תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 230
    הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    שקניתי את הPS3 הייתי בטוח שאני הולך לקנות את הקונסולה החזקה והטובה ביותר בעולם, הן מבחינת הגרפיקה והן מבחינת היכולת עיבוד של המשחק.
    ועכשיו, אחרי שקצת שוטטתי באתר והסתכלתי על כמה וכמה כתבות של שתי הקונסולות, ראיתי שהזיכרון של ה360 יותר טוב מהPS3, הגרפיקה יותר טובה מהPS3, המהירות של הDVD יותר טובה מהכונן הבלו-ריי של הPS3 ועוד.
    אני רק רוצה להבין מי נגד מי ולמה. ואם מה שבאמת רשמתי פה נכון, אז אני מאוד מאוכזב מסוני. סוני הוציאה את הקונסולה הזו שנה אחרי ה360 בשביל להוציא את הקונסולה הכי טובה בשוק ועכשיו אני מגלה שה360 בכלל יותר טובה.
    ומבחינת נתונים אני שם לב שזה די נכון : הרמת זיכרון הגרפית של ה360 היא 512 מגה בייט, לעומת הPS3 שזה 256 מגה בייט.
    מה הולך פה?
    אני אשמח אם מישהו יעשה לי סדר גדול בבלאגן ויסביר לי הכול פעם אחת ולתמיד.

תודה רבה מראש.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    עשית עבודה מעולה!

הכל יכול להיות נכון, אבל תן לPS3 להתפתח.
    תאמין לי - היא תגיע לאופקים לא יאומנים!

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    הNintendo 64 כרגע מובילה בשוק...
    אתה יכול לראות בעצמך באתר המכירות הרשמי

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    וואי חח הולך להיות פה כנראה קרב ענק אם לא ינעלו,בכל מיקרה לPS3 יש מעבד חזק יותר משל הX360 כך שהם בערך אותו דבר אנשים לא מבינים שזה הכל עניין של השקעה,הכרטיס מסך לא רק הוא עושה את החישובים המפתחים יכולים לבחור:לעשות את המשחק על עקרון המעבד או על הכרטיס מסך זה הכל עניין של המפתחים.יקח עוד כמה שנים טובות עד שפוטינצאל ימוצא.

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    לא טעיתה אחי זאת באמת הקונסולה הכי חזקה שיש עד עכשיו...

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    אז מה העניין של360 יש 512 מגה בייט זיכרון בגרפיקה, ולPS3 יש רק 256 מגה בייט זיכרון בגרפיקה?
    חשבתי שמה שמתאפיין במיוחד בPS3 זה הגרפיקה העצומה.
    אז מה העניין?

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    כל הכבוד על ההשקעה!
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    הגראפיקה לא מתאפיינת רק על פי זכרון הRAM. הוא אחראי לכך שהמשחק יעבוד בצורה חלקה, ושיהיה מספיק כוח עיבוד כדי להפעיל את 7 ליבותיו של המכשיר.
    זה לא כל כך משנה, כי אם סוני בחרו לשים רק 256 MB, זאת אומרת שהם יודעים מה הם עושים ומהם דרישותיהם של המפתחים...

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    הבהרה!!!!
    בטווח הקצר הגרפיקה של הps3 והx360 תהיה זהה ואף הx360 יגבור במעט (אבל ממש במעט) על הפס3 מכיוון שיותר קל לנצל את כרטיס מסך וזיכרון מאשר מעבד.... ,אבל בטווח הארוך הגרפיקה של הפס3 תהיה טובה בהרבה מכיוון שיכולות המעבד הן אדירות ופשוט לוקח זמן ללמוד איך להשתמש בהן כראוי..... בקיצור ... ככל שיעברו השנים כך הפס3 שתהיה חזקה יותר........ אך כרגע אין הבדל ממשי בין הגרפיקה של כל אחת מהן... אני מקווה שהבנת שהפס3 לוקח בקטע הזה??...

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי FeRoz
    כל הכבוד על ההשקעה!
    WTF? איזו השקעה? הוא נתן כמה נתונים ונתן שאלה, פעם הבאה תקרא לפני שאתה עונה!

בקשר לנתונים שהבאת- הם נכונים, טכנית ל-Xbox 360 חומרה טובה יותר, אבל למרות החומרה הטובה יותר זה פחות חשוב מהסיבה שזה דברים שלא תרגיש בחסרונם, מהירות הרצת הטקסטורות
    של הגרפיקה- זה לא משנה אם 256 או 512 כי העין בכלל לא שמה לב בגלל המהירות האדירה,
    אם כבר קנית PS3 אין מה להתעצבן כי יש לך קונסולה מצוינת, תקנה משחקים איכותיים
    ותהנה מאוד, זהו
    ההשפעה האמיתית על מהירות וגרפיקה זו הפקת המשחקים, חברה יכולה להפיק משחק עם גרפיקה של מעבר לכל משחק אחר שיצא, HS לדוגמא בעל גרפיקה מאוד מדהימה ואין משחקי Xbox 360
    רבים שמגיעים לרמה שלו.

