תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני כבר כמה זמן חושב לקנות איזה שהיא קונסולה, ששחקתי ב-Wii אצל חבר שלי ממש התלהבתי מה-Wii Sports, אז חשבתי אולי לקנות Wii, כי יש לי מחשב תותח, ובתכלס הוא עדיף על אקס בוקס
    או PS3 (לפי דעתי לפחות...), אז השאלה שלי היא אם אני קונה אלה אביזרים אני צריך?
    יש כרטיסי זיכרון? שלט נוסף? ערכה כלשהי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    אם אתה לא הולך להוריד משחקי VC, אז לדעתי אתה לא צריך כרטיס זכרון.
    ואני ממליץ לך לקנות את הווי עם עוד שלט ועוד נונצ'ק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    יש ל WII 512MB זכרון פנימי ואני עדיין לא השתמשתי בכרטיס הSD שלי כדי לפנות מקום (יש לי רק שני משחקים) .

כדאי לך להחליט אם אתה רוצה NTSC או PAL . המשחקים של הNTSC יותר זולים (30% ) אבל צריך ממיר מתח ב100 שקל וטלויזיה מוטיסיסטם (רוב הטלויזיות בארץ) . הבעיה היא שאת ה NTSC קשה מאוד להשיג בניגוד לPAL.
    אם יש לך טלויזית LCD אז כדאי כבל component (אם יש לך חיבור כזה כמובן) אחרת כדאי את החיבור הכי טוב שאתה יכול לחבר לטלויזיה(תבדוק שיש לך חיבורים כאילו לפני שאתה קונה) שזה SCART-RGB בPAL ( יש לי כבל כזה שאני מנסה להפטר ממנו) וs-video ל NTSC (הקונסולה שלי מחוברת עם S-video ) . שלטים צריך לפחות עוד אחד . לרוב קונים wii play ונונצ'ק. אם אתה רוצה לשחק משחקי VC אתה צריך או שלט של game cube או שלט קלאסי (לי יש את שניהם הGC קצת מוזר לי). כך הפיצ'יפקס האחרים הם עניין של טעם. רצוי שיהיה לך סוללות נטענות . יש כזה מטען לשלטים אבל אין לי אותו אז אני לא יכול לתת חוות דעת.

בכל מקרה לפני קניה תבדוק אם יש משחקים שאתה רוצה לשחק בwii . אביזרים לפי דעתי אפשר למצוא בזול בebay וגם משחקים לNTSC אפשר למצוא שם בזול. משחקי pal ראיתי ש sendit.com די זולים אבל יש סיכוי שההפרש בין המחיר בארץ לא יהיה גדול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה על העצות, אם אני אקנה אקח את הדברים בשיקול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.09.2007
    עיר
    גבעתיים
    צריך עזרה בקשר לבחירת משחקים?
    Obey your master, Master Of Puppets!!!1

שיר טוב תשמעו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    בסוף כנראה אני לא קונה, אני כבר קראתי על משחקים טובים, אם הייתי קונה Wii
    אז אני מניח שהייתי קונה MP3, Zelda מחכה כמובן ל-Smash החדש, חורש על Wii Sports להתחלה ואולי מוריד די בזול משחקים ברשת כמו Zelda הישן מה-64 או Super Paper Mario
    שנראה נחמד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Zakk
    בסוף כנראה אני לא קונה, אני כבר קראתי על משחקים טובים, אם הייתי קונה Wii
    אז אני מניח שהייתי קונה MP3, Zelda מחכה כמובן ל-Smash החדש, חורש על Wii Sports להתחלה ואולי מוריד די בזול משחקים ברשת כמו Zelda הישן מה-64 או Super Paper Mario
    שנראה נחמד.
    אי שם בעולם, מלאך איבד את חייו.
    שתף ב-Google+

הרשמה