרוב המשחקים האקסלוסיביים שרשמת יש כנראה אלטרנטיבות יותר מוצלחות ובלעדיות כבר היום על הX360. אל תצפה מרוב המשחקים שיצאו לX360 שיגיעו למחשב בזמן סביר. בד"כ אתה תקבל פורט לא איכותי ובאיחור של שנים (רידיק היה יוצא דופן). מצד שני, גם משחקים מצליחים לPS מגיעים באיזשהו שלב לPC - זה קרה לGTA וזה קרה לRE4. כמו שאתה יודע, GTA היה מצויין למחשב אבל RE4 שהיה אחד המשחקים הטובים לPS2 היה גרוע בגרסת המחשב - ככה שממש לא כדאי לך לסמוך על פורטים.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    זה כבר ברור לי, ומסיבה זו אני קונה PS3, כמובן שעדיין אאלץ לחכות למשחק של ה-Xbox 360
    אבל עדיין יש צד חיובי כי לרוב משפרים ומחזקים אותם ונותנים תוספות.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    H2 3 שנים אחרי.
    H3 כנראה גם 3~ יגיע לPC אם יגיע.
    מס אקפט כנראה לא יגיע.
    אולי ש2 יצא.
    סתכל על זה כך.
    גירס יוצא עכשיו לPC אחרי שנה וחצי בערך?
    אנחנו עדיין נקבל את 2 בלעדי ככל הנראה.
    נינגה גידאן לא יגיע.
    50 מיליון משחקים של PS3 וX360 לא יגיעו.

גם היו משחקי PS2 שאחרי כמה זמן קיבלו פורט לPC אבל בדרך כלל זה סתם פורט גרוע...

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אף אחד לא יכריח אותך לבחור קונסולה, אבל לרוב המשחקים האקסלוסיביים שרשמת יש כנראה אלטרנטיבות יותר מוצלחות ובלעדיות כבר היום על הX360. אל תצפה מרוב המשחקים שיצאו לX360 שיגיעו למחשב בזמן סביר. בד"כ אתה תקבל פורט לא איכותי ובאיחור של שנים (רידיק היה יוצא דופן). מצד שני, גם משחקים מצליחים לPS מגיעים באיזשהו שלב לPC - זה קרה לGTA וזה קרה לRE4. כמו שאתה יודע, GTA היה מצויין למחשב אבל RE4 שהיה אחד המשחקים הטובים לPS2 היה גרוע בגרסת המחשב - ככה שממש לא כדאי לך לסמוך על פורטים.
    למשחק היחיד שיש אלטרנטיבה טובה יותר על ה-360 מהמשחקים שהוא רשם הוא כנראה רק RESISTANCE, וגם RESISTANCE משחק מעולה.
    פורטים למחשב לא טובים?, זה אולי נכון לגבי שאר הקונסולות אבל כל הפורטים מקונסולות האקסבוקס למחשב הם מאוד איכותיות.
    GTA ממה שאני זוכר התחיל על המחשב ד"א.
    נכתב במקור על ידי Mr.Quarky
    אני לא מדבר על מחשב..אני מדבר על קונסולה..או 360 או PS3
    טוב שזה באמת הנושא שלך.. ,
    כבר פתחת נושא על PS3 VS. 360, אתה לא חייב לגרור אותו לכל דיון אחר.

6000 שקל למחשב לפי דעתי לא ירימו אותך הרבה מעבר לרמה של הקונסולות העכשיות,
    מצד שני המשחקים יותר יקרים לקונסולות.. זה לא עסק שחור לבן, אין כן ולא, זה ממש תלוי בהעדפות שלך.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי tehFluffz
    למשחק היחיד שיש אלטרנטיבה טובה יותר על ה-360 מהמשחקים שהוא רשם הוא כנראה רק RESISTANCE, וגם RESISTANCE משחק מעולה.
    פורטים למחשב לא טובים?, זה אולי נכון לגבי שאר הקונסולות אבל כל הפורטים מקונסולות האקסבוקס למחשב הם מאוד איכותיות.
    GTA ממה שאני זוכר התחיל על המחשב ד"א.

טוב שזה באמת הנושא שלך.. ,
    כבר פתחת נושא על PS3 VS. 360, אתה לא חייב לגרור אותו לכל דיון אחר.

