תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    היי חברה.

כשאתם מגדירים את המשחק, אתם מגדירים מפות של 32 (לרוב).
    הבעיה היא שאז יש רק 200 "תיקים". כשיש רק 200 תיקים והשרת עמוס, אי אפשר להגיע למספיק KILLS כדי לקבל BADGES. כל כיפור רציתי לעשות 20 KILLS כדי לקבל כמה SILVER BADGES אבל תמיד הגעתי ל 17-19 KILLS במקום ל 20 כי ניגמרו התיקים. ולא הצלחתי לקבל כלום.

אני מבקש, אם אפשר, שלא משנה איזה מפה אתם בוחרים, (בלי קשר אם זה INF או רכבים), שתשימו לפחות 300 תיקים, כדי שנוכל לקבל קצת BADGES.

תודה.

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי ronh
    אני מבקש, אם אפשר, שלא משנה איזה מפה אתם בוחרים, (בלי קשר אם זה INF או רכבים), שתשימו לפחות 300 תיקים, כדי שנוכל לקבל קצת BADGES.

תודה.
    אי אפשר. מס' הטיקטים נקבע ע"י גודל המפה. מפה של 16 שחקנים = 100 טיקטים. מפה של 32 = 200 בערך וכו'.
    אין לנו יכולת לשנות את זה. אם מישהו מכיר דרך איך אפשר, תפאדל.
    רוב המפות בשרת רצות על 32 שחקנים. במוד INF שינינו רק את עומן וג'אלאלאבד. המפות האלה הן סיוט ב 32 INF, צריך לרוץ שעות.
    וחוץ מזה,
    Badges? we don't need no stinking badges

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    נכתב במקור על ידי ronh
    היי חברה.

כשאתם מגדירים את המשחק, אתם מגדירים מפות של 32 (לרוב).
    הבעיה היא שאז יש רק 200 "תיקים". כשיש רק 200 תיקים והשרת עמוס, אי אפשר להגיע למספיק KILLS כדי לקבל BADGES. כל כיפור רציתי לעשות 20 KILLS כדי לקבל כמה SILVER BADGES אבל תמיד הגעתי ל 17-19 KILLS במקום ל 20 כי ניגמרו התיקים. ולא הצלחתי לקבל כלום.

תודה.
    אתה לא חייב לשחק בישראלי להביא באג'ים, יש סרברים אירופאים
    וד.א.
    אם אתה כל כך מתלהב מהסטאטס.. קח בחשבון שאתה הורס לעצמך את הדבר הכי חשוב בסטאטס שאתה רץ עם אקדח כדי להשיג באג' פיסטול, KDR הולך לזבל

עוד נקודה חשובה.. הבאג'ים לא נועדו שתרדוף אחריהם.. הם יבואו לבד תוך כדי משחק, ועם הנסיון יבואו הבאג'ים

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    טבריה
    תחלס אחי, הבאדג'ים וכל המדליות הם בישביל להראות לעצמך כמה אתה שחקן ותיק ובעל נשיון,
    כאילו סבבה תפתח אותם בכוח אבל מה זה יתן לך?
    הכי נעים לשחק מלא זמן ואז פתאום לראות שאתה מקבל משהו ואז אתה מבין שאתה טוב יחסית
    חוץ מזה שכל הדברים האלו שטויות ולדעתי לא ממש צריך אותם
    תהנה מהמשחק וממשחק בקבוצה אם זה עושה לך את זה
    זה הכי חשוב לדעתי
    הבטחתם יונה - קיבלנו בולבול

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי orend
    אי אפשר. מס' הטיקטים נקבע ע"י גודל המפה. מפה של 16 שחקנים = 100 טיקטים. מפה של 32 = 200 בערך וכו'.
    רוב המפות בשרת רצות על 32 שחקנים. במוד INF שינינו רק את עומן וג'אלאלאבד. המפות האלה הן סיוט ב 32 INF, צריך לרוץ שעות.
    וחוץ מזה,
    אסור לשנות טיקטים בשרתי ראנק.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי orend
    וחוץ מזה,
    אפשר לשנות טיקטים אבל השרת יחזיר אותם כמו שהם היו בגלל שהוא רץ במוד ranked,
    כדי לעקוף את זה אפשר לשנות את הקבצים של הpython אבל זה לא חוקי לעשות את זה
    אם אתה רוצה בכל זאת לעשות את זה זה יכול לסכן אישורי ראנק בעתיד

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    הבנתי. אחלה.
    אז הנה כמה תשובות לכולם:

1. אם זה כך, אשמח אם לפחות קארקאנד ושארקי יהיו מפות של 64 שחקנים. אלה אחלה מפות בשביל זה. נכון האחרות ממש מבאס ל 64, במיוחד ל INF, אבל קארקאנד ושרקי פשוט מצויינים בשביל זה...

