תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 50
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    שלום לכולם.
    גמר חתימה טובה.

יום שישי פורסם הסיכום לסבב הראשון, עכשיו הגיע תורו של הסבב השני .

טבלת המשחקים

המשחקים

משחק ראשון
    irrational vs NWA
    תאריך: 24.09.07
    יום: שני
    שעה: 20:00

משחק שני
    hypothesis vs Insanity
    תאריך: 25.09.07
    יום: שלישי

משחק שלישי
    Genetical vs SPACE
    תאריך: 01.10.07
    יום: שני
    שעה: 19:00

משחק רביעי
    Paranormals vs alias.css
    תאריך: 02.10.07
    יום: שלישי

מפה סבב שני -> De_Nuke

SourceTV
    213.8.154.117:27021

החוקים החדשים

1. בזמן המשחק אין לקלל.
    עונש: הפסד טכני לאותה קבוצה(לא מעניין אותי אם תגידו רק אמרתי לו הומו או רק דפוק, אין לקלל לא אותי לא את הקבוצה היריבה לא את הליגה, ולא לקלל שום דבר. - גם לא את האוויר[למתחכמים]).

2. חצי שעה - שעה לפני תחילת המשחק, הלידר או לחילופין אחד משחקני הקבוצה, צריך לפנות אליי בפרטים או בהודעה פרטית פה בפורום, על מנת לקבל פרטים לשרת(אייפי לשרת, סיסמא וסורס טי וי)
    עונש: שום עונש, אני לא מתכוון לרדוף אחרי אף אחד, אני ינסה להשיג אותכם בערוץ או בפרטי, וזהו
    אם לא תפנו אליי אתם ותבקשו, פשוט לא תקבלו פרטים, וזה יגרור לכך שלא תגיעו למשחק ותפסידו טכנית.

3. אין לחפור לי בזמן משחק, היה Defuse לא חוקי? או כל דבר אחר לא חוקי? אל תחפרו לי בזמן משחק, נברר את העניין לאחר המשחק, כיוון שאני לא רוצה לקחת בזמן המשחק החלטות פזיזות.
    עונש: פעם ראשונה אני יזהיר, במידה וזה ימשיך אני יתחיל להוריד לכם Rounds(כמות? ע"פ שיקוליי)
    ואם בכל זאת זה ימשיך, הפסד טכני.

4. חובה להיות מינימום 10 דקות בVentrilo של Vgames לפני המשחק, כשתיכנסו לVentrilo
    אני אחכה לכם שם, אדבר איתכם ותקבלו פרטים לחדרים.
    פרטים לVentrilo של Vgames:
    Ip 80.179.153.12

Port 9999

Room Tournament Votx.co.il

עונש: במידה ולא תגיעו לVentrilo תפסידו טכנית, אתם בטח שואלים למה כ"כ חשוב להגיע דווקא
    לVentrilo שאני רוצה ולא למה שנוח לכם - התשובה פשוטה, עד עכשיו כל הזמן היו לכם שאלות בזמן המשחק/שחקן יצא בטעות מהמשחק ואתם רוצים לדעת סיסמא, יהיה לי הכי פשוט לעבור לחדרכם ולעזור לכם.

4. שיניתם Roster? מותר לעדכן עד שני שחקנים מקסימום, כיוון שאם זה יותר זה כבר קלאן אחר(חוק זה נועד על מנת למנוע משחקן אחד שנותר מההתפרקות של הקלאן, להרים קלאן חדש עם שחקנים חדשים - לכן אני יוכל לתת אישור מיוחד לכאלו שבאמת מגיע להם ויש סיבה מיוחדת! לא לכל אחד אני נותן שתיהיו בעניינים).
    את השינוי יהיה ניתן לעשות מינימום 24 שעות לפני המשחק, במידה ותשנו באותו יום של המשחק או אחרי ה24 שעות, פשוט לא אקבל את השינוי.
    עוד דבר בקשר לחוק זה, אין להביא סאב שיהיה איתכם רק למשחק אחד! אותו שחקן שעידכנתם יצטרך לשחק איתכם לאורך כל הטורניר, ולהיחשב אצלכם כשחקן חדש לקלאן ולא כסאב(במידה ואני אראה שהוספתם שחקן אחד לRoster והוא שיחק רק במשחק אחד ולאחר מכן לא, הוציא אותכם מהטורניר[כיוון שאותו שחקן יחשב סאב לאותו משחק ואסור להביא סאבים]).
    (קראו סעיף 7)
    עונש: אתם תצאו מהטורניר.

5. אסור להביא סאבים.
    עונש: במידה ותגיעו עם סאב למשחק - אשר לא רשום בדיון שפתחתם/עידכנתם אתם תפסידו טכנית ותעופו מהטורניר.
    (במידה ועידכנתם את הרוסטר לפי סעיף 4).
    * אני בודק Steam's id's כל משחק! לא כדאי לנסות אותי.

6. יש לי את הזכות להוציא כל קלאן שבא לי מהטורניר, מנסיבות שהן.
    סיבה: יש לי את הנסיבות שלי(במידה וקלאן יעוף ללא ידיעה מראש, זכותו של הקלאן יהיה לשאול את הסיבה).