6000 שקל למחשב לפי דעתי לא ירימו אותך הרבה מעבר לרמה של הקונסולות העכשיות,
    מצד שני המשחקים יותר יקרים לקונסולות.. זה לא עסק שחור לבן, אין כן ולא, זה ממש תלוי בהעדפות שלך.
    אתה מדבר על משחקי X360 וPC.
    דיברתי על פורטים שזורקים למחשב אחרי כמה שנים מהקונסולת בשביל להרוויח עוד קצת כסף.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    זה די נכון, באמת די התאכזבתי מגל המשחקים ש-Ubisoft בשביל Capcom, הם עשו עבודה
    רעה, הם אכזבו, אבל עדיין שאני חושב על זה זו הייתה ההמרה בין היחידות שהיו, ואני אקווה שבעתיד יעשו המרות יותר רציניות.
    ששחקתי במשחקים כאלה הרגשתי כאילו לא שינו כלום, נתקלתי אפילו שקראו למקשים בשמות משולש, עיגול... פשוט המרה גרועה ומאכזת...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי tehFluffz
    בוא נראה...
    הוא רשם רזיסטנס וקילזון 2 - אלו שני משחקי FPS. בתחום הFPS הX360 שולטת עם Gears, Bioshock וכמובן Halo 3. רזיסטנס היה טוב אבל לא התקרב לאף אחד מהם. קילזון 2 בנתיים עוד לא הוכיח את עצמו, ובהתחשב בקילזון 1 הוא יצטרך לעבוד קשה.
    הוא רשם HS - משחק ממוצע ביותר. אם נינג'ה גיידן 2 יהיה כמו נינג'ה גיידן 1, אז אין ספק מה המשחק הטוב יותר. אפילו היום יש אנשים עם PS3 שאומרים שנינג'ה גיידן 1 (סיגמה) עדיף על HS.
    הוא רשם Eye of judgement - אין ספק שמדובר במשחק קונספט שאין לו תחרות בשום מקום היום כי עוד לא ראינו דבר כזה. פה אני מסכים בהחלט.
    הוא רשם motorstorm - יש הרבה יותר משחקי מרוצים על הXbox והם הרבה יותר טובים. אין משחק שהוא בדיוק כמו מוטורסטורם מההיבט של ה"שטח", אבל יש את dirt, את burnout, את PGR ואת forza. כולם עדיפים על מוטורסטורם לפי הביקורות.
    הוא רשם MGS 4 - בהנחה שהוא באמת לא יגיע לXBOX (כי יש שמועות סותרות אבל אין שום דבר קונקרטי) סביר להניח שאין שום משחק שיהיה "ממש MGS". אבל יש את סדרת ספלינטר סל והכותר הבא של ספליטר סל הוא מאד מבטיח ומרשים. הוא לא בדיוק אותו דבר אבל כן מאותו ז'אנר של משחקי התגנבות - והוא לא מגיע לPS3 אז זה גם שיקול כי משחקי ספלינטר סל עד היום היו מוצלחים ביותר (למרות שזה כנראה שזה לא ישכנע את המעריצים של MGS).
    הוא הזכי משחקי JRPG - סדרת KH וסדרת FF. אז קודם כל לא ידוע מה יעלה בגורל הכותרים הבאים. Final Fantasy XI: Wings of the Goddess כזכור יצא לעתיד לX360, וSE שאחראית על הסדרות לא מחוייבת לאף חברה. לך תדע: יכול להיות בכלל שKH3 יצא לWII אקסלוסיבית. בנתיים, רק על הX360 כבר יש משחקים בסגנון כמו blue dragon וeternal sonata. נכון, לפי הביקורות הם משחקים סבירים ולא יותר, אבל אני לא יודע אם יש לPS3 יש כרגע בכלל משחקים בסגנון שמתחרים בם - וזה עוד לפני שהזכרנו משחקי RPG "מערביים" בלעדיים כמו mass effect - אבל אני לא יודע אם זה הסגנון שלו בכלל. יכול להיות שזה לא מעניין אותו.
    הוא רשם טקן 6 - אבל טקן זה כבר מזמן לא "זה". טקן 5 לא נחשב לשיא הפאר ויש הרבה משחקים שעקפו אותו בסיבוב:
    סול קליבור 4 (גם הוא מנאמקו) שיוצא לשתי הקונסולות הוכיח את עצמו עם כותרים קודמים, וירטוא פייטר 5 שיצא כבר לPS3 גם ממשיך סדרה מעולה וצריך לצאת לX360 בגירסה שלפי מה שאומרים תהייה עדיפה ועם אונליין (אבל לך תדע). ויש כמובן את סדרת DOA שבכלל בלעדית לXBOX שבנתיים הוכיחה את עצמה יותר מטקן (האולניין שם כבר קיים שנים בסדרה)
    בקיצור, ל7 משחקים שהוא רשם יש אלטרנטיבה בXBOX - למעט EOJ. לרוב המשחקים האלטרנטיבה היא ככל הנראה יותר טובה (לפחות לפי ביקורות) אבל מאחר וחלק גדול מהמשחקים שהוא ציין עדיין לא יצאו אז קשה להעריך בדיוק ואפשר להסתמך רק על כותרים קודמים בסדרה. בגלל זה כשכתבתי את הדגשתי שלרוב המשחקים יש אלטרנטיבה יותר טובה. לא לכולם.