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    הרבה אנשים אומרים שיש משחקים לPS3 שה360 לא יכול לעלות.
    אבל אם לדוגמא אני אקח משחק בעל רמה עצומה, כמו Crysis, שזה דורש המון מבחינת גרפיקה, עיבוד משחק, זיכרון וכו', אז לא נראה לי שהPS3 יגיע לרמה כזו. וזה קצת מאכזב.
    חשבתי שהPS3 תהיה הרבה יותר טובה ממשחקי מחשב לטווח ה2-3 שנים.

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Zakk
    WTF? איזו השקעה? הוא נתן כמה נתונים ונתן שאלה, פעם הבאה תקרא לפני שאתה עונה!

בקשר לנתונים שהבאת- הם נכונים, טכנית ל-Xbox 360 חומרה טובה יותר, אבל למרות החומרה הטובה יותר זה פחות חשוב מהסיבה שזה דברים שלא תרגיש בחסרונם, מהירות הרצת הטקסטורות
    של הגרפיקה- זה לא משנה אם 256 או 512 כי העין בכלל לא שמה לב בגלל המהירות האדירה,
    אם כבר קנית PS3 אין מה להתעצבן כי יש לך קונסולה מצוינת, תקנה משחקים איכותיים
    ותהנה מאוד, זהו
    ההשפעה האמיתית על מהירות וגרפיקה זו הפקת המשחקים, חברה יכולה להפיק משחק עם גרפיקה של מעבר לכל משחק אחר שיצא, HS לדוגמא בעל גרפיקה מאוד מדהימה ואין משחקי Xbox 360
    רבים שמגיעים לרמה שלו.
    תגיד כל דבר יהיה לך מה להגיד!!!!
    דיי כבר יויאא!!!
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני אנסה לעשות לך רשימה מסודרת:
    כונן:
    יתרון גדול מאוד במקום אכסון ל-PS3 בגלל הבלו ריי שמאפשר עד 8 שכבות של 25 ג'יגה (או במילים אחרות אפשר להגיע עד 200 ג'יגה של מקום) לעומת ה-360 שיכול להגיע רק ל-9.4 ג'יגה בDVD דו שכבתי.
    לעומת זאת מבחינת מהירות דווקא הכונן של ה360 מהיר יותר ולכן קורא מידע מהר יותר.

מעבד:
    זה מקום קצת טריקי כי לא מדובר בשחור ולבן.
    ל-PS3 יש 7 מעבדים של 3.2 ג'יגה הרץ. מתוכם מעבד אחד מוקדש למערכת הפעלה שלה כך שיש בעצם 6 מעבדים למשחקים עצמם.
    ל-360 יש 3 מעבדים של 3.2 ג'יגה הרץ.
    על הנייר נראה כאילו זאת השוואה מאוד קלה אבל היא לא.
    ל-360 יש 3 מעבדים חופשיים שיכולים לבצע כל פעולה שירצו, לעומת זאת בPS3 יש 6 מעבדים אבל כל אחד מהם יעודי למטרה מסויימת.
    אז אם לדוגמה על הPS3 יש מעבד המוקדש לסאונד, מעבד המוקדש לפיסיקה ומעבד המוקדש לAI, ב-360 כל אחד מהשלושה מעבדים יכול לבצע איזה פעולה שהוא רוצה.
    וכאן מגיע הקטע שמקשה על ההבחנה מי חזק יותר.
    אם מפתחת בונה משחק מסויים שלא דורש יותר מדי AI או פיסיקה, על הPS3 יהיו שני מעבדים שישבו פחות או יותר חסרי מעש בזמן שב-360 המעבדים יעבדו על דברים אחרים.
    או במילים אחרות, קל יותר להשתמש במעבדים של ה360 אבל מפתחת שבאמת תשקיע ותשב הרבה זמן על הPS3 בהחלט יכולה להוציא יותר מהמעבד של הPS3 על ה360.

