תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    שאלה,
    לפני חודש בערך המחשב חזר מתיקון, הוא היה עושה ריסטרט כל הזמן, מסתבר שהכרטיס מסך אאל"ט נשרף (או הגיע למעלות נורא גבוהות, כמו גם עוד כמה חלקים במחשב) והוחלף.
    עכשיו, חוזרת לי בדיוק אותה הבעיה (או הסימפטום), המחשב עושה ריסטרט אחרי כחצי דקה מרגע הכניסה לווינדוס (בלי הודעה, כלום), ההבדל הפעם שהמעלות הם בגדר הסביר.. מה שמוביל אותי לשאלה- האם אני יכול להסיק שזאת לא בעיית חומרה מכיוון שהמחשב נכנס לי למצב בטוח ופועל בלי בעיות, בניגוד למצב הרגיל..
    (ניסיתי לעשות שחזור מערכת, בדיקות וירוסים, רוגלות וכו'.. לא עזר)

קיצר, לפני שאני משלם לטכנאי (בעיית תוכנה) או לחילופין שולח את המחשב למעבדה מחוץ לעיר (חתיכת בלאגן) שבה יש לי אחריות (חומרה) אשמח אם תענו לי על השאלה.

תודה.

גמר חתימה טובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    בעיה מוזרה,לפני מה שאתה אומר,אני משער שאם זאת לא בעיה של חומרה,אז פרמוט והתקנה מחדש של XP,וכמובן לפני החיבור לאינטרנט להתקין פיירוול ואנטי וירוס טובים.

מצד שני איך זה יכול להיות שאתה מקבל מחשב חזרה מהמעבדה עם אותם סימפטומים שבגללם שלחת אותו לתיקון?

לך לחנות תבקש מחשב חדש לא תיקונים ולא בטיח כול דבר שאפשר להחליף עם אחריות אתה מחליף.

אני GM במשחק הישראלי Moondo רוצים להצטרף לכיף?
    www.Moondo
    .com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    כנראה יש לך תוכנה או משהו שפוגם לך בווינדוס, תהיה רפייר לווינדוס או פורמט חדש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    גם לסבתא שלי היה את זה לא מזמן ולא הצלחנו (אחי הגדול וקצת אני,אחי הוא מתכנת תוכנות וכאלה ) לסדר לה את זה כננראה שזה נבע כמו שאמרו מתוכנה או התקנה פגומה ולא מהחלקים שבמחשבים(כרטיס מסך וכו').על כל מצב התחממות המחשב על פי מה שאני יודע נובעת אך ורק מהתחממות יתר של המחשב אני מציע לך אם לפי דעתך כמובן מערכת הקרור אינה תינה או אינה מתפקדת כראוי לקנות חדש (משהו כמו 25-50שקל ואם להיות מטורף אז מערכת קירור של מים ב100 שקל[= ).
    בקיצור נראה לי שתכנאי,אני לא רוצה להגיד לך לעשות פעולות במחשב כדי לא לקחת אחריות.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    לדעתי קודם כל כמו שKENTARO אמר תעשה פורמט תתקין הרבה תוכנות להגנה...

ועוד דבר נכון יש אתרים כמו גוגל שמציעות לך להוריד TOOLBAR שלהם?..
    טוב אז אף פעם אל תוריד את השטויות האלה אני גם פעם הורדתי כאלה אבל הפסקתי(פעם במחשב שלי הסתובבו טרויאנים עשיתי פורמט ואני לא מתקין יותר את הTOOLBARS והמחשב בסדר)

ואם גם אחרי הפרמוט זה קורה תצטרך ללכת לטכנאי(לטכנאי אחר לא לאותו טכנאי כי הבנאדם "תיקן" את המחשב ושוב פעם אותה תופעה).

וזהו בהצלחה .

שתף ב-Google+

הרשמה