תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    לפעמים הודעות ארוכות תופסות חצי עמוד וזה מפריע,לכן אולי במקום יהייה פס גלילה להודעות שיותר מ9 שורות.זה יחסוך מקום בדף.
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי GDI
    לפעמים הודעות ארוכות תופסות חצי עמוד וזה מפריע,לכן אולי במקום יהייה פס גלילה להודעות שיותר מ9 שורות.זה יחסוך מקום בדף.
    כן זה ממש מעצבן לפעמים.
    מצטרף לבקשה
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    מיותר, לא יתבצע בינתיים.
    תודה על ההצעה בכל מקרה

הצטרף בתאריך
    16.02.2007
    עיר
    באר שבע
    לנעול חחח?!

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    לדעתי זה רעיון מצוין,וגם בארכיונים לא אישרת בקושי רעיון טוב אחד!בלי להעליב אחרי היבור צריך להיות מישהו שלא רק שיש לו ראש על הכתפיים,אלא גם שהוא הייה חופשי ופתוח(קראתי על שיטת הכלכלה החדשה,כדי להיות נציג טוב יותר תהיה חייב להיות יותר פתוח,לחשוב על היהילות של זה ולא על "צריך" או "מיותר",וגם אל תחשוב שהציבור הוא ציבור,הוא בני אדם שונים שכל אחד מהם רוצה משהו אחר,ואתה חייב לרצות לפחות 90% מהם כדי להצליח.איך שאתה עכשיו,אתה לא מקדם את האתר וגורם לאחזבה של הרבה גולשים,
    אין לי שום כוונה להעליב,אך אתה חייב לנהול לפי השיטה הזאת כדי לשמור על כבודך,שלא תעבד גולשים ולפתח את האתר.
    ליצירת קשר:

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    היי,

אני פה כדי לספק תשובות, ולא לגלגל מילים יפות ושקריות כדי לספק אנשים. אני לא אשקר ואגיד שנשקול את ההצעה ואולי היא תתבצע, אלא את האמת. ההצעה לא מתאימה כרגע, ולא נבצע את מה שביקשת.

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    1. לא אמרתי שאתה צריך לשקר,אלה לחשוב על להוסיף את מה שיועיל,ולפנות לכל אחד לפי צרכיו.
    2. לא אמרתי שאתה חייב לבצע את בקשתי,אלה רק שתיכך לצומת לב.
    ליצירת קשר:

הרשמה