תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 1 מ 1
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  23.10.2006
  הודעות
  13,116
  ברוכים הבאים לפורום נינטנדו WII.

  בשביל שיהיה לנו כיף ומסודר כאן, אנא כבדו את הנהלים הבאים:

  1. בפורום זה אין לדבר על שבבים וצרובים. הנהלת האתר רואה זאת בחומרה ונוקטת בכלים הכי נוקשים נגד המפרים זאת, כולל הרחקה מהפורום של המעורבים.

  2. אנא המנעו מעלבונות מיותרים לחברי הפורום, ובכלל מעלבונות בפסים אישיים לכל אדם באשר הוא.

  3. יש להימנע מפתיחת ת'רדים לנושאים קיימים. עם זאת, זהו אינו תנאי ברזל, ואם אינכם בטוחים האם קיים כבר ת'רד בנושא מסוים שמעניין אתכם, אז אתם רשאים לפתוח ת'רד חדש.
  להלן רשימה קצרה של ת'רדים כלליים שיכולים לעניין אתכם:

  הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בת'רד המיועד להן בלבד, ת'רד קנייה ומכירה.

  נתקעתם במשחק ויש לכם שאלה? כתבו אותה בת'רד עזרה במשחקים.

  אם אתם חדשים בפורום, אתם מוזמנים להגיב בת'רד 'מי אנחנו'.

  כדי לאתר כל ת'רד אחר, בחרו 'חיפוש מתקדם' בצד ימין של המסך, אחר כך בחרו בפורום נינטנדו כדי לצמצם את טווח החיפוש ואז כתבו את שם המשחק או הנושא המבוקש בווריאציות שונות (בעברית; באנגלית; בראשי תיבות; וכד'), עד שיימצא הת'רד המתאים.

  4. יש לנו ת'רד רשמי עבור הודעות שאינן קשורות "לנושאים של הפורום", הוא נקרא "דיון Off Topic רשמי!". מקומן של הודעות בסגנון של "הודעה 1000, מגיע לי מזל טוב!" הוא בת'רד ההוא, ולכן אין לפתוח נושאים חדשים עבורן.

  5. בפתיחת נושאים חדשים מומלץ להשתמש בכותרות ענייניות אשר יבהירו היטב מה הנושא, ולא להסתפק בכותרות סתמיות בסגנון "דחוף!!!".

  6. יש להימנע משימוש בחתימות גדולות מדי.

  7. אנחנו רוצים להפנות את תשומת לבכם ל'שימושון' שנמצא בצד שמאל בעמוד הראשי של הפורום. יש נטייה לא לשים לב אליו, אז רק רצינו להזכיר שהוא קיים. הודעה שלכם בו תקפיץ אותו לראש העמוד של הפורום, אז אין חשש שלא יבחינו בהודעתכם.

  8. בניגוד למה שקורה בפורומים אחרים, בפורום זה יש היתר להקפיץ ת'רדים ישנים. למשל, אם מישהו בדיוק קנה את 'מריו גלקסי' ורוצה להתלהב ולהביע את דעותיו לגביו, אז יותר ממוזמן להקפיץ את הת'רד שלו. אין שום בעייתיות ברענון של נושאים ישנים וטובים, לכן בדיוק גם יצרתי את 'אינדקס הפורום'.

  9. בהמשך להיתר המוזכר בסעיף קודם: אין איסור לבצע דאבלים (הודעות עוקבות של אותו משתתף).

  זה הכל, בינתיים. אם מישהו מכם מעוניין להוסיף בקשות משל עצמו שהוא חושב שיועילו לאיכות הפורום, אז מוזמן לשלוח זאת אליי ואני אבדוק אותה.

  תודה רבה לכולכם, ואתם מוזמנים להמשיך להשתתף וליהנות מהפורום שלנו.

  F.P - מנהל הקהילה, לשירותכם
  _______________________________________

  נערך לאחרונה על ידי Freak; 30.06.2010 בשעה 15:38.
  שתף ב-Google+

הרשמה