תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מה זה הנשגבים, ולמה זה מגניב?
    הצטרפו אלינו כל בוקר ב-10 להרצאת היכרות על הנשגבים. נדבר על המיתולוגיה המופלאה, נספר לכם על הבריאה, נציג לכם את חמשת סוגי הנשגבים (ועוד אחד), ובסוף נדבר קצת על השיטה עצמה. ננסה לדחוס את כל זה לשעה וחצי בלבד, עם ברכתו של השמש הבלתי מנוצח בעצמו.

גם אני רוצה להשתתף!
    אז הצטרף אלינו באחד מימי הכנס למשחק היכרות קצר שיתחיל מיד אחרי הרצאת ההיכרות. ב-11:30 בכל בוקר, למשך שעתיים וחצי, נכנס לנעליהם של נשגבי השמש, אלופי השחר ששבו אל העולם כדי להביא סדר לבריאה.
    ניתן גם להירשם למשחק ההיכרות "הקבר המחומש", בסבב ערב של היום הראשון. לשחקנים מתקדמים מומלץ להירשם ל-"פסגה גבוהה מדי", הרפתקת דמי דרקון קצבית ומותחת, המתרחשת על רקע טורניר הירקן - תחרות אומנויות הלחימה העתיקה והמכובדת ביותר ברחבי תבל.

סדרת משחקי "עידן הצער"
    לאורך שלושת ימי הכנס (א' עד ג') תרוץ סדרה של שישה משחקי נשגבים, העוסקים כל אחד בפן אחר של הנשגבות והבריאה. המשחקים מתרחשים על רקע שבירתו של כלא האסורים, כאשר תפלצת בראשיתית משתחררת אל העולם לאחר שהיתה כלואה במשך עידנים. כל אחד מהמשחקים עומד בפני עצמו, אך הם גם קשורים זה בזה בדרכים עדינות - ניתן לשחק בכל אחד בנפרד, אך מומלץ לשחק בכמה.
    בואו להכיר את עולם הנשגבים דרך עיניהם של נשגבים מסוגים שונים!

נבחריו של השמש הבלתי מנוצח מגלים שזוועות שהשאירו בעברם חוזרות לרדוף אותם בגלגול הנוכחי.
    סכיני הירח, קבוצת מתנקשים מבין נשגבי הלבנה, נשלחים למשימה שעלולה להתגלות כמסוכנת מדי אפילו לכוחם האדיר.
    שרידיו האחרונים של גזע מלכי הדרקון הגאה חוזרים מבין דפי ההיסטוריה על מנת לעמוד בהבטחה לה נשבעו לפני אלפי שנים.
    אבירי המוות הטמאים רוכבים אל עבר סכנה שתכלה אותם לבטח, בכרכרה הרתומה לפגרי סוסים, צוחקים אל השמיים השחורים של העולם התחתון.
    פלוגת עלית של דמי הדרקונים, שליטיה הבלתי מעורערים של הבריאה, מגלה שכל כוחותיהם הרבים ומשאביהם הבלתי נדלים עלולים שלא להספיק אל מול האתגר שעומד בפניהם.
    ובעיר השמימית יו-שאן נפגשים נשגבי הכוכבים, נבחריהן של עלמות הגורל עצמן, ורוקחים מזימות סודיות ותוכניות נפלאות לטובתם של כל תושבי הבריאה - וכדי לתת תקווה אחרונה לעולם.

הירשמו למשחקי הנשגבים באתר אייקון!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    משלמים במקום?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לפי מה שהבנתי זו הרשמה בכרטיס אשראי דרך האתר.

ועכשיו לשאלה, הייתי רוצה לשחק אקזלטד (נמאס לי להריץ כל הזמן) אבל הגבלת הגיל קצת מפחידה אותי, כלומר אני לא רואה איך לשחק עם עוד ארבע ילדים בני 12 יכול ליצור משחק רציני. כמובן שיש כאלה יותר בוגרים אך מנסיוני מתוך 4 יהיה אולי אחד כזה. ואני כבר מכיר את השיטה כך שהקבר המחומש לא כך כך עושה לי את זה. כך שאם אין דרך להפיג את חששי אני מניח שאני לא אשתתף במשחקים הללו וחבל. כמובן שאם אני אראה קבוצה נחמדה ואם ישארו מקומות פנויים ואם לא יהיה לי משחק אחר או הקרנה באותו הזמן אני אצטרף. אבל אלו הרבה "אימים", למרות שאני עדיין מחכה לדרך שתפיג את חששי. אז מה אתם אומרים, יש דרך?
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אם זה בכרטיס אשראי אני לא אוכל להשתתף, ההורים שלי לא יסכימו.
    אי בן 13 ואני מכיר טוב את העולם של נשגבים אבל מעולם לא שיחקתי, אבל אם הייתי משתתף הייתי מנסה לשחק הכי ברצינות שאפשר.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    גם אני כבר לא כל כך חושש מבני 13 - הרבה מהם הוכיחו את עצמם רציניים, בזמן שהרבה בני 20 ומעלה הוכיחו עצמם כשחקנים משעממים או ביזאריים ולא מהנים.

