תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    לכל חברי ומנהלי קהילת באטלפילד הנחמדים שיהיה לכולם צום קל שנה טובה וגמר חתימה טובה אני אישית מבקש סליחה אם פגעתי או עשיתי רע למישהו מהק'הילה ובכלל שייה לכולם חג שמח ושוב צום קל ביי
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    דוגרי... אבל דוגרייי
    פעם הייתי יכול לעצור באמצע משחק לכמה שניות ולכתוב בצ'אט..b! zibi al zibilaolao
    ועדיין להשאר מקום ראשון..
    עכשיו.. אם אני שניה לא מרוכז.. בא לי איזה דודו וגונב אותו..(את המקום ראשון) שלא לדבר שאם אני עוצר לכתוב.. אני מסיים באמצע.. שזה בכלל קטסטרופה
    תסתכל ימינה->עוד -> עוד מעט את רואה את זה-) אתה עקום אמרתי ימינה

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    תבקש סליחה על הכינוי שלך XD
    מה זה צריך להיות?
    D:
    אתם סוגרים את הסרבר ?

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    דודו!!!!!
    מצטער שאני לא נמצא הרבה בזמן האחרון, אני לומד עד 4 ויש לי מלא שיעורים כשאין אז זירו האוורXP תבוא גם אני יביא לך תוונט של חברים שלי

שנה טובה

מי צם
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    מה זה מי צם -.- 70% מישראל. לדעתי זה מעט מדי. אפילו מי שלא דתי וכו' צריך לצום. כל מי שמחשיב את עצמו יהודי צריך לצום. לא ניראה לי שיש דבר כזה יהודי לא מאמין ?

נ.ב. היה צום קל מאוד השנה בלי כאבי ראש או רעב D:

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי Shikako
    מה זה מי צם -.- 70% מישראל. לדעתי זה מעט מדי. אפילו מי שלא דתי וכו' צריך לצום. כל מי שמחשיב את עצמו יהודי צריך לצום. לא ניראה לי שיש דבר כזה יהודי לא מאמין ?

נ.ב. היה צום קל מאוד השנה בלי כאבי ראש או רעב D:
    בולשיט, כל אחד מה שבראש שלו, אני יהודי כלאום ולא כדת, המשפחה שלי עברה תשואה ואם שואלים אותי אז אני עונה יהודי אבל אני לא מאמין בה', ולא מכבד את התנך או את כל הפרושים שחבורה של טמבלים ישבה וכתבה...<_<
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי barakzan
    בולשיט, כל אחד מה שבראש שלו, אני יהודי כלאום ולא כדת, המשפחה שלי עברה תשואה ואם שואלים אותי אז אני עונה יהודי אבל אני לא מאמין בה', ולא מכבד את התנך או את כל הפרושים שחבורה של טמבלים ישבה וכתבה...<_<

שתוק ותחשוב איך שאתה מדבר לוכפת לי במה אתה מאמין או לא...

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    לכל חברי ומנהלי קהילת באטלפילד הנחמדים שיהיה לכולם צום קל שנה טובה וגמר חתימה טובה אני אישית מבקש סליחה אם פגעתי או עשיתי רע למישהו מהק'הילה ובכלל שייה לכולם חג שמח ושוב צום קל ביי
    תבקש סליחה מזה שאתה הוגר את כל מי שאתה רואה !!

הרשמה