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    בוא נראה...
    הוא רשם רזיסטנס וקילזון 2 - אלו שני משחקי FPS. בתחום הFPS הX360 שולטת עם Gears, Bioshock וכמובן Halo 3. רזיסטנס היה טוב אבל לא התקרב לאף אחד מהם. קילזון 2 בנתיים עוד לא הוכיח את עצמו, ובהתחשב בקילזון 1 הוא יצטרך לעבוד קשה.
    הוא רשם HS - משחק ממוצע ביותר. אם נינג'ה גיידן 2 יהיה כמו נינג'ה גיידן 1, אז אין ספק מה המשחק הטוב יותר. אפילו היום יש אנשים עם PS3 שאומרים שנינג'ה גיידן 1 (סיגמה) עדיף על HS.
    הוא רשם Eye of judgement - אין ספק שמדובר במשחק קונספט שאין לו תחרות בשום מקום היום כי עוד לא ראינו דבר כזה. פה אני מסכים בהחלט.
    הוא רשם motorstorm - יש הרבה יותר משחקי מרוצים על הXbox והם הרבה יותר טובים. אין משחק שהוא בדיוק כמו מוטורסטורם מההיבט של ה"שטח", אבל יש את dirt, את burnout, את PGR ואת forza. כולם עדיפים על מוטורסטורם לפי הביקורות.
    הוא רשם MGS 4 - בהנחה שהוא באמת לא יגיע לXBOX (כי יש שמועות סותרות אבל אין שום דבר קונקרטי) סביר להניח שאין שום משחק שיהיה "ממש MGS". אבל יש את סדרת ספלינטר סל והכותר הבא של ספליטר סל הוא מאד מבטיח ומרשים. הוא לא בדיוק אותו דבר אבל כן מאותו ז'אנר של משחקי התגנבות - והוא לא מגיע לPS3 אז זה גם שיקול כי משחקי ספלינטר סל עד היום היו מוצלחים ביותר (למרות שזה כנראה שזה לא ישכנע את המעריצים של MGS).
    הוא הזכי משחקי JRPG - סדרת KH וסדרת FF. אז קודם כל לא ידוע מה יעלה בגורל הכותרים הבאים. Final Fantasy XI: Wings of the Goddess כזכור יצא לעתיד לX360, וSE שאחראית על הסדרות לא מחוייבת לאף חברה. לך תדע: יכול להיות בכלל שKH3 יצא לWII אקסלוסיבית. בנתיים, רק על הX360 כבר יש משחקים בסגנון כמו blue dragon וeternal sonata. נכון, לפי הביקורות הם משחקים סבירים ולא יותר, אבל אני לא יודע אם יש לPS3 יש כרגע בכלל משחקים בסגנון שמתחרים בם - וזה עוד לפני שהזכרנו משחקי RPG "מערביים" בלעדיים כמו mass effect - אבל אני לא יודע אם זה הסגנון שלו בכלל. יכול להיות שזה לא מעניין אותו.
    הוא רשם טקן 6 - אבל טקן זה כבר מזמן לא "זה". טקן 5 לא נחשב לשיא הפאר ויש הרבה משחקים שעקפו אותו בסיבוב:
    סול קליבור 4 (גם הוא מנאמקו) שיוצא לשתי הקונסולות הוכיח את עצמו עם כותרים קודמים, וירטוא פייטר 5 שיצא כבר לPS3 גם ממשיך סדרה מעולה וצריך לצאת לX360 בגירסה שלפי מה שאומרים תהייה עדיפה ועם אונליין (אבל לך תדע). ויש כמובן את סדרת DOA שבכלל בלעדית לXBOX שבנתיים הוכיחה את עצמה יותר מטקן (האולניין שם כבר קיים שנים בסדרה)
    בקיצור, ל7 משחקים שהוא רשם יש אלטרנטיבה בXBOX - למעט EOJ. לרוב המשחקים האלטרנטיבה היא ככל הנראה יותר טובה (לפחות לפי ביקורות) אבל מאחר וחלק גדול מהמשחקים שהוא ציין עדיין לא יצאו אז קשה להעריך בדיוק ואפשר להסתמך רק על כותרים קודמים בסדרה. בגלל זה כשכתבתי את הדגשתי שלרוב המשחקים יש אלטרנטיבה יותר טובה. לא לכולם.
    שים לב שחצי מהמשחקים שדיברת עליהם לא יצאו אפילו וחלק אפילו מולטי, וכרגע אין משחק מירוצים טוב על ה-360 ואל תגיד שכן.
    וסדרת Splinter Cell נחשבת לסדרה בסדר, אבל עדיין לא יצא משחק בסדרה שבאמת היה מעולה, שלא כמו MGS שמצופה להיות משחק מדהים עם מולטיפלייר מעולה, ולא, הוא לא ייצא על ה-360.
    אבל לרוב המשחקים האקסלוסיביים שרשמת יש כנראה אלטרנטיבות יותר מוצלחות ובלעדיות כבר היום על הX360.
    שים לב שרשמת "אלטרנטיבות יותר מוצלחות ובלעדיות כבר היום".
    אני חושב שאתה כנראה לא יכול להשוות, אבל לי יש את שני הקונסולות אז קח את זה ממני.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אתה פשוט מנטרל את האפשריות סתם, מה שנתתי הם דוגמאות, וחוץ מזה שהמשחקים
    הללו טובים +
    חוץ מזה שאני יכול להביא לך עוד דוגמאות, ולמרות זאת ל-Xbox אין רשימה מפוארת כזאת של בלעדיים, ולדעתי זה דבר שקצת מוריד מערכה.

הרשמה