7. את הרוסטר יהיה ניתן לשנות אך ורק דרך הדיון שפתחתם! שיניתם שחקן? רוצים לעדכנו?
    חזרו לדיון אשר פתחתם(דיון ההרשמה) וערכו את התגובה הראשית, במידה ומי שפתח את הדיון כבר לא בקלאן, פשוט הוסיפו תגובה חדשה.
    (במידה ולא מצאתם את הדיון שפתחתם בעת ההרשמה, שלחו לי הודעה פרטית ותקבלו לינק, רק מי שיקבל אישור לפתוח דיון חדש יוכל לפתוח דיון חדש, אני יתן אישור רק מנסיבות שהן, לדוגמא: דיון ההרשמה ננעל).
    עונש: עד היום פנו אליי יותר מדי אנשים למירק והביאו לי את הרוסטר החדש, במידה ומישהו יפנה אליי
    בכל דרך שהיא חוץ מלעדכן בדיון עצמו, פשוט פעם ראשונה תקבלו אזהרה, לאחר מכן תעופו מהטורניר.
    (קראו סעיף 4)

8. יש לכם בעיה? פנו אליי במירק, או באיימיל YogevSagron@Gmail.com
    עונש: עד היום פנו אליי יותר מדי אנשים למירק ורצו לשנות רוסטר! את זה אסור(קראו סעיף 7).

9. אין לשחק עם פחות מחמש שחקנים.
    עונש: באותו יום של המשחק שחקן הודיע לכם שהוא לא יכול לשחק? אין לכם שחקן מחליף? בעיה שלכם, אתם לא תשחקו עם ארבע שחקנים או פחות.

10. יש לי את הזכות להוסיף/לשנות חוקים בכל עת, כדי מידי פעם לבוא ולבדוק את החוקים!
    סיבה: על מנת להתעדכן ולדעת את כל החוקים.

11. שחקן לא יכול לשחק בשני קלאנים.(בין אם קבוצתו עדיין בטורניר, ובין אם לא)
    סיבה: שחקן שיתפס משחק בשני קלאנים, פשוט יעוף מהטורניר ולא יוכל לשחק יותר בטורנירים שינוהלו ע"י(תאמינו לי שיהיו די הרבה)
    שחקן יכול להשתתף אך ורק בקלאן אחד, לא משנה אם רשמו אותו בשני Rosters, אותו שחקן פשוט יצטרך לבחור קבוצה לשחק בה(ויגיד לקלאן שהוא לא ישחק בה לערוך את הדיון ולעדכן, על מנת שזה לא יצור בלאגן).

12. אסור לעשות Defuse לא חוקי - אסור לנטרל את הפצצה מבלי לראות אותה!
    עונש: אני יוריד לאותה קבוצה שלוש ראונדים.
    (חשוב לציין: הורדת הראונדים תעשה רק לאחר סיום המשחק! לאחר שתיהיה לפנינו התוצאה הסופית רק אז הוריד את הראונדים שצריך להוריד, קראו סעיף 3)

13. בנוסף לחוקים אלו, יש את החוקים הישנים של הטורניר, שגם אותם חייבים לקרוא!
    על מנת להיכנס לחוקים לחצו כאן.

חשוב להבהיר: אי ידיעת החוקים, אינה פותרת מעונש! ראו הוזהרתם.

זהו, בהצלחה לכולם!
    שנה טובה לכולם!

ובהצלחה לכל הקבוצות המשתתפות בטורניר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    בהצלחה לכול הקבוצות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    באיזה מפה משחקים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי Smiley`
    באיזה מפה משחקים?
    צודק, שחכתי לכתוב בגלל כל החוקים.
    De_Nuke
    אני יעדכן.
    (ד.א החל מהסיבוב השלישי של הטורניר, נתחיל לשחק בכמה מפות..)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    עיר
    HAIFACITY
    בהצלחה לכולם !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    בהצלחה לכולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    ח"ח על ההשקעה!
    מה תהיה המפה של הסיבוב הבא (אחרי nuke)?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי KrystaL
    ח"ח על ההשקעה!
    מה תהיה המפה של הסיבוב הבא (אחרי nuke)?
    http://forum.vgames.co.il/showthread...highlight=votx
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    עיר
    tel aviv
    וואה ווואה איזה השקעה D: בהצלחה לכולם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    סחתיין על ההשקעה
    בהצלחה לנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.01.2007
    ani lo mavin ma ha keta she ERA yahlifo et irrational

gam kaha hasera lahem kvoza..

az nwa yekablo tehni ?

stam ihye meshamem..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    GL GENETICAL

בקשר לגלעד , nwa גם התפרקו נראה לי :\ תבדוק את זה ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי xephire
    GL GENETICAL

בקשר לגלעד , nwa גם התפרקו נראה לי :\ תבדוק את זה ..
    אני יבדוק כבר מחר, אל תדאגו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    עיר
    tel aviv
    נכתב במקור על ידי val
    ani lo mavin ma ha keta she ERA yahlifo et irrational

gam kaha hasera lahem kvoza..

