תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    שלום!
    בדיון הבקשות הכנתי ל- Manqo "חתימה" שהיא 100% ניק.
    הכנתי לעצמי גם כזאת "חתימה" אבל יש לי בעיה קטנה.
    יש איזושהי דרך להסיר את הרקע התכלת שעל החתימה?{כאילו שיראו רק את הניק}.
    תודה מראש לעוזרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    תוריד פיירפוקס או אקסלורר 7, הרקע התכלת הזה מופיע רק בדפדפנים שהם לא תומכים בשקיפות.
    פיירפוקס (עברית)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה..אבל רק למי שיש ת'תוכנה יוכל לראות את הניק בלי רקע נכון? או שאני מפעיל את זה דרך התוכנה ואז כל האנשים יראו את זה בלי רקע?
    אם רק האנשים שיש להם את התוכנה יוכלו לראות את הניק בלי הרקע אז זה לא כ"כ שווה לי..
    איך זה הולך מבין האפשרויות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    טוב, אני אתחיל מההתחלה.
    פיירפוקס הוא דפדפן אינטרנט. כמו שבמחשב שלך מותק הדפדפן 'אקספלורר' (Explorer) של מייקרוסופט, יש דפדפן אחר שקרוי 'פיירפוס' (FireFox) של מוזילה. בתאכלס פיירפוקס הרבה יותר יעיל ושימושי מהמון בחינות, ובין השאר הוא גם מציג שקיפות באופן מושלם, בלי רקעים בצבעים לא קשורים. את החתימה שהצגת קודם וכתבת שייקח איזה שהוא רוצה אני ראיתי בשני אופנים, אחד - שמור כ-PNG, שהיה נראה לי עם רקע שקוף כי יש לי פיירפוקס, השני - שמור כ-JPG, והרקע לא היה שקוף כי הפורמט לא תומך בכזה. אם תוריד פיירפוקס גם אתה תוכל לראות שקיפות בתמונות המכילות אותה. פיירפוקס זו לא תוכנה, זה דפדפן בפני עצמו, במקום ללחוץ על ה-'E' הכחול, תלחץ פשוט על כפתור אחר שיעביר אותך לדפדפן אחר עם אותם דפי אינטרנט כמו שיש באקספלורר. חוץ מזה אתה יכול לשדרג את דפדפן האקספלורר שלך לגרסא 7. כמובן שבגלל מהפיכת הפיירפוקס לא הצגתי אותו - אני ממליץ גם לך לעבור לפיירפוקס.

זהו, זאת הייתה תגובה מספיק ממצה, נעול.

שתף ב-Google+

הרשמה