תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לצערנו הרב הבטא של COD4 תגמר ביום ראשון הבא.
    הצד החיובי של החדשות הוא שמעלים את ההגבלת רמות מדרה 16 לדרגה 25 החל מיום שישי הקרוב.
    אז נצלו כל רגע שנשאר לנו עם הבטא, ביחוד בסופ"ש שכולנו נשתדרג ל-25

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אח, אלו היו זמנים....
    זמנים שהשרתים העיפו אותך סתם... זמנים שמרוב לאג ראיתי את עצמי זורק רימון אחרי שכבר נכנסתי לחדר... זמנים בהן נובים הורידו אותי עם סכין בשדה פתוח כי לפי המחשב הם רצים ב200 קמ"ש... זמנים טובים...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אח, אלו היו זמנים....
    זמנים שהשרתים העיפו אותך סתם... זמנים שמרוב לאג ראיתי את עצמי זורק רימון אחרי שכבר נכנסתי לחדר... זמנים בהן נובים הורידו אותי עם סכין בשדה פתוח כי לפי המחשב הם רצים ב200 קמ"ש... זמנים טובים...
    אתה חייב לשחק איתנו יותר על שרתים ישראלים

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אתה חייב לשחק איתנו יותר על שרתים ישראלים
    בשבוע האחרון לא ראיתי כמעט אף אחד משחק...
    כנראה כי כולם גילו את נפלאות הקפיצה בזמן והם משחקים היילו...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בשבוע האחרון לא ראיתי כמעט אף אחד משחק...
    כנראה כי כולם גילו את נפלאות הקפיצה בזמן והם משחקים היילו...
    ואם כבר היילו, מקורות אמינים (או במילים אחרות זבלים עם צ'יפ שהורידו אותו) אמרו לי שהוא רק 6 שעות באורכו!
    בהחלט מדובר בבן אדם שפיץ בהיילו שטחן את היילו 2 במולטי (אז אני משער שגם בסינגל הוא מביא HEAD SHOT לכל היצורים תוך רבע שניה) אז אולי בשביל בן אדם רגיל הוא בערך 10.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ואם כבר היילו, מקורות אמינים (או במילים אחרות זבלים עם צ'יפ שהורידו אותו) אמרו לי שהוא רק 6 שעות באורכו!
    בהחלט מדובר בבן אדם שפיץ בהיילו שטחן את היילו 2 במולטי (אז אני משער שגם בסינגל הוא מביא HEAD SHOT לכל היצורים תוך רבע שניה) אז אולי בשביל בן אדם רגיל הוא בערך 10.
    בקיצור, אם אין שם מולטיפלייר פצצות, מליונים עולים המטה של מיקרוסופט ומראים להם מאיפה ה "belive" משתין...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בקיצור, אם אין שם מולטיפלייר פצצות, מליונים עולים המטה של מיקרוסופט ומראים להם מאיפה ה "belive" משתין...
    כן אה, ומאנשים שראו את הסוף ביו טיוב שמעתי שהסוף לא כזה מרגש.
    אבל אולי צריך ממש לשחק את כל המשחק בשביל להרגיש אותו כמו שצריך.

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כן אה, ומאנשים שראו את הסוף ביו טיוב שמעתי שהסוף לא כזה מרגש.
    אבל אולי צריך ממש לשחק את כל המשחק בשביל להרגיש אותו כמו שצריך.
    האמת שראיתי את הסוף ואני חושב שהוא סוף הולם בשביל המשחק.

יש לי חברים ששיחקו בבטא, תאמין לי לא תתאכזב.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    בקשר ל COD אני שואל פה כי לא היה שום בטא ולא דמו ל PS3 ואני בטוח שהגראפיקה וזה אותו הדבר
    אז איך הוא היה שווה משהו שווה קניה איך הגראפיקה איך הפיזיקה ................
    טוב זה היה טוב..... אני לא גומר.................
    קיצר זה מה שרציתי לשאול הרבה זמן.
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    1) למרות שאני לא קונה את המשחק כל כך בשביל הסינגל, אם מישהו יגלה חצי ספויילר על המשחק אני אאלץ להשחיל לו רימון באופן אישי. ואני לא מדבר על סטיקי, אלא על רימון רסס אמיתי שאני אדאג לאסוף מהימ"חים של צה"ל.
    2) 6 שעות נשמע לי קצת קצר. אם הוא בנאדם כזה שפיץ אז הוא מראש היה מתחיל משחק בlegendary וקשה לי להאמין שאפשר לסיים את המשחק כל כך מהר בלי למצוא איזשהו גליץ.
    3) זו הסיבה שאני מצפה כל כך להיילו 3:
    http://www.gametrailers.com/player/25274.html
    Forge? Action replay? אלו הדברים שבונים ערך מוסף ושעות של הנאה במולטיפלייר. אני מאמין שאלו התחומים שבהם היילו באמת יחדש - במיוחד בגלל שמדובר בקונסולות. ואני חייב לציין גם שהמולטי נראה הרבה יותר טוב מבבטא.

הרשמה