תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    פאקינג פיינל פאנטאזי..איך זה שמשחק של אחת מהסדרות היותר טובות שנוצרו אי פעם לא מקבל פה ת'רד משלו? =[ האמתי שהשאלה שלי היא יותר איך זה שמשחק שלפי מיטב הבנתי ממקורות כאלה ואחרים אמור לצאת היום בנתיים יש לו מאגר תמונות שלא עולה על 3 ווידאו מסכן אחד...מה נסגר עם החברה בסקוואר והאם תאריך היציאה שנקבע כביכול להיום הוא סתם עבודה בעיניים?
    smoke me a kipper i'll be back for breakfast
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    הדיון חדשות שלי זה המקור חחחח...(המבין יבין)

באמת שאלה טובה...בקושי יש סרטונים...אין תמונות גיימפליי.....יש 4 תמונות מעפנות....

משהו פה לא מסתדר לי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי Thunderale
    פאקינג פיינל פאנטאזי..איך זה שמשחק של אחת מהסדרות היותר טובות שנוצרו אי פעם לא מקבל פה ת'רד משלו? =[ האמתי שהשאלה שלי היא יותר איך זה שמשחק שלפי מיטב הבנתי ממקורות כאלה ואחרים אמור לצאת היום בנתיים יש לו מאגר תמונות שלא עולה על 3 ווידאו מסכן אחד...מה נסגר עם החברה בסקוואר והאם תאריך היציאה שנקבע כביכול להיום הוא סתם עבודה בעיניים?
    איזה מקורות בדיוק? אתה יכול להביא קישור? בדקתי עכשיו ולפי מה שראיתי אין לו תאריך יציאה בכלל...
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Thunderale
    הוא לא ממש משחק של אחד הסדרות המצליחות ביותר אי פעם. הוא ספין-אוף של אותה סדרה. המשחק הבא בסדרה יוצא לPS3 בעוד זמן לא קצר.
    שתף ב-Google+

הרשמה