2. אבי, נכון KDR יורד בשביל באדג' של אקדח, כי לוקח זמן אבל אחרי שאתה לומד להשתמש בו טוב, אני יכול לעשות בו KDR יותר טוב מהרבה שמשתמשים ברובה. בהתחלה מתתי איזה 10 פעמים בשביל KILL 1, היום היחס שלי באקדח הוא 1:1. כנל לגבי שאר הקיטים. בהתחלה היתי משחק רק מדיק, כי בו הייתי הכי טוב כששיחקתי באירופה, עם הרובה עם הטלסקופ שלו אני יותר טוב מסנייפר במיוחד בפינגים גבוהים. היום אני יכול לשחק עם כולם מצויין. וזה כי בגלל הבאדג'ים היית חייב ללמוד לשחק עם כולם...

אז נכון, ה KDR שלי לא משהו היום, אבל בוא נדבר עוד כמה שבועות. כי היום יחס ה KDR שלי הממוצע הוא 1:2 לטובתי..... צפה בי כל כמה ימים ותראה אותו עולה.

חוץ מזה כיף לקבל אותם....

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    חברה! היום נלחמתי בשרט שלנו, אני לוחם ממוצא- תמיד בעמצה, ראיתי שאין מפקש, התחלתי עם comander- קיבלתי קיק- No figthing comander- בסדר, אך בהמשך כל! כלמפקדים נלחמו ולא קיבלו קיק- תחליתו חברה מבאס קצט!
    דרך אגף אתם חייבים לי 33 נקודות, בשעה 17:30 הייתי בKarkand כל הזמן עם אמריקאים ושנייה לפני סוף הבירו אותי לMEC ממש שנייה לפני סוף! חבל על הנקודות!

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי greezlee
    חברה! היום נלחמתי בשרט שלנו, אני לוחם ממוצא- תמיד בעמצה, ראיתי שאין מפקש, התחלתי עם comander- קיבלתי קיק- No figthing comander- בסדר, אך בהמשך כל! כלמפקדים נלחמו ולא קיבלו קיק- תחליתו חברה מבאס קצט!
    דרך אגף אתם חייבים לי 33 נקודות, בשעה 17:30 הייתי בKarkand כל הזמן עם אמריקאים ושנייה לפני סוף הבירו אותי לMEC ממש שנייה לפני סוף! חבל על הנקודות!
    אני נתתי לך קיק.
    אתה הסתערת שם בשארקי ממש בראש הכח.
    אגב חבל כי לפני זה עשית עליך סטאטס לא רעים
    לגבי השאר, זה הגדרות אוטומטיות של השרת. cest la vie

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי Derlogh
    תחלס אחי, הבאדג'ים וכל המדליות הם בישביל להראות לעצמך כמה אתה שחקן ותיק ובעל נשיון,
    כאילו סבבה תפתח אותם בכוח אבל מה זה יתן לך?
    הכי נעים לשחק מלא זמן ואז פתאום לראות שאתה מקבל משהו ואז אתה מבין שאתה טוב יחסית
    חוץ מזה שכל הדברים האלו שטויות ולדעתי לא ממש צריך אותם
    תהנה מהמשחק וממשחק בקבוצה אם זה עושה לך את זה
    זה הכי חשוב לדעתי
    מסכים עם כל מלה

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    לא יתכן שקומנדר יקבל קיק על זה שהוא נלחם..

הרי אם אין קומנדר בכלל (מה שהרבה קורה), עדיף אחד שנלחם.. מאשר בלי קומנדר בכלל

אני הייתי היום פעמיים קומנדר ונלחמתי.. רק משום שלא היה אחד פעיל כמה סיבובים

אמנם לא היו תלונות.. אבל היה מבאס לקבל על זה באן (מה שכבר קיבלתי בעבר)

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    הייתי שמח לשחק בקבוצות. הבעיה פה שכל אחד נילחם בעצמו לבד.
    ממש במקרים בודדים בשרת הזה היה מלחמה בצוות כמו שצריך עם חיפוי וכו.
    רוב הזמן אפילו כשאני צריך סאפורט או מדיק, אפילו קיט לא זורקים לי, למרות שאני רודף אחריהם ומבקש 100000 פעמים קיט.