כרטיס מסך:
    כאן אין ויכוח, הכרטיס מסך של ה360 חזק יותר. עוד מידע בזיכרון

זיכרון:
    לPS3 יש אותה בעיה עם הזיכרון שיש לה עם המעבדים, הזיכרון שלה מחולק ויעודי.
    בPS3 יש 256 MB של זיכרון פנימי ו-256MB של זיכרון וידאו.
    לעומת זאת יש ל-360 512MB של זיכרון שיכול לשמש גם כזיכרון וידאו וגם כזיכרון פנימי (פלוס עוד 16 MB של זיכרון מאוד מהיר לכרטיס מסך).
    ובדיוק כמו הבעיה עם המעבדים, גם עם הזיכרון הPS3 מוגבל בצורה מסויימת.
    נגיד ושלב מסויים משתמש ב-400MB של זיכרון פנימי וב-100MB של זיכרון טקסטורות.
    על ה-360 פשוט מחלקים את הזיכרון לפי הצורך וגמרנו עניין.
    לעומת זאת על הPS3 נתקלים בבעיה כי אין לה 400MB של זיכרון פנימי, יש לה רק 256MB ואי אפשר להשתמש בזיכרון וידאו כדי לפצות.
    אז שוב, כמו בקטגורית המעבדים, ה-360 תקח את הPS3 אלה אם תהיה מפתחת שתשב כמו חמורה ותפתח משהו יוצא דופן (הזיכרון וידאו של הPS3 מהיר משל ה360).

שורה תחתונה, יותר קל להוציא גרפיקה טובה יותר על ה360 אבל אם מפתחת באמת מתאמצת היא יכולה לעשות גרפיקה עליוני על הPS3.
    או במילים אחרות, משחקים שבאים מסוני יראו טוב מה-360 ומשחקים של צד ג' בדרך כלל יראו טוב יותר על ה-360 או אותו דבר על שני המכשירים.

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    באר שבע
    אני אוסיף כמה מלים.
    ל360 יש 512 זיכרון אבל לא לשכוח שזה גם אולך על המערכת הפעלה. נכון שלא הרבה כמו במחשב אבל עדיין. שנית אם מתאמצים בPS3 אפשר להגיע לכל זיכרון בדרך עקיפין, גם כן הזיכרון של סוני מהיר פיכמה משל 360. אחשיו משהו אוסיף על 8 שכוות לבלוריי. זה נכון לגבי בלוריי בעתיד אבל הכונן ספציפי של פס3 תומך עד 2 שכבות ואולי עוד קצת עם אפדיית של פירמוור בעתיד( כחה חושבים, אבל לא בטוח) למרות זאת 2 שכבות זה עדיין 50 גיגה לאומת9 של 360. ככרטיס מסך של פס3 הוא עיקרון חלש יותר משל בוקס אבל זה מתקזז עם עזרה של מעבד החזק של סוני כי הוא בעצם גם מעבד גרפי. ומה זה היה על בינה מלאכותית? רק במשחקי אונליין לא צרעכים אותה. בנוסף לא לשכוח שכל משחקים אחשיו מתורפים על פיזיקה וזה טוב ומעבד של סוני הרבה יותר חזק בקטע זה.
    אל תשכחו וויפי , הרדיסק, ושם של סוני ואני לא מזקיר על איכות המוצר שלא מתקלקל כל יום שני.
    טוב הבנתם שאני בעד סוני ומעמין בה הרבה יותר, וזה לא שאני נגד 360 פשוט היא חלשה יותר ועמינה פחות. והמשחקים שיוצאים עד סוף השנה בכלל אין מה לדבר.
    אז על תקשיב לאנשים שאמרו שפס3 יותר חלשה כי זה לא נכון, ובעוד שנה שנתיים כל בעל 360 יצתרך לקנות פס3 כדי לשחק במשחקים נורמללים, אתה פשוט עשית את זה לפניהם. =)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי aquaeyed
    אני אוסיף כמה מלים.
    ל360 יש 512 זיכרון אבל לא לשכוח שזה גם אולך על המערכת הפעלה. נכון שלא הרבה כמו במחשב אבל עדיין.
    גם בPS3 חלק מהזיכרון הולך למערכת הפעלה.
    שנית אם מתאמצים בPS3 אפשר להגיע לכל זיכרון בדרך עקיפין, גם כן הזיכרון של סוני מהיר פיכמה משל 360.
    לPS3 יש רק 256MB של זיכרון מהיר בזמן של-360 יש 16MB מהיר אבל שוב, ל360 יש 512MB נוספים של זיכרון מאוחד שיכול לשמש לכל מטרה ולPS3 יש רק עוד 256MB זיכרון כזה.
    אחשיו משהו אוסיף על 8 שכוות לבלוריי. זה נכון לגבי בלוריי בעתיד אבל הכונן ספציפי של פס3 תומך עד 2 שכבות ואולי עוד קצת עם אפדיית של פירמוור בעתיד( כחה חושבים, אבל לא בטוח) למרות זאת 2 שכבות זה עדיין 50 גיגה לאומת9 של 360.
    נו, איך זה שונה ממה שאמרתי?
    ככרטיס מסך של פס3 הוא עיקרון חלש יותר משל בוקס אבל זה מתקזז עם עזרה של מעבד החזק של סוני כי הוא בעצם גם מעבד גרפי. ומה זה היה על בינה מלאכותית? רק במשחקי אונליין לא צרעכים אותה. בנוסף לא לשכוח שכל משחקים אחשיו מתורפים על פיזיקה וזה טוב ומעבד של סוני הרבה יותר חזק בקטע זה.
    לא הבנת את מה שאני מנסה להגיד אה.
    יש משחקים שדורשים כמות מינימלית של AI (בו נגיד 99% מהם) ואז מעבד שלם מתבזבז. יש המון משחקים בקושי יודעים מה זה פיסיקה וגם על זה מתבזבז מעבד שלם.
    לא לשכוח מעבד שלם שהולך לסאונד ובעצם חוץ מלתת לך 7.1 הוא לא עושה שום דבר.
    אל תשכחו וויפי , הרדיסק, ושם של סוני ואני לא מזקיר על איכות המוצר שלא מתקלקל כל יום שני.
    טוב הבנתם שאני בעד סוני ומעמין בה הרבה יותר, וזה לא שאני נגד 360 פשוט היא חלשה יותר ועמינה פחות. והמשחקים שיוצאים עד סוף השנה בכלל אין מה לדבר.
    אז על תקשיב לאנשים שאמרו שפס3 יותר חלשה כי זה לא נכון, ובעוד שנה שנתיים כל בעל 360 יצתרך לקנות פס3 כדי לשחק במשחקים נורמללים, אתה פשוט עשית את זה לפניהם. =)
    איזה משחקים יוצאים לPS3 עד סוף השנה? אנצ'רטד ורצ'נט וקלאנק.
    בנתיים אנחנו נאלצים לשרוד על ה360 עם כמה עשרות משחקים מעולים ושנה הבאה המצב יהיה אפילו יותר גרוע עם פייבל 2, נינג'ה גאיידן 2, בנג'ו קזואי 3, הגרסה העדיפה של GTA...
    החיים בהחלט קשים בתור בעל של 360.
    ד"א, לקח לי הרבה זמן לפרש מה כתבת.
    טוב, זזתי לשחק COD4 על ה360 שלי.