az nwa yekablo tehni ?

stam ihye meshamem..
    למה שיהיה לכם יחס מיוחד ותיכנסו ישר לחצי גמר?
    לא הרווחתם את זה, לא שיחקתם משחק אחד בליגה... אז אין סיבה שתיכנסו באמצע |:
    מה קשה להבין?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי vocaLLL
    למה שיהיה לכם יחס מיוחד ותיכנסו ישר לחצי גמר?
    לא הרווחתם את זה, לא שיחקתם משחק אחד בליגה... אז אין סיבה שתיכנסו באמצע |:
    מה קשה להבין?
    צודק ב100% מה זה השטויות האלה? למה שתעלו שלב בלי לעשות כלום, מי ישמע על דבר כזה.
    הם התפרקו? בעיה שלהם אני לא מכניס אף אחד, ההרשמה נסגרה מזמן, מי שמתפרק בעיה שלו לא שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    נכתב במקור על ידי SagroN
    צודק ב100% מה זה השטויות האלה? למה שתעלו שלב בלי לעשות כלום, מי ישמע על דבר כזה.
    הם התפרקו? בעיה שלהם אני לא מכניס אף אחד, ההרשמה נסגרה מזמן, מי שמתפרק בעיה שלו לא שלי.
    אז תעשה לנו משחק של הטוב משלוש אולי.. סך הכל רוצים להיות באיזה ליגה להיתאמן דברים כאלה.. מה קשה כל כך לעשות טובה.. כל קלאן אחר שלא רשום היה רוצה להיכנס.. בלי להעליב קבוצות אחרות.. אבל אתם עשיתם קבוצה חזקה נגד חלשה ככה שזה לא כל כך משנה עם ניכנס או לא או שעלינו שלב או לא.. כי רוב האנשים פה יודעים שהיינו עולים. רק תשקול את זה שוב למה שיהיה מקום ולא יכנסו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי inflect
    אז תעשה לנו משחק של הטוב משלוש אולי.. סך הכל רוצים להיות באיזה ליגה להיתאמן דברים כאלה.. מה קשה כל כך לעשות טובה.. כל קלאן אחר שלא רשום היה רוצה להיכנס.. בלי להעליב קבוצות אחרות.. אבל אתם עשיתם קבוצה חזקה נגד חלשה ככה שזה לא כל כך משנה עם ניכנס או לא או שעלינו שלב או לא.. כי רוב האנשים פה יודעים שהיינו עולים. רק תשקול את זה שוב למה שיהיה מקום ולא יכנסו
    מה קשור טובה? זה ליגה פה לא שכונה, אמנם אתה רגיל לפאבליק אך פה זה רציני עם פרסים מאורגן והכל.
    אתה לא יכול להעלות שלב מבלי שניצחת את השלב הראשון, נסגרה ההרשמה וזהו אין יותר להירשם.
    אחרי הטורניר הזה יהיה טורניר של Vgames, ולאחריו אני יעשה עוד טורניר משלי, תחכה שטורניר זה יסתיים ותירשם לטורניר הבא של Vgames.

מצטער אך אין מצב שמה שביקשת יקרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    נכתב במקור על ידי SagroN
    מה קשור טובה? זה ליגה פה לא שכונה, אמנם אתה רגיל לפאבליק אך פה זה רציני עם פרסים מאורגן והכל.
    אתה לא יכול להעלות שלב מבלי שניצחת את השלב הראשון, נסגרה ההרשמה וזהו אין יותר להירשם.
    אחרי הטורניר הזה יהיה טורניר של Vgames, ולאחריו אני יעשה עוד טורניר משלי, תחכה שטורניר זה יסתיים ותירשם לטורניר הבא של Vgames.

מצטער אך אין מצב שמה שביקשת יקרה.
    טובה זאת אומרת שתשקול את זה.. לא שתרים את האף בגלל זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    לא שיש לי בעיה איתכם או משהו, אבל הוא צודק, באמת שאתם לא יכולים להצתרף באמצע ליגה רק כי קבוצה התפרקה ויש מקום. בקאל מחליפים את הקבוצה ב BYE וכל מי שמשחק מולה מקבל טכני ואז עושה משחק גומלין. אתה חושב שאם לפני הגמר בקאל קבוצה מתפרקת אז הם יביאו את ancients במקומה? לא נראה לי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אם זה היה נשמע לי הגיוני ההייתי חושב על זה, אבל זה לגמרי לא הגיוני, תקרא מה שרשמתי לכם במירק ותבין.

ובקשר לזה שרשמת שעשיתי קבוצה חלשה נגד חזקה, אז תבין לא עשיתי את זה בכוונה, אלה ככה יצא.
    וגם בלי קשר, מה ציפית? שהקבוצות החזקות ישחקו אחת נגד השנייה על הסבב הראשון? ואז מה הקבוצות החלשות ישארו ויגיעו לגמר.
    מה ההיגיון בדבריך? באמת תחשוב לפני שאתה אומר דברים.
    שתף ב-Google+

הרשמה