תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 39
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    זזתי לארוחה המפסקת. כן, אני צם :ם
    אם השרת נופל - חבל
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    גמר חתימה טובה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אם השרת נופל, אני פה (נוט).
    אנסה לצום (רק אוכל, אני עושה פעילות אז לשתות חובה ).

צום קל אנשים.

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Hydro

צום קל אנשים.
    יאפ, סיים...
    צום קל, גמר חתימה טובה, והמשך יום כיפור קליל.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Hydro

צום קל אנשים.
    בעעע אנשים כלכך אהבלים... אם אתם רוצים לצום אז כמו שצריך מזה כל השטויות האלה של רק אוכל או רק שתיה או רק צם ולא נוגע במחשב וכל השטויות האלה?...

לצום במלוא המשמעות של יום כיפור זה:

- לא לאכול ולשתות
    - לא לנעול נעליים או סנדלים מעור
    - לא להתרחץ במים
    - לא למרוח חומרי סיכה על הגוף (סבון, שמן, תמרוקים וכו')
    - ואיסור יחסי אישות (דיני ההרחקות כולל האיסור לבעל ולאישתו לגעת זה בזו)

קיצר נראה לי שהבנתם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    שיט בדיוק נגעתי באמא שך.... נו טוב אז אני לא צם בכל הדברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    בעעע אנשים כלכך אהבלים... אם אתם רוצים לצום אז כמו שצריך מזה כל השטויות האלה של רק אוכל או רק שתיה או רק צם ולא נוגע במחשב וכל השטויות האלה?...

לצום במלוא המשמעות של יום כיפור זה:

- לא לאכול ולשתות
    - לא לנעול נעליים או סנדלים מעור
    - לא להתרחץ במים
    - לא למרוח חומרי סיכה על הגוף (סבון, שמן, תמרוקים וכו')
    - ואיסור יחסי אישות (דיני ההרחקות כולל האיסור לבעל ולאישתו לגעת זה בזו)

קיצר נראה לי שהבנתם.
    ולמה אתה קורא לאנשים אהבלים אם הם לא מקיימים 100% מהמצוות ביום הכיפורים, כשבשאר החגים המועדים ובשבתות אתה לא שומר על המצוות?

מעצבן אותי שכולם מתייחסים אל יום כיפור כדבר שחובה לעשות, ושאר הדברים לא חשובים.

שנה שעברה חשבתי שאני לא אצום (למרות שבסוף כן צמתי), אבל אמרתי לחברים שלי שאני כנראה לא צם, והם כולם "מה?! אבל אסור! עברת בר-מצווה!" מה זה אסור? מה פתאום אנשים נהיים לי צדיקים ביום הכיפורים, כשלמחרת בשבת הם ידליקו אור כרגיל, ייסעו ויגרדו ת'ביצים מול המחשב...

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    נכתב במקור על ידי An ma9us
    ולמה אתה קורא לאנשים אהבלים אם הם לא מקיימים 100% מהמצוות ביום הכיפורים, כשבשאר החגים המועדים ובשבתות אתה לא שומר על המצוות?

שנה שעברה חשבתי שאני לא אצום (למרות שבסוף כן צמתי), אבל אמרתי לחברים שלי שאני כנראה לא צם, והם כולם "מה?! אבל אסור! עברת בר-מצווה!" מה זה אסור? מה פתאום אנשים נהיים לי צדיקים ביום הכיפורים, כשלמחרת בשבת הם ידליקו אור כרגיל, ייסעו ויגרדו ת'ביצים מול המחשב...
    תכלס אני גם לא מבין את העניין הזה.. או "צדיקים" עד הסוף, או חילונים שלא כ"כ שמים על העניין הזה, מי ש"באמצע" לדעתי ממש צולע, שמירת מצוות חלקית שקולה לאי שמירת מצוות.
    או שזה משנה או שלא, לדעתי לא אמור להיות "באמצע".

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    עדיף להיות בנאדם ישר והגון לאורך כל שאר 363 הימים בשנה וביום כיפור להיות "חוטא" מאשר לחטוא 363 ימים בשנה בשביל וביומיים לשים כיפה לא לאכול ולכפר על כל החטאים האלה, לא?

יום הכיפורים - צביעות לשמה של 99% מהאנשים.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    עדיף להיות בנאדם ישר והגון לאורך כל שאר 363 הימים בשנה וביום כיפור להיות "חוטא" מאשר לחטוא 363 ימים בשנה בשביל וביומיים לשים כיפה לא לאכול ולכפר על כל החטאים האלה, לא?

זה בדיוק מה שאבא שלי אומר...
    אני מודה לאלוהים, שהוא שונא ת'אדומים
    אני לובש צהוב כחול, למכבי אתן הכל
    אחרייך אני הולך, מוכן למות למענך
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

אם מישהו רוצה הזמנה ל - Lockerz שישלח לי את המייל שלו בפרטי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי An ma9us

סתום סתום תתחת.

שמע לא אמרתי אהבלים כי הם לא מקיימים בכלל אלא בגלל שהם מקיימים חלקית.
    אם כבר עושים אז עד הסוף כי אחרת אין לזה משמעות אם סתם בא להם סבבה אבל זה לא נקרא לצום (כמו שצריך) או שום דבר קרוב לזה.

ואני כדרך אגב בחיים שלי לא צם ולא מקיים אף מצווה (אולי בשביל לכבד את ההורים מידי פעם).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    סתום סתום תתחת.

אם כבר עושים אז עד הסוף כי אחרת אין לזה משמעות אם סתם בא להם סבבה אבל זה לא נקרא לצום (כמו שצריך) או שום דבר קרוב לזה.