זה אפילו הביא אותי למצבים שאני בלי כדורים אפילו עם מחסנית אחרונה באקדח, ואני לא החלפתי קיט כי רציתי לקבל KILLS עם אותו שחקן, מה שהביא אותי במקרים מסויימים לבצע TK על אותו אחד ששעה אני מבקש קיט והוא לא נותן לי, תקעתי לו כדור בראש ולקחתי קיט בעצמי ---> כן עד לזה הוא הביא אותי בכיפור. אולי אחרי זה הוא ילמד לתת קיטים כשמבקשים 100 פעמים.

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי dE.pwnA
    לא יתכן שקומנדר יקבל קיק על זה שהוא נלחם..

הרי אם אין קומנדר בכלל (מה שהרבה קורה), עדיף אחד שנלחם.. מאשר בלי קומנדר בכלל

אני הייתי היום פעמיים קומנדר ונלחמתי.. רק משום שלא היה אחד פעיל כמה סיבובים

אמנם לא היו תלונות.. אבל היה מבאס לקבל על זה באן (מה שכבר קיבלתי בעבר)
    קומנדר שנלחם לא בהכרח מקבל באן.
    הוא יקבל אם הוא קודם נלחם וא"כ קומנדר כדי להרוויח נקודות או לעזור לעצמו.
    הבחור נלחם כל הזמן. בגלל הספק הוא קיבל קיק.
    הנושא לא שחור לבן ב INF בגלל זה היינו סלחניים.

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי ronh
    הייתי שמח לשחק בקבוצות. הבעיה פה שכל אחד נילחם בעצמו לבד.
    ממש במקרים בודדים בשרת הזה היה מלחמה בצוות כמו שצריך עם חיפוי וכו.
    רוב הזמן אפילו כשאני צריך סאפורט או מדיק, אפילו קיט לא זורקים לי, למרות שאני רודף אחריהם ומבקש 100000 פעמים קיט.

זה אפילו הביא אותי למצבים שאני בלי כדורים אפילו עם מחסנית אחרונה באקדח, ואני לא החלפתי קיט כי רציתי לקבל KILLS עם אותו שחקן, מה שהביא אותי במקרים מסויימים לבצע TK על אותו אחד ששעה אני מבקש קיט והוא לא נותן לי, תקעתי לו כדור בראש ולקחתי קיט בעצמי ---> כן עד לזה הוא הביא אותי בכיפור. אולי אחרי זה הוא ילמד לתת קיטים כשמבקשים 100 פעמים.
    יש מלא חרות כאלה, אני תמיד בשלב מסויים אני מתעצבן, הורד אותם, לוקח תחמושת וחוזר לרגיל
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    איך זורקים קיט?

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי Dark Respect
    איך זורקים קיט?
    נדמה לי G

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    עם G אני מחליף קיט כשמישהו מת והשאיר אותו על הקרקע,
    איך מחליפים כשמישהו חי כמו שהוא ביקש שיתנו לו

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי Dark Respect
    איך זורקים קיט?
    ב G מחליפים לקיט של מישהו שמת. בנוסף למדיק יש קיט של SUPLAY אתה מחליף את זה כמו שאתה מחליף נשק וזורק עם העכבר בכפתור השמאלי. כנ"ל לגבי מדיק קיט (מעלה חזרה חיים)

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    אהההההה קיט כזה....................

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    תל השומר
    נכתב במקור על ידי orend
    אני נתתי לך קיק.
    אתה הסתערת שם בשארקי ממש בראש הכח.
    אגב חבל כי לפני זה עשית עליך סטאטס לא רעים
    לגבי השאר, זה הגדרות אוטומטיות של השרת. cest la vie
    לא כל-כך אבנתי- עם אני מהתחלה comander- אני יכול להלחם? בד'כ אני לוקח פיקוד כעשר רוא שאין קומנדר (לא קשור לסטטוס גם לא ידע איך זה משפיע).

מסקים עם חברה שמתלוננים על חסר משחק חברתי,אני תמיד מבצע פקודות של squadlaeder .

אוד שעילה איך בוחרים מי עובר לקבוצה שנייה בעמצה משחק? היום באותו ראונד 3 פעמים הכלפתי קבוצה ולא סתם- מקבוצה המנצחת למפסידה והייתי לא רע (קיבלתי מקום 3 ומדליה בסוף) קצת מבאס- קבר מתקונן לזחות-בום- אברתי קבוצה.

הרשמה