תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    נהריה
    קודם כול אני חדש בפורום הזה(הי כולם )
    אז המשחק נראה די מסובך ואני לא מבין הרבה דברים..
    אני יביא לכם פה כמה(קצת הרבה ) דוגמאות:
    1. איך אני מזמן ארטילריה(זה המטוס הזה שעף וזורק פצצות)
    2. מהם המטרות במשחק הבנתי את המטרות של האי'נגנר בלבד בינתיים...יש הרבה משימות שאומרים לי לעשות את זה ואת זה ואני לא יודע איפה זה נמצא אפילו(במקש M)
    3.מהם הHE CHARGER והARMING TOOL?
    4. יש מפקד בקבוצה?
    זהו פחות או יותר

אם תוכלו לתת לי קצת הסברי טכני על המשחק כמו מה המטרות איפה ה נמצאות איזה כלי נשק אתם ממליצים(איזו קבוצה), איזה כלי רכב, וטיפה ךהסביר מה אתם עושים בכדי לנצח במשחק...

תודה רבה לכולם!
    אני עובד על מלא אנשים ואז מצלם אותם בזמן הפאדיחה,
    כדי לראות כמה תמונות לחצו כאן

שמעו.. גם אלאדים שיפשף מלא, ובסוף יצא לו ג'יני...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    היי, אני מקווה שתישאר כאן איתנו

בשביל לזמן ארטילריה אתה צריך להיות סוכן שדה. כדי לזמן את הארטילריה תלחץ על 5 במקלדת וקליק ימני ואז כבר תפעל ע"פ ההוראות שעל המסך.
    HE CHARGE זה חומר נפץ רב עוצמה בתרגרום חופשי לעברית.
    אתה יכול לפוצץ בעזרת זה את המזהם בסוף המשימה כמו כן אתה יכול לפוצץ מתקני פריסה של אויבים, הARMING TOOL מחמש את הHE CHARGE ומתחיל את הספירה לאחור לקראת הפיצוץ

אין מפקד, אבל יש קבוצות אש (מיני קבוצות בתוך הקבוצות הגדולות), תלחצו על NUMPAD ENTER כדי לפתוח את התפריט של הקבוצות האלה

יש כמה מדריכים שמסבירים מה צריך לעשות כאן בפורום אז אתה יכול לעיין בהם

וזהו, מקווה שתהנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    רק כדי לפרט קצת יותר על מה שRavid רשם מעלי:

יש שני סוגים של "ארטילריות" שסוכן השדה יכול לזמן (רק סוכן שדה יכול לזמן אותם):

1) הפצצה אוירית: המטוס הזה שבא וזורק פצצות בקו אנכי כלפיך.
    2) ארטילריה: אתה לוחץ פעממים על מקש 5 (אם אני לא טועה) כדי לבחור את "מכשיר הפריסה", אתה לוחץ מקש ימני כדי להפעל אותו, ואז אתה תראה את המשחק מגוף שלישי.
    תחפש מקום שבו אתה יכול לפתוח אתה הארטילריה שלך (מקום בצבע ירוק), תבחר איזה סוג של ארטילריה אתה רוצה (פרוט אפשר למצוא במדריך על מתקני הפריסה) על ידי לחיצה על המקש F (אתה תראה את סוג הארטילריה בתחתית המסך), ואז תלחץ פעמיים על המקום שבו אתה רוצה לפתוח את הארטילריה כדי לפתוח אותה.

אחרי שהארטילריה מונחת במקומה אתה יכול לירות אותה. לחץ B כדי לקחת משקפת, כוון על המקום שבו אתה רוצה את הארטילריה, ותלחץ על המקש השמאלי עד שהיא תינעל. זהו.

דרך הגב HE Charge מפוצץ לחלוטין כל דבר. שלא כמו נשקים אחרים, אין צורך לשים יותר מ-1.
    שתף ב-Google+

הרשמה