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    אל תעשו כאילו אתם מבינים גדולים בתחום, העובדה היא,
    שאם תסתכלו, עושים דברים מדהימים עם שני הקונסולות ואני יכול להבטיח לכם
    שאם מפתחת רוצה לעשות משחק מעולה, הנתונים של ה-360 או ה-PS3 ממש לא הולכים
    להפריע להם.

גרסא עדיפה של GTA?, אתה מתכוון לתוכן להורדה?

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    מישהו חייב לענות לי על זה:
    הדבר שהכי חשוב לי במשחקים ובעצם זו הסיבה שקניתי PS3, זה הגרפיקה.
    לאיזה קונסולה יש את היכולות הגרפיות הטובות ביותר?

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    איזה משחקים יוצאים לPS3 עד סוף השנה? אנצ'רטד ורצ'נט וקלאנק.
    בנתיים אנחנו נאלצים לשרוד על ה360 עם כמה עשרות משחקים מעולים ושנה הבאה המצב יהיה אפילו יותר גרוע עם פייבל 2, נינג'ה גאיידן 2, בנג'ו קזואי 3, הגרסה העדיפה של GTA...
    החיים בהחלט קשים בתור בעל של 360.
    ד"א, לקח לי הרבה זמן לפרש מה כתבת.
    טוב, זזתי לשחק COD4 על ה360 שלי.
    הגרסה של GTA ל360 עדיפה???????????????????
    טוב אין לי מה להגיד
    וחוץ מ GTA המצב של סוני שנה הבאה יהיה שווה עם לא טוב יותר מה 360
    MGS4 , KILLZONE 2 ויש עוד אבל בוקר ואין לי כוח לכתוב
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי iidoido
    מישהו חייב לענות לי על זה:
    הדבר שהכי חשוב לי במשחקים ובעצם זו הסיבה שקניתי PS3, זה הגרפיקה.
    לאיזה קונסולה יש את היכולות הגרפיות הטובות ביותר?
    כרגע-או ל360 או אותו דבר.
    בעוד כמה זמן-ps3

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    וואו, הדיון הזה נכתב ברמה גבוהה!
    המשיכו כך!

הרשמה