תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    התוכנית התחילה עם קורט אנגל מתנצל לקווין נאש שהודיע לו שלתקוף את סטינג היה טעות כי לסטינג יש 2 צדדים, במהלך הסגמנט מישהו נכנס לחדר ההלבשה ומסר לקרן אנגל מעטפה אותה היא הכניסה לכיס בלי לקרוא.

ג'ודאס ניצח את יאנג עם מהלך שהוא סוג של שילוב של RKO וDDT לאחר הקרב הוא תקף את שארק בוי שרץ לעזרת יאנג אבל כשריינו נכנס לזירה הוא נעץ בו מבט ואז יצא מהזירה.

היה ראיון עם כריסטיאן והקואליציה שלו קייג' אמר שהוא לא הוכנע או הוצמד ושבבאונד פור גלורי הוא ינצח את סמואה ג'ו.

בקרב של AJ וקילינגס היו מספר התערביות של טומקו ושל פאקמן (כשהקהל בצורה מאוד מוזרה מעודד את טומקו אחרי כל התערבות), קילינגס ניצח לאחר שפאקמן ריסס את AJ בפרצוץ עם ספריי צבע כשהשופט היה עסוק בלהחזיק את טומקו העצבני אחורה.

קרן אנגל הגיעה לזירה כדי להתנצל לסטינג שיצא ואמר שהוא לא יפול שוב בטריק הזה... הוא הודיע לקרן שהמעטפה שקיבלה בתחילת התוכנית היא צו הרחקה של חמישים מטר ממנו עד סוף באונד פור גלורי ואז הוא התחיל להתקרב אליה ואמר שהיא מפרה את צו ההרחקה והיא מצידה התחילה לסגת אחורה המשטרה הגיעה ושמה אזיקים על קרן אנגל ולקחו אותה מהאימפקט זון בניידת כשקורט העצבני מקלל את סטינג.

אחרי התערבות של AJ כריסטיאן ניצח את ריקישי, ריקישי בתגובה תקף את AJ וקייג' ועשה על שניהם סטינק פייס (מלא בצלוליטיס) טומקו הגיע (שוב הקהל מעודד אותו ואני לא יודע למה ומה הקשר לעודד אותו) ותקף את ריקישי סמואה ג'ו חש לעזרת ריקישי ושניהם ניקו את הזירה.
    התוכנית הסתיימה עם ג'ודאס חונק את סטינג עם חבל. ג'יימס מיטשל לא נכח בתוכנית אפילו בכניסה של ג'ודאס לזירה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    זה רק אני או שטומקו ואיי.ג'יי עושים פייס טרן?
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    לא יודע אם הם עושים פייס טרן אבל לדעתי AJ מעולה, וזה שעשו אותו פחדן משועבד של כריסטיאן ממש לא מוצא חן בעייני.

הקטע עם סטינג נשמע נחמד, סוף סוף יהיה קרב נקי. (אנגל = )

רון קילינס נגד AJ, חייב לראות את זה !

כריסטיאן לא הוכנע בTNA, סמואה ג'ו הוא מכונת ההכנעות, זה רק אני או שהם צרכיים לשים קרב הכנעות?

נחמד היה אם היה קרב של הקואליציה של קייג' נגד אומגאה, רחקשח וג'ו.
    באיזה קרב מיוחד. (יש לי אפילו רעיון לקרב חדש מיוחד בשביל זה, אם תרצו לדעת תגידו, אם אתם לא ממש רוצים זה ערוך טיפה אז חבל)

תודה על הסקירה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תוכנית לא רעה בכלל.
    אם למישהו יש שיביא את הקרב של גודאס, מעניין לראות אותו בזירה.

רקישי חזר וזו חדשה משמחת לאוהבי הדמות כמוני.
    אני ממש מרוצה מTNA ומחכה לפרק הבא.
    תודה על הסקירה.

שתף ב-Google+

הרשמה