תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 92
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    היא מעריכה שהמשחק ימכור 4 מיליון עותקים.

מה דעתכם? אופטימית מדי?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נראה לי דווקא הם צודקים.
    משחק אולימפיאדה שמשלב שתי דמויות ענקיות מעולם הגיימינג.

הטימטום במשחק הזה הוא שמאריו הוא נגד סוניק בתחרות ריצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מאמין שהם מתכוונים לגרסאות ה-DS וה-Wii ביחד, כי אז אני רואה את זה קורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש סיכוי לא רע שזה נכון, משחק קזואלי + המוני משתמשים + אירוע עולמי שמעניין את כולם + מאריו (!!!) יש סיכוי טוב ש = 4 מליון מכירות...

שתף ב-Google+

אם זה יעלה 15 דולר. אז אוליי.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי רונן
    היא מעריכה שהמשחק ימכור 4 מיליון עותקים.

מה דעתכם? אופטימית מדי?

רונן.
    נשמע הגיוני לגמרי. אם משלבים את גרסאות ה-Wii וה-DS אז זה אפילו בלתי נמנע, למרות שיש מצב סביר שגירסת ה-Wii בלבד תגיע לסכום הזה - תלוי כמה מוצלחת היא תהיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    ראיתי הדגמה של המשחק ובגדול הוא די מעפן. rayman raving rabbids נותן בערך אותו דבר והוא גם מצחיק. אין על RRR!!!!

זה ימכור 4 מיליון עותקים אולי בגלל שיש שם את מריו ואת סוניק. אולי הדבר היחיד שחצי מעניין שם זה קפיצה משולשת אבל בשביל משחקון אחד חצי מעפן אני לא אקנה את זה.

לא צריך משחק טוב בשביל למכור מליון עותקים רק צריך גימיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זה בדיוק העניין, יש שם את מריו ואת סוניק, ו-20 תחרויות ספורט המנצלות את השלט. וסגה הבטיחה עומק, היא לא מסתמכת אך ורק על הדמויות ועל הגימיק, אם נסמוך עליה. בתור משחק מסיבה, זה יהיה האחלה שבאחלה, כמובן אם יהיה טוב. בינתיים, לא ראיתי משהו בעייתי במשחק.

הדבר שהכי אהבתי, בינתיים, הוא שניתן לרשום את התוצאות האישיות בלוח דירוג עולמי. מוסיף הרבה ערך ריפליי. אני חושב שהמשחק ימכור המון, אבל 4 מיליון? אם זה יתממש, זה יהיה הישג גדול בשביל סגה, מתי לאחרונה פיתחה משחק שמכר כל כך הרבה?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי רונן
    זה בדיוק העניין, יש שם את מריו ואת סוניק, ו-20 תחרויות ספורט המנצלות את השלט. וסגה הבטיחה עומק, היא לא מסתמכת אך ורק על הדמויות ועל הגימיק, אם נסמוך עליה. בתור משחק מסיבה, זה יהיה האחלה שבאחלה, כמובן אם יהיה טוב. בינתיים, לא ראיתי משהו בעייתי במשחק.

הדבר שהכי אהבתי, בינתיים, הוא שניתן לרשום את התוצאות האישיות בלוח דירוג עולמי. מוסיף הרבה ערך ריפליי. אני חושב שהמשחק ימכור המון, אבל 4 מיליון? אם זה יתממש, זה יהיה הישג גדול בשביל סגה, מתי לאחרונה פיתחה משחק שמכר כל כך הרבה?

רונן.
    מזמן. אבל לא אחראים על זה בעיקר נינטנדו? כמדומני לא אחר ממיאמוטו הוא המפיק של המשחק, ככה שתמיד חשבתי שצוות הפיתוח המרכזי נמצא שם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.09.2007
    עיר
    גבעתיים
    לדעתי המספר שהם הציבו הוא קצת מוגזם אבל אם זה ימכור כל כך הרבה זה יהיה בגלל הגימיק כי לא נראה שכמה משחקי ספורט כמו ריצה וכו' זה מה שיעשה לאנשים את השנה...
    Obey your master, Master Of Puppets!!!1

