תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    התשובות לחידון הקודם היו:

1. נכון, יש כזה משחק.
    2. לא נכון, זאת היתה בדיחה בלבד. (ובכל זאת כתבתי בשבילה פעם המרת ק20, עבור הגרגויל)
    3. תוכניות טלוויזיה. היא מגניבה לאללה, אגב.

מחר לא אספיק להיות באזור, ולכן אני נותן את החידון כבר הערב. הפעם בסימן מגזינים ישראליים מההיסטוריה, וגם בונוס, בשביל הקטע:

1. מתי יצא הגרגויל הראשון?
    2. בפורומים של דימונס, איזו מילה בת שלוש אותיות באנגלית התווספה לשמם של כל חברי הצוות?
    3. מה היה רשום על הכריכה של מגזין וויז, מתחת לשם שלו?
    4. כמה גליונות יצאו לכל אחד מהמגזינים האלו? נקודה על כל תשובה נכונה.

------

להזכירכם:
    1. נא לסמן את מילות התשובה בכיתוב לבן, כדי שאי אפשר יהיה לקרוא אותן סתם כך. לדוגמא: בוטנים זה הכי טעים! ואז, כדי לקרוא את הטקסט, פשוט מסמנים אותו עם העכבר.
    2. אין בעיה לרמות ולקרוא את התשובות שכתבו לפניכם, כמובן - אבל מאחר ואין פרס, האיש היחיד שאותו אתם מרמים הוא עצמכם. כל הקטע הוא לחפש ולגלות לבד!
    3. איך עוקבים אחרי הניקוד? דרך החתימות שלכם! כל המשתתפים מוזמנים להוסיף שורה בחתימה בסגנון "ניקוד בחידון טריוויה משחקים:", ולידה לציין כמה נקודות יש לכם. אין שום חובה לעקוב אחרי הניקוד - גם זה, סתם בשביל הכיף.
    שתף ב-Google+

1 דצמבר 1999
    2 BAR ? (יחי מנצ'קין מתורגם!!!)
    3 מאגזין הגיימינג מספר אחד, הירחון למשחקים: מנשחקתי מחשב, משחקי תפקידים משחקי טלוויזה ועו"ד...
    4 גרגויל 23 / וויז אין לי מושג

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    יא, רק תשובה אחת... חידון קשה מדי? לא מכירים את ההיסטוריה של התחביב בארץ, פושטקים! דעו מאיפה באתם ולאן אתם הולכים!

ניתן לו עוד יום אחד, ומחר - הפתעה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    טוב, עשיתי את המינימום, כי ביקשת יפה. אני יכול לחפש בבית את הגליון האחרון של הגרגויל ולבדוק מה המספר שלו, אבל נקודה בחידון והפגנת הידע חובק העולם שלי לא שווה את זה.

1. דצמבר 1999
    4.
    דימונס - 43 גליונות, ועוד אחד מאולתר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי ננסק
    יא, רק תשובה אחת... חידון קשה מדי? לא מכירים את ההיסטוריה של התחביב בארץ, פושטקים! דעו מאיפה באתם ולאן אתם הולכים!

ניתן לו עוד יום אחד, ומחר - הפתעה.
    אמר הבן האדם שהוא חלק מההיסטוריה של התחביב בארץ . אם יהיה למישהו כוח לכתוב על זה קצת תזה יהיה נהדר.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

נו? אמרו הפתעה לא? אגב הכול מחיפוש באינטנט אין לי מושג על זה בכלל (חוץ מהגרגויל)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הרשמה