אבל אם אתה בכל זאת רוצה לצמצם כמה אימים, לך על אדמניסטרטיוום - אני יודע ששלושה מבין ארבעת הרשומים (נשאר רק עוד מקום אחד) הם בני 20 ומעלה. הם פשוט חברים שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    אני נראה לי נרשם למלכי הדרקון ולהיכרות בגלל שאני יודע מזה מעט על מלכי הדרקון והם נשמעים מ-א-ג-נ-י-ב (פשוט ככה!) וכל זה במשפט אחד עם להיחנק באמצע!
    ! !

(אני מצטער שנעלצתם לקרוא אותי בהתקף של ילדותיות מוזרה. אתכם הסליחה.)

נ.ב. מה זה מלכי הדרקון ליתר דיוק... (חוץ מאשר שהם היו גזע קדם-אנושי שחלקו מת וחלקו נרדם טכנומאגית, אני לא יודע על זה דבר!! )
    נכתב במקור על ידי thog
    וכדי שאני לא אצא שקרן
    כי גם אני רוצה ביצה שלישית...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אולי אני אבואתאבל יש לי כמה שאלות לפני כן:
    כל בוקר?אבל יש פרסום רק ליום שני ושלישי.
    ואני מניח שיאלצו להפריד את 25 השחקנים לקבוצות.
    מה הסיכוי שלי להזמין מקום באותו היום שאני בא?
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    אם זה בכרטיס אשראי אני לא אוכל להשתתף, ההורים שלי לא יסכימו.
    אי בן 13 ואני מכיר טוב את העולם של נשגבים אבל מעולם לא שיחקתי, אבל אם הייתי משתתף הייתי מנסה לשחק הכי ברצינות שאפשר.
    לרוב ההרשמה בכרטיס אשראי היא הרשמה מראש שנועדה להבטיח את מקומך. אבל באייקון יש קופות ודוכני הרשמה, על בסיס מקום פנוי.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    נשמע נחמד...
    אבל, האם בגלל הגיל המינימלי יהיה תוכן מוגבל?
    אני לא מצפה לשחק שם משחק אירוטי, חס וחלילה XD, אבל...

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מסתבר שבבוקר של היום הראשון אין סבב משחק בכלל, אז גם לא תהיה הרצאת היכרות.
    כל משתתפי הסדנא יוכלו לשחק במשחקי ההיכרות הקצרים מיד אחריה, בקבוצות של עד חמישה כל אחד. אל תדאג.
    אני מאמין שהסיכוי שלך סבבה, אם אתה מדבר על הרצאות ההיכרות - לגבי המשחקים עצמם, אני דווקא חושב שרובם יהיו תפוסים כמעט לגמרי כבר לפני אייקון.

ביין - אם אתה מתכוון לתיאורים גרפיים בסגנון "נשגב השאול תולש את היד שלך ומלקק את הדם מעל הגדם, מגרגר אותו כמו מיץ ואז יורק לעיניך", אז כן, יהיו בהחלט. אף מנחה לא מתכוון לרחם על השחקנים - הנשגבים הוא משחק של תיאורים מפוצצים ואירועים מטורפים, ובהתאם, השחקנים יתבקשו בעצמם לתאר דברים באופן המגניב ביותר האפשרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    תודה, אני ישקול לבוא.

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

ביקשתי שאת הסבב החינמי שלי ירשמו במשחק של הסידריאלים

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אני אבוא ל טובים מן האחד ואולי לעוד משחק אחד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    ירושלים וסביבותיה
    ננסק, אני חייב לציין שאני וחגי אלקיים שקלנו ברצינות להציע לכם להריץ שוב את אינדקס (רעש רעמים ומוסיקת-אורגן מפחידה ומאיימת) אבל מפאת חוסר מנחים הרעיון ירד לטמיון (וגם לשתי ההרצות הביזאריות ביותר האפשריות שהיו בביגור 4). אני אישית אשמח לעשות זאת באייקון הבא.

למי שלא מכיר/שמע/חווה על בשרו -
    אינדקס, משחק נשגבים לחמש קבוצות, כמספר סוגי הנשגבים, המשחקות בו זמנית בעזרת מנחים מקשרים ושאר אמצעי עלילה משעשעים. כל הנשגבים מוצאים את עצמם על האי המבורך... סוף מפתיע ומרתק מחכה להם בסוף מבוך ההפטגרמה... האם הם יוכלו למצוא את הספרה בה כלואה .. הקיסרית..???
    חכו לאייקון הבא ותגלו.
    You can always get more with a kind word and a smile than you can with just a kind word.
    שתף ב-Google+

הרשמה