שיר טוב תשמעו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    מזמן. אבל לא אחראים על זה בעיקר נינטנדו? כמדומני לא אחר ממיאמוטו הוא המפיק של המשחק, ככה שתמיד חשבתי שצוות הפיתוח המרכזי נמצא שם.
    אני התרשמתי מעט אחרת. סגה היא המפתחת, ואני מניח שנינטנדו רק מפקחת שלא יהיה כאן ביזיון.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אירוע עולמי שמעניין את כולם
    הפופולריות של האולימפיאדה צונחת באופן דרסטי משנה לשנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    יתכן מאד שסגה לא טועה כל כך. הרי מלבד הזכיון של האולימפידה יש את שני הדמויות הכי פופלריות במשחקי קונסולה מעולם. שתי דמויות שתמיד התחרו מי ימכור יותר בנפרד עכשיו נמצאים ביחד. אותי זה הפתיע מאד וכן גם די ריגש אותי באיזה שהוא מקום. ואכן השאלה שנשאלת היא כמה יעלה התענוג. אם מעל 29.90$ אז יתכן שזה לא ימכר טוב, לפחות לא באמריקה. אני בטוח שביפן יחטפו את זה כמו לחמניה חמה. אבל רק זמן יגיד. מה שבטוח אני ארצה לנסות אותו לפני שאחליט לרכוש אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי shgadlic
    יתכן מאד שסגה לא טועה כל כך. הרי מלבד הזכיון של האולימפידה יש את שני הדמויות הכי פופלריות במשחקי קונסולה מעולם. שתי דמויות שתמיד התחרו מי ימכור יותר בנפרד עכשיו נמצאים ביחד. אותי זה הפתיע מאד וכן גם די ריגש אותי באיזה שהוא מקום. ואכן השאלה שנשאלת היא כמה יעלה התענוג. אם מעל 29.90$ אז יתכן שזה לא ימכר טוב, לפחות לא באמריקה. אני בטוח שביפן יחטפו את זה כמו לחמניה חמה. אבל רק זמן יגיד. מה שבטוח אני ארצה לנסות אותו לפני שאחליט לרכוש אותו.
    כשקפקום ואסאנקיי הכינו משחק משותף זה היה הייפ כי עכשיו יכולת להלחם עם דמות ממשחק מסוים עם הסגנון משחק שלה, נגד דמות ממשחק אחר כאשר לה יש את הסגנון מהמשחק שלה, או אפילו לקחת דמות ממשחק מסוים ולשחק איתה במשחקיות של משחק אחר לגמרי. השיתוף פעולה ביניהם היה בעיקר ולא בתפל. הם היו יריבות במשחקי מכות ועכשיו הם הכינו משחק מכות משותף.
    מריו וסוניק אולי באותו משחק אבל המשחק עצמו לא קשור למהות שלהם הוא סתם לוקח את השם והפרצוף שלהם. זה לא כאילו תשים את שניהם במשחק פלטפורמה משותף שישלב בין המשחקיות של מריו וסוניק, כמו מה שקרה בקפקום נגד אסאנקיי.
    משחק אולימפיאדה בכיכובם של מריו וסוניק זו הדוגמא המושלמת למיסחור נטו, שימוש במותג באופן שטחי בלבד מבלי שתוכן המשחק עצמו יפיק מזה משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Novril
    מריו וסוניק אולי באותו משחק אבל המשחק עצמו לא קשור למהות שלהם הוא סתם לוקח את השם והפרצוף שלהם. זה לא כאילו תשים את שניהם במשחק פלטפורמה משותף שישלב בין המשחקיות של מריו וסוניק, כמו מה שקרה בקפקום נגד אסאנקיי.
    או לפחות בSSB כדי שגם שם הם יוכלו לקרוע אחד את השני במכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    Novril, הייתי מציע לחכות קצת לפני שאתה בטוח בזה. אין ספק שהחיבור בין מריו לסוניק הוא כדי למכור כמה שיותר, אבל זה לא סותר שהמשחק עצמו יהיה מצוין בסופו של דבר. או שאולי לא יהיה כזה. נחכה ונראה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    באופן אישי אני מאמין ש4 מיליון זה מספר מוגזם מאוד, גם אם מחשבים את שתי הגירסאות ביחד. בסופו של דבר מדובר על משחק אולימפיאדה. מניסיון קודם עם משחקי אולימפיאדה, זה אוסף של מיני משחקים חסרי השראה שלא מסוגלים להעביר אפילו מחצית מהמאמץ או הרגש שיש במשחקים האמיתיים.
    עכשיו אפשר להוסיף את סגה למשוואה ולזכור שאיכות היא המילה הכי גסה במשרדים שלהם ולזכור שהם ללא שמץ של ספק יתבססו על העובדה שיש מריו בכותרת ולא ינסו לעשות הרבה מעבר לזה במשחק.

אני מצפה שיהיה משחק של תנועות מגונות עם השלט שיגרמו לדמות זו או אחרת לרוץ יותר מהר או לקפוץ יותר גבוה ולא שום דבר מעבר לזה. הוא ימכור הרבה יותר ממה שהוא היה מוכר ללא מריו וסוניק, אבל אני מתקשה להאמין שהוא ימכור 4 מיליון יחידות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אבל אל תשכח שזה מריו וסוניק בעטיפה אחת, ושנינטנדו משגיחה מקרוב על הפרויקט. סגה הבטיחה משחק שהוא הרבה יותר מאשר מריו וסוניק, אז נחכה ונראה. לפי הטריילר האחרון, הוא בהחלט נראה מושקע.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי רונן
    אבל אל תשכח שזה מריו וסוניק בעטיפה אחת, ושנינטנדו משגיחה מקרוב על הפרויקט. סגה הבטיחה משחק שהוא הרבה יותר מאשר מריו וסוניק, אז נחכה ונראה. לפי הטריילר האחרון, הוא בהחלט נראה מושקע.

רונן.
    לא נראה לי מושקע במיוחד... נראה לי כמו משחק של משחקונים מבוססי אולימפיאדה בצורה רופפת עם שמות פופולאריים ולא הרבה יותר מזה. אם יצא שאני טועה ויהיה מדובר במשחק טוב, אז לגמרי אחלה. פשוט לא נראה לי שסגה+משחק אולימפיאדה+משחקונים יכול להביא למשחק איכותי במיוחד, גם אם נינטנדו שמה עין על הפיתוח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי רונן

רונן.
    נכון, יש גם את האולימפיאדה.
    שתף ב-Google+

הרשמה