ואני כדרך אגב בחיים שלי לא צם ולא מקיים אף מצווה (אולי בשביל לכבד את ההורים מידי פעם).
    מה אתה קורא להם אהבלים? יש חילוניים שלא מדליקים אש בשבת, אבל כן ייסעו ויעשו כל דבר אחר.
    מה זה משנה? אם הם חילוניים הם יכולים להתייחס לאיזה מצווה שהם רוצים מתוך היום הזה, זה יהיה חסר משמעות בכל מקרה, אפילו אם הם יקיימו 100% מהמצוות.

לאנשים שמקיימים 100% מהמצוות ביום כיפור אתה לא קורא אהבלים? ביום כיפור הם צדיקים, ובשאר הימים הם לא.. זה בידיוק כמו לצום רק מאוכל, או לצום אבל לשחק במחשב ולראות טלוויזיה..

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    סתום סתום תתחת.

מה שאתה אומר זה שכל הזרם הרפורמי הוא "אהבל" ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אני והחברה טיילנו קצת בעיר אתמול, אחר כך באנו לחבר הבייתה ושיחקנו פוקר איזה 4 שעות (הוא דתי אז לא אכלנו אצלו), ואחר כך ראינו לוסט ביחד ואכלנו כשר (!).

בזה הסתכם יום כיפור בשבילי...

אהה, ויום כיפור זה פשוט יום מושלם להכיר בנות. כל העיר יצאה לכיכר המרכזית ופתאום אני קולט שאני לא מכיר 90% מהעיר הפיצית שלי, ועד עכשיו הייתי משוכנע שלפחות בפנים אני מכיר את רובה...

כמה מהחברים שלי צמו. כמעט כל הבנות שאני מכיר צמו. אמא שלי צמה. אני שלוש שעות בלי אוכל/מים = מת.

ד"א בוקר טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי R9naldo

דוווווגרי!

בכל אופן, אני לא חושב שלהיות "באמצע" זה לא בסדר. אני אישית לא מאמין באלוהים. אני מקיים את מצוות היהדות אך ורק מתוך שיקולי מסורת.
    המשמעות של יום כיפור בעיניי היא לא "יום שבו אלוהים חורץ את הגורלות", אלא יום בשנה, שאתה צריך להקדיש למשפחה, לחברים, למחשבות... בלי טלויזיה, בלי מחשב, ובלי כל מני אביזרי בידור חיצוניים. אני גם צם. לדעתי זה אפילו מגביר את האפקט של "יום מיוחד". זה לא עד כדי כך קשה לי, ואין לי שום בעיה להתמודד עם זה.
    תקראו לי חוטא כי אני נוסע בשבת? תקראו.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אבישי, אתה חוטא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Discord
    אבישי, אתה חוטא.
    אמר האתאיסט .
    טוב בעצם אין לך דרך להיות חוטא אם אין לך שום אמונה, הלא כן?
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Purity
    אמר האתאיסט .
    טוב בעצם אין לך דרך להיות חוטא אם אין לך שום אמונה, הלא כן?
    ומכאן בא התאור העצמי האהוב עלי - Damned Infidel.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    בונא אדי זה לא רק אצלנו?
    אני יורד למטה 99.9999999999999% מהשיחות של הבנים זה, "בונא כמה כוסיות יש בשכונה זה מטורף, מאיפה כל הכוסיות האלה צצו"

בקשר לשיחה על צביעות, בחייאת כל אחד שיאמין במה שהוא רוצה, אם בן אדם רוצה רק לשמור בשר וחלב זה גם משהו ... תשאל כל רב בעולם הוא יגיד לך שככל שאתה שומר יותר זה יותר טוב, אבל עדיף לשמור קצת מאשר כלום, כל אחד יפרשן את התנ"ך באופן שבא לוו...
    ומן הסתם הסיבה שהרבה שומרים רק ביום כיפור את הכל זה כי ביום הזה אתה מבקש סליחה מה' על כל החטאים שביצעת, אז מה הפואנטה לחטוא גם ביום הזה? זה שווה ערך להתוודות בנצרות - גם שמה כולם צבועים אז לא? ברור שעדיף להיות ישר והגון לאורך 363 יום מאשר לחטוא 363 יום, אבל מאיפה הגעת למסקנה שמי שצם לא היה ישר והגון, או שמי שלא צם הוא ישר והגון? אף אחד לא צבוע ביום כיפור, אם מישהו שם כיפה בבית משפט אחרי שהוא רצח מישהו זו צביעות, אבל להפוך לצדיק ביום של בקשת סליחות זו המטרה של החג .
    אין מה לרדת לא על אלה שלא צמים, ולא על אלה שצמים, כל אחד שיאמין במה שהוא רוצה ואין לאף אחד זכות לבקר אותם על הדרך שלהם.

והאמת שאצלנו שלא לצום זה לא אופציה , אני לא מניאק לאכול ליד ההורים שלי :} , וגם אני ארגיש אפס שלא הצלחתי לצום, זה גם להוכיח לעצמי שאני מסוגל.

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי [N2]
    בונא אדי זה לא רק אצלנו?
    אני יורד למטה 99.9999999999999% מהשיחות של הבנים זה, "בונא כמה כוסיות יש בשכונה זה מטורף, מאיפה כל הכוסיות האלה צצו"

חחחחחחח גם אצלנו! D:

אנשים שם פשוט ישבו ואמרו אחד לשני "תסתכל על הזאת" "תסתכל על ההיא".

יום כיפור = יום להכיר בחורות שלא ידעת שקיימות וגרות מטר ממך.
    שתף ב-Google+

הרשמה