תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני חובב טניס ואני רואה את כל הגראנדסלאמים ואני נשבע לכם באמא שלי שבחיים שלי לא ראיתי משחק טניס יותר טוב ממה שהיה היום.
    הצמד הישראלי ניצחו את הזוג הצ'יליאני{ביחד עם גונזאלס, מדורג 6 בעולם} והם ניצחו בתוצאה:
    ישראל:10,3,6,7,2
    צ'ילה: 8,6,2,6,6.
    הינה התקציר של שלושת המערכות האחרונות מאת אתר sport5:

"
    המערכה השלישית נפתחה בצורה שקולה. 5000 הצופים המשיכו לדחוף את הישראלים קדימה, אך דווקא מאסו וגנזאלס עלו ליתרון 2:1. אנדיוני הישוו והצליחו לשבור שוב את הצ'ילאנים, בעזרת מכת החזרה רעה של מאסו, 2:3 לישראלים. אנדיוני המשיכו ביכולת העדיפה על הצ'ילאנים שהתעייפו, ועלו ל-2:5, כשגונזאלס שובר בזעם את המחבט שלו אחרי חבטה כושלת שהעניקה לישראלים את המשחקון השביעי. התנופה של אנדיוני נמשכה בדרך ל-2:6 במערכה השלישית ו-1:2 במערכות.
    המומנטום במשחק שוב השתנה, הפעם לטובת הצ'ילאנים. יכולת טובה מאוד של גונזאלס העלתה את את האורחים ל-3:0 במערכה הרביעית. אנדיוני עוד צימקו ל-5:2, אולם גונזאלס הראה שוב מדוע הוא מדורג בטופ 10 העולמי, וקבע במו ידיו 5:2 ו-6:3 לצ'ילאנים במערכה הרביעית. 2:2 במערכות.
    המערכה החמישית הייתה צמודה ומותחת. במצב של 3:4 לאנדיוני וגונזאלס מגיש, עלה הצמד שלנו ליתרון 40:0, אולם גונזאלס, שהתעצבן לא מעט במהלך המשחק על התערבות הקהל בנעשה, התעשת, זכה בחמש נקודות רצופות והישווה ל-4:4. כיסוי רשת נהדר של אנדיוני העלה את ישראל ל-5:6. במצב של 6:6 יצאו אנדיוני מפיגור 40:15 לניצחון ויתרון 6:7".

אני רוצה לשמוע תגובות ומחמאות לזוג מס' אחת של ישראל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    פשוט משחק ענק
    היה מרגש שהם ניצחו כל הכבוד להם
    וצום קל לכולם !
    בהצלחה לנו יום ראשון
    שתף ב-Google